31 AĞUSTOS 2016 İSTANBUL AT YARIŞLARI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: Son yarışını çok kolay kazanan formda 6-BABA ATLI favorim tek rakip olarak son yarışında G3 yarıştaki üçüncülüğünü çok beğendiğim 2-DERİN SULTAN‘ı görüyorum.

2.AYAK: Son yarışında güzel bir bekleme yarışı yapıp koşuyu üçüncü tamamlayan bu üçüncülüğünde birinciyle arasında 1 boy fark olan 8-BİLGEKURT ilk şans verdiğim isim. 4-SİBİRYALI‘nın son yarışında fotoya kadar verdiği mücadeleyi çok beğendim ikinci şanslı gördüğüm isim ve son olarak son yarışındaki üçüncülüğünde yaptığı güzel sprintiyle dikkatimi çeken 10-TORNACI.

3.AYAK: Bir önceki startındaki beşinciliğinde dikkatimi çeken son yarışında starttan düzgün çıkmasına rağmen saparak koşuyu derecesiz tamamlayan 9-WINDFLOWER 1000/1.00,5 24.0 HÇ dereceli dikkat çekici bir galoba sahip bugün dışarlara sapmassa çok iyi bir yarış çıkarmasını bekliyorum favorim. 49 gün aradan sonra bu yarışa katılacak olan 5-ALMORE bugüne kadar start aldığı yarışlarda pek ortada gözükmese de yapmış olduğu 800/47.0 23.7 R galobuyla formunu ilerlettiğini belli etti ikinci şans verdiğim isim. Daha sonra ise son yarışında son virajı elde dönen ama arttıramayan 6-EXOTIC PRINCESS bugün uygun grupta kazanabilir. Hep iyi koşan fakat bir türlü maidenden çıkamayan 7-LUSINGA ve ilk yarışında tatminkar bir dördüncülük yapan 4-VICTORY FLIGHT sonraki ihtimaller.

4.AYAK: Son yarışında 63 kg lik bir sikletle uzun mesafede üçüncülük yapan 5-REDENTOR azalan sikletiyle benim favorim. Kocaeli’ndeki yarışında güzel bir üçüncülük yapan 2-CHICAGO, son yarışında uzuna da giderim diyen 1-FORGET ME NOT, güzel çalışmalarıyla 4-KEPEZ STORM ve S.Kaya ile start alacak olan 6-MISTER STORM sırasıyla rakip gördüğüm isimler.

5.AYAK: Son startlarında bir varlık gösteremese de bugün için yaptığı çalışmaları beğendiğim kendisini unutturan 3-GREEN ALLEY ilk şans verdiğim isim. Rakip olarak iki isim çıkardım. Bunlar son yarışı çok iyi olan 1-ALLSHANTI ve kalite isim 5-WHO IS THAT CHICK.

6.AYAK: Her startında geçilecek bir rakip bulan 10-WIN STAR WIN bugün usta pilotunun ısrarla tercihini alması ile koşunun en şanslı ismidir tek rakip olarak ilk yarışında güzel bir dördüncülük yapan idman pistindeki dereceleri ile bu yarışa hazır girecek olan 1-BOZBURUN.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 6-2

2.AYAK: 8-4-10

3.AYAK: 9-5-6-7-4

4.AYAK: 5-2-1-4-6

5.AYAK: 3-1-5

6.AYAK: 10-1

Kupon Tutarı: 54 TL

Herkese bol şanslar

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.
18 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar Arda.

loyalman33

bolsans cok guzel bir kupon

Azor Ahai

H
H
4 6 7
2 3 5
5
10
Bu kuponun yatması ile beşiktaşın şampiyonlar liginde tur atlaması aynı ihtimal arda :))

servi

Beşiktaş’a laf edeceğine faydalı olabilecek kupon yaz,üfürme….

admin

Fena kupon da değilmiş, yatması kötü olmuş :))

admin

Adam at yarışından Beşiktaş’a selam çaktı. Vardır bir bildiği :)

Fevzi mehmet

Bizde şans yok bu aralar dostlar.

Barışçı

bol şans arda

silivrili

Arda bol şanslar.

mustafa33

bugün hiç inceleme imkanım olmadı fazla vaktim olmadığı için, sadece yorumlara bakarak kurdum altılımı

1,2,3
7,8
4,6,7
1,2,3,4,5,6, ( 7 yi yazmadım gelirse zaten helal olsun derim ;) )
5 numarayı bombacıdan dolayı tek yazdım geçenlerde sözünü ediyordu
1,10 ( 10 shewadan 1 numarada içimden geldi yazdım) /// 12,96 tuttu

Fevzi mehmet

150 liralık kupon yaptım 139 lira aldım. Tutturdum diye sevinmelimiyim. Şuan düşünmekteyim :))

18
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x