30 TEMMUZ 2013 ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ

ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ

 • 1. AYAK

  3 – LULABY son iki yarışını ensede bitirdi. Sürekli deklare edilip koşturulmasını atın kazanabilecek durumda olmasına bağlıyorum, yazılmalı. 1 – VICTORY foto finişi seven bir safkan, rakip ayırtetmiyor. 4 – ASLI GİBİ kum pistte olduğu gibi çim pistte de başarıları var, 5 – ALAKAN pisti yumuşak bulursa bombayı patlatabilir. 6 – BERİLSU’nun son çim yarışları tatminkar. Bu kadar sürprize favorisiz oynanmaz. İlk ayak HEPSİ giriyoruz.

 • 2. AYAK

  12 – MİRELA Adana kum psitinden sonra Ankara’da koştuğu iki yarışa bu grubun üstüne çıktı. Bankomdur.

 • 3. AYAK

  4 – KARAÜZÜM son Bursa koşusunda ben dahil bir çok yarışseverin bankosuydu. O yarışta banko vermemin sebeplerinden biriside pisti tanıması ve daha önce Bursa’da 1400m’de kazanması oldu. Yarış başladıktan sonra KARAÜZÜM koşmak için değil kenter yapmak için  çıkmış gibi pistte adeta takıldı. Bugün ise Ankara pistinde benzer bir grupta çıkıyor. Rakipleri arasında ise Bursa’da 3 sn fark yediği 3 – KARAESER var. KARAÜZÜM ya tek olur yada burası karışır. Sıralamam 4 – KARAÜZÜM, 3 – KARAESER, 6 – ÖZFİDAN, 1 – DELİDUMRUL.

  O gün menejerinden yapılan Twitter açıklaması.

  Karaüzüm bir türlü pisti sevmedi atlar yerine pistle savaştı. Bursa ters pist olarak kendini yine belli etti.

  — mehmet çelik (@babayaro2) July 12, 2013

   

 • 4. AYAK

  Bu gruptaki safkanlar son koşularında beraberdiler. O yarışta 3 – OFSAYT, ÇAĞANTERCAN’a tempo yaparken kredisini bitirdi 3.lükle yetindi. 4 – BIG PRICE daha yarışın başında iki at arasında kalıp en geride yarışı takip etmek zorunda kaldı, en dışa çekip sprinte kalktığında bu seferde 1 – INCITATUS’UN rüzgarında kalıp sağındaki atın arkasına düştü, 1 – INCITATUS çok gerilerde yarışı takip etti ve çok fazla dışa çıktı, rakiplerinden belki de 100m daha fazla koştu, sprintine başladığında yarışı en iyi okuyan IL NERO’nun arkasından ikincilikle yetinmek zorunda kaldı. Bu dörtlü ayrım yapılmadan yazılmalıdır. Bu safkanların haricinde 5 – KEMALHAN sorunlu bir safkan olsa gerek, bir sezona 2 koşu sığdırabiliyor. 4-1-3-1 totosundaki dereceler ise bu koşu için yeterli. Sıralamam 4 – BIG PRICE, 1 – INCITATUS, 2 – IL NERO, 5 – KEMALHAN ve 3 – OFSAYT.

 • 5. AYAK

  8 – TEO THE LEO son iki yarışında kendini resmen aştı. Ayakları düz bassın bu formuyla açık yarışlara doğru gidiyor, favorim. Aynı durumdaki bir başka safkan ise 6 – CONCRETE. CONCRETE son yarışını kazanırken resmen rakiplerinin fotoya yaklaşmasını bekledi. Nazar değmesin çok güzel bir safkan. İstim üstündeki bu iki safkanın rakipleri ise 2 – SEDO ONE ve 1 – SALİDA. 5 – WISH A MOON ile bu ayak sigortalanır.

 • 6. AYAK

  7 – BAKKIZ start çıkışında titizlik yapan bir safkan. Yarışa adapte olmakta zorluk yaşayabiliyor. Son çalışmasını yaptıran EMRAH SİNCAN’ile start alacak. Çıkışta çok fazla sorun yaşamazsa bu grupta geçilmez. Risk almak istemeyenler için 9 – KIZILKIR, 2. ANEMON ELEVEN, 11 – PIRENSES BERCA, 6 – SURUÇKAN, 14 – ŞUBATINKIZI, 3 – BAHABEY, 12 – SEVİMLİ HANIM ve 1 – AHTERHAN sırasıyla tuttuğum safkanlar.

GÜNÜN ALTILI KUPONU
55 TL
1. Ayak 2. Ayak 3. Ayak 4. Ayak 5. Ayak 6. Ayak
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
1
3
4
6
1
2
3
4
5
1
2
5
6
8
7
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Tahmin paylaş.x
()
x