istanbul altili tahminleri

31 ARALIK 2016 CUMARTESİ İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (Azor Ahai)

Öncelikle şunu belirtmek isterim bugün normalin 3 katı diyebileceğimiz ikramiye dağıtılacak.İnş bizlerde pastadan pay alabiliriz.Yorumlara geçmeden önce bugün cazip atları ön plana çıkartmaya çalıştım zaten gazate ve yazarlar günün favorilerini tek verip agf yükseltecektirler biraz farklı olabilir ama cazip şablon arıyorsanız doğru yerdesiniz :)

1.Ayak Vermiş olduğu aradan sonra katıldığı yarışlarda nefesini açan bugün süpriz hanesinde olan 8 VEFAKAR benim ilk şanslı safkanım.Çalışmaları hoşuma giden bugün için çok güzel koşmasını beklediğim 7 HERRİNG Çime daha yatkın gibi gözüksede hava şartlarının aleyhine olduğunu düşündüğüm 3 BEHRAMKALE geçen yarışı güzel kazanmış olan ve kg avantıjı yanı sıra 2016 nın en fazla yarış kazanan jokeyi üstünde olan 9 Victory river Aynı yarışta sıkıntı yaşamasa bence kazanıcak olan 2 Victory sun güzel bir yarış izleriz bu safkanlar ile.

2.Ayak Son yarışında net sonuncu olan 5 YUNUS GİBİ çok başarılı çalışmalar ile bu yarışa geliyor dikkat etmekte fayda var.Yarışı kazanmış olan bugünde bir çok kişide haklı olarak tek olacak 2 BENYOĞUM için kötü bi durum yok kazanabilir yine.Son olarak bomba beklediğim 10 SURKAPI ile ayağı kapatabiliriz.

3.Ayak Artık kaçacakmı beklememi yapacak kestiremediğimiz 10 ŞELALE yinede benim en şanslı safkanım.Yarış hayatı tehlikede gibi duran geçen yarış ekürisi ile sahada kazanır denilen ama hiç yürümeyen 6 ŞANSKÜPÜ çok iyi bir form yakalamış olan bir çok kuponun teki olan 4 MAVİŞ HANIM çok iyi koşmasını beklediğim 8 FERACEHAN Yaşı ve kg si gruptan fazla olan şartlar kötü olsada eski kurt 2 İLKSEN bu ayak için yeterlidir.

4.Ayak Kazandığı yarıştan önceki koşuda son 50m de sahadaki martı yüzünden kazanamayan ve 1-2-1 olan son yarışları bence yine birincilik ekleyecektir heralde martı yine sahada olmaz :) 4 KASMANBEY BANKO

5.Ayak Son koşularında tabela etraflarında dolanan bugün eski tanıdık jokeyine emanet edilen 3 TURANHAN günün 2.bankosudur.

6.Ayak son ayakta çok safkana yer vereceğim için tek tek açıklama yapıp yazıyı uzatmayalım sıralaması ile aşağıda şablonumda olacaktır. Herkese Mutlu Yıllar..

ŞABLON
1.ayak 8-7-3-9-2
2.ayak 5-2-10
3.ayak 10-6-4-8-2
4.ayak KASMANBEY
5.ayak TURANHAN
6.ayak 16-6-2-7-11-1-9-12-13-18

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Azor Ahai

Azor Ahai
elegans1324
Ziyaretçi
elegans1324

Bol şans senin kupona biraz degisiklik yaparak oyuna ortak olalim

BüşBüş
Ziyaretçi
BüşBüş

Umutlar adanaya kaldı. İyi mi yaptık kötümü bilmiyorum . Herkese bol şans.

Irfan
Ziyaretçi
Irfan

Yattida yatti ist ama sizin tahmini yeni okudum vefakari ya

BüşBüş
Ziyaretçi
BüşBüş

Güvendiğiniz tek var mı peki .kupon geldi mi bu arada göremedim ben