Ana Sayfa / Tahminler / 31 AĞUSTOS 2016 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (GUFRE)

31 AĞUSTOS 2016 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (GUFRE)

1.AYAK: Son grup yarışta AMANKAYA ve GÖZYAŞI GECESİ arkası üçüncülüğü bu gruba yetecek gibi görünen 2.DERİN SULTAN favorim. KAIZBERT ekürilerinden 1. MERTADAM , Karataş'ın yine tercihlediği formda 6. BABA ATLI , 7.CANKURTBEY kalitesine inandığım 5. İBİN ve 4. KARA TURBO rakip gördüğüm isimler.

2.AYAK: 4 yukarı Arapların biraraya geldiği Şartlı mücadelede sürpriz bir sonuç çıkabilir; 7.UÇANKRAL, 8. BİLGEKURT ve 1. TOROS ASLANI öne çıkanlar. Fakat son yarışında yol bulamayan ve ikinci kalan 6. NEVCİHAN, 4.SİBİRYALI, 3.MERCANLI, 2. PAMUK NİNE  ve 10. TORNACI şans verdiklerim.

3.AYAK: NATIVE KHAN x SENTEE orjinli 6.EXOTIC PRINCESS Mehmet Kaya idaresinde bankom. Sıkışmadan bir yarış gören 4. VICTORY FLIGHT ve 7. LUSINGA rakipler.

4.AYAK: Yine birbirini her zaman geçebilecek İngiliz safkanlarının biraraya geldiği koşuda 2.CHICAGO, 1.FORGET ME NOT, 3.ROYAL PUNCH ve 6.MISTER STORM sıralamam.

5.AYAK: Dişilere ait şartlı 3 koşuda ağır kilosuna rağmen 1.ALLSHANTI ilk düşündüğüm isim. Önlerde boş kalırsa 2.BÖRTEÇİNE ve sınıf safkan 5. WHO IS THAT CHICK rakipleri.

6.AYAK: Son yarışında önlere rahat gelmesine rağmen seri rakibini atlayamayan 10. WIN STAR WIN Karataş'ın bir kez daha tercihi ile favorim. Rakibinin sıkışmadan güzel bir 4.lük alan 1.BOZBURUN olduğunu düşünüyorum.

2,1,6,7,5,4

7,8,1,6,4,3,2,10

6

2,1,3,6

1,2,5

10,1

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar Gufre

Yazar: Gufre

Gufre
İstanbul'da yaşıyorum, 31 yaşındayım, 15 yıldır at yarışlarını takip ediyorum, takip ettiğim programlara oyun oynuyorum Herkese bol şanslar.