Ana Sayfa / Tahminler / 31 AĞUSTOS 2018 CUMA BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

31 AĞUSTOS 2018 CUMA BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese Bursa altılı tahminlerim şu şekildedir.

1.ayak: Bakar bakmaz ilk dikkatimi çeken safkan (9) numaralı SİNGLE CAR oldu. Böylesi bir grupta bir safkan tabir-i caiz ise ancak bu kadar kumun domuzu olabilir. Riskli bir başlangıç olacak belki ama kafadan olayı koparmak istiyorum safkan BANKOMDUR.

2.ayak: Zaman içerisinde sürekli olarak birbirlerini geçme potansiyeli olan safkanların mücadelesinde benim en çok dikkatimi çeken safkanlardan birtanesi de (3) numaralı GÜNDOĞARKEN. Safkanın dişi olması münasebeti ile geri planda kalacağını düşünüyorum ancak burada ki birçok yakışıklı ile bence başedebilir bende ilk sırada. Rakip gördüğüm isimler (1) numaralı CESUR MİRZA , (6) numaralı OVA KARTALI ve koşmak için yaratıldığını bir anlasa iyi yerlere geleceğinden henüz umudumu kesmediğim (10) numaralı MAMOSTE olacak.

3.ayak: Çok büyük oranda favori çıkacaktır. Açıkçası böylesi bir yarışta da üzerine apranti deklare edecek kadar ince düşünülmesi beni kıllandırdığı gibi artık ilgililerinin birinciliğe ne kadar hasret kaldığının da göstergesi olsa gerek. Dileyen elbette (1) numaralı MİSAE yi tek atabilir. İkramiye anlamında rakip düşündüğüm isimler (4) BRAVE APTE, (2) WIN STAR WIN ve (6) HERRING olacak.

4.ayak: (1) ADİL ABİ, (4) GÖLCÜK ASLANI ve (7) numaralı KİM TUTAR BENİ arasında ki mücadelenin yarışın birincisini belirleyeceğini düşünüyorum.

5.ayak: Uzun aralar ve uğraşlardan sonra düzelen safkanların aldığı birinciliklerin çok tesadüf olmadığını düşündüğüm gibi oldukça emek harcandığının bir işareti olarak algılıyorum. KANEKO yavrusu (6) numaralı MAJOR GIRL bir süre takibimde olacağı gibi burada geri planda kalacak ve kötü koşma ihtimali olsada ben ilk sorada yer vereceğim. (2) CAPE TOWN ve (3) CRAZY CHICK rakip düşündüğüm isimler.

6.ayak: (3) AÇIK DENİZ, (9) HEVESKAR, (10) MY CEM, (4) TURGUT USTA, (1) KARAMEMDUH, (5) HASAN ABİ, (7) KADİRKAAN ve (8) BABA İLHAMİ arasında ki mücadelenin yarışın birincisini belirleyeceğine inanıyorum.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM.

1.ayak: 9 tek

2.ayak: 3-1-6-10

3.ayak: 1 /// 4-2-6

4.ayak: 1-4-7

5.ayak: 6-2-3

6.ayak: 3-9-10-4-1-5-7-8

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar Bombacı

admin
Yönetici
admin

En iyi galop Single Car’da. Herkese bol şanslar.

Suat
Ziyaretçi
Suat

Tüm ekibinize ve bu gün için bombacı ya teşekkür ederim değerli yorumları için. İyi calismalar

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.