30 TEMMUZ 2015 PERŞEMBE KOCAELİ ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED )

1. Ayak Sevdiği piste dönen geçen sezon bu pistte harika işler çıkaran (2) HAFİZEM favorim. Bu safkana rakip olarak (1) KOŞUCU, (3) HAYAL PERİSİ ve sürprizde ise (8) DURUKIZ yazacağım.

2. Ayak Karışık bulduğum mücadele de sırası ile (12) DISTANT LIGHT, (4) SARJANA, (6) ANDARKAN, (8) REAL POWER, (13) LEO ve (7) EL MIRADOR yazacağım.

3. Ayak Son koşusunda kısa mesafenin vermiş olduğu cesaretle rakiplerinin kendisine liderliği bırakmadığı o gün yarış içerisinde stili dışı koşmasına rağmen çok iyi yarış çıkartan (5) KOŞANGÜZEL favorimdir. Uzayan mesafede liderlikte ısrarcı olmasını beklediğim safkanın ÇALIK‘ın inatçılık göstermeyeceğini düşündüğümden beyaz bayrak ayna yarışı yapmasını bekliyorum. Yarışı önde yürüyen safkanlardan birinin kazanmasını düşündüğümden son yarışında ÇALIK’ı formsuz KAĞIZMAN ile devirmek istedim başarılı oluyordum lakin aprantisi çok bariyere dayandığı için kazanamadı. ÇALIK liderlikte ısrarcı bile olsa 2.likte yarışı takip etmesini beklediğim safkanın düzlük üzerinde bir şekilde bu safkanı atlatıp yavaş yavaş fotoya süzülecektir. Lakin bu safkanı banko önermemekte ki tek çekincem (2) BÜYÜKBAŞ gerilerden gelip yarışı vurabilecek güce sahip olan tek isim.

4. Ayak Gerçekten bu zaman kadar bu kadar düzgün aksiyonlarla yere basan safkan çok fazla göremedim. Özellikle son zamanlarda ki VICTORY GALLOP yavruları bu pistte harika yarışlar çıkartıyor. Fazla söze gerek duymadan (2) INVINCIBLE LION‘un henüz geçilmeyeceğini düşünüyorum BANKOMDUR.

5. Ayak MIZRAK ve BORGATA‘nın süratlendirmesini beklediğim koşuda yarışın temposunun iki inatçı safkanın birbiriyle çekişmesinden dolayı çok süratli gideceğini bunun ise tam bir tempo atı olan (9) BİNBİR UMUT‘a fazlasıyla yaracağını düşündüğüm koşuda yarışı ortalarda takip etmesini beklediğim safkanın düzlük üzerinde bu rakiplerinden sıyrılıp fotoya uzanmasını bekliyorum favorimdir. Geride ki sprint atacak atların bu tempoda ki yarışa nefeslerinin yetmeyeceğini düşünüyorum. Lakin bu safkanlardan tek birtanesini diğerlerinden ayırıyorum o da (3) GOLD TO GOLD.

6. Ayak Çok süratli isimlerin biraraya geldiği koşuda yarışı gerilerden gelip vurabilecek 2 safkan gördüm. (6) ROYAL BEGOVIC diğeri ise (15) OĞLUM OZAN. Bu iki safkanı grup için yeterli görsem de form durumlarını beğendiğim (1) CATCH ve (13) OLGARHAN yazmadan edemeyeceğim.

ALTILI ŞABLONUM :

1. Ayak : 2,1,3,8

2. Ayak : 12,4,6,8,13,7

3. Ayak : 5,2

4. Ayak : 2 TEK

5. Ayak : 9,3

6. Ayak : 6,15,1,13

ŞABLON TUTARI : 23,04 TL’dir. Bol şanslar dilerim.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bycreed

Bycreed
Anonim
Ziyaretçi
Anonim

2 ayakta 1 tehlikeli

admin
Yönetici
admin

Bol şanslar Creed

Ramazan YILMAZ
Ziyaretçi
Ramazan YILMAZ

admin bey Kocaeli’ne şablon çıakrdınız mı?

admin
Yönetici
admin

İlk ayaktan yatınca moral sıfırlandı, çıkarmam herhalde.

Ramazan YILMAZ
Ziyaretçi
Ramazan YILMAZ

peki admin

admin
Yönetici
admin

Mail attım gelmedi mi?

Ramazan YILMAZ
Ziyaretçi
Ramazan YILMAZ

şimdi gördüm admin

Metin Eken
Ziyaretçi
Metin Eken

Bycreed Kardeşim bolsans,lar.

thebest
Ziyaretçi
thebest

son ayakta 4 ve 10 numaralı atı neye göre yazmadınız çok merak ediyom

Ramazan YILMAZ
Ziyaretçi
Ramazan YILMAZ

yatırdığım kuponum:
3.9
1.6.8.9.10.11.13.14
2.4.5.6.7
2
3.8.9.11
1.4.6.8.9.10

selçuk
Ziyaretçi
selçuk

4üncü ayakta 4 numaralı prens altınlının şansı varıdır by credd bey acaba bol şans