30 TEMMUZ 2020 PERŞEMBE ANKARA 1. ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar Ankara birinci altılı tahminlerim şu şekildedir

1.ayak: Safkan 10 Temmuz’da çıkmış olduğu mücadelede pilotunu çok uğraştırdı. Sürekli olarak içe yatma eğilimi gösteren safkan bir türlü istediği sprinti atamadı. Bu yaşı ilerledikçe kalıcı olabileceği gibi her geçen yarışta koşmayı ve kendisinden istenileni öğrendikçe üzerinden atabilirde. Nitekim hemen bir sonrasında 18 Temmuz’da çıktığı mücadelede safkanı daha iyi tanıyan pilotu ile birlikte bir nebze saha iyi görüntü sergiledi. Akın’ın da safkanı tercihleme sebebi ile (3) ÇELİK bende ilk sırada yer alacak. Geriye kalan safkanlardan ayrılan bir diğer isim ise (6) SİVASLIOĞLU olduğunu düşünüyorum. Geriye kalan safkanlardan bana göre devreye girmeyecek tok gibi. Esasen bu iki safkanla riske etmek istesem de her ihtimale karşı (5) GÜLBABA’yı sigorta olarak bulundurmak istiyorum.

2.ayak: Bir çok formda rakibi olsa da bu mesafede (2) PUZZLE sanki bana rakipsiz gibi görünüyor. Üst üste gördüğü yarışlar sonrasında bence bu yarışı artık kazanacaktır. Tek sorun pilotu gibi görünüyor ancak yine de riske edeceğim yoksa burası hepsi olur. Riskli de olsa (2) PUZZLE BANKOMDUR.

3.ayak: (5) SUN OF DAY ve (3) KING SERKAN arasında ki mücadele yarışın birincisini belirleyecektir.

4.ayak: 21 Temmuz’da ki başarılı performansından sonra siklet avantajı ile birlikte Samet isterse bu safkanı kaçırmaz içeri taşır. Yarın ki mücadele de Agf de geri planda kalacak olsa da ben atlanmaması gerektiğini düşünüyorum (7) ONATKAN ilk safkanım olup rakipleri şablonumda olacak.

5.ayak: Sürpriz arayacağım yarış burası olacak HEPSİ

6.ayak: (1) ÇELİK KALKAN, (4) HÜRADAM ve (7) AKYAKA arasında ki mücadele bence birinciyi belirleyecek Herkese bol şans.

1.ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 3-6-5

2.ayak: 2 tek

3.ayak: 5-3

4.ayak: 7-4-2

5.ayak: hepsi

6.ayak: 4-1-7

tutar: 45.36,- TL

Yazar: Bombaci

Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
guest
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Yozgatlı

Ankara 1.altili
1 tek
1 tek
1-3
2-3-6-7
2-3-4-9
1-2-6-7
Herkese Bol Şans

Mustafa 1324

üstad bol şans bankon 10 numara 5 yıldız en son koşusunda sahada demribüken önünde bu safkan veriliyordu buradan da yazmıştım onu demirbüken burada koşsa 1,05 koşar net puzzle o gün 2 kere fual yapıldı ki aralardan çok sert şekilde çıktı 2 nci oldu önü kapanmasa araya girerken fual yemese şuan 1 incilik hanesi belkide puzzle yazacaktı bende de şuan ki formu il geçilmesi bana süpriz olur

Mustafa 1324

comment image bi oyun ile tevziye katkımız olsun

admin

Bol şanslar Bombacı

Adrian

Başarılar BOMBACI

5
0
Tahmin paylaş.x
()
x