Ana Sayfa / Tahminler / 30 OCAK 2019 ÇARŞAMBA BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (YAZ AĞASI BANKOM)

30 OCAK 2019 ÇARŞAMBA BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (YAZ AĞASI BANKOM)

1.AYAK: İzmir pistinden 5'te 4'lük bir performans ile gelen 4 - TAMAHKAR, devam eden formu ile favorim. Geçen Kasım ayında Bursa pistinde uzak kazanan 8 - EMİRSOY bu başarısını tekrarlayabilecek bir isim. Uygun kg ile koşacak ve çalışmaları yeterli 10 - YARİSSA sevdiği pistte favorilere rakiptir. Son koşularında varlık gösteremese de 1 - BERATBEY nispeten uygun grupta sürpriz yapabilir.

2.AYAK: Bursa pistini seven 3 - LORD OF DARKNESS son kazandığı koşudaki şartlara sahip, favorimdir. İyi hazırlıkları ile 5 - FAITHFUL WOLF, 6 - SAVAŞ ATI, uyum sağladığı binicisi ile 7 - BABA DİNO favorinin yakın rakipleridir.

3.AYAK: Dişine göre rakipleri karşında 2 - EMEKYEMEZ bu sefer kazanmaya çok yakın. Mesafe sorun olursa 4 - IRRSISTIBLE bu mesafedeki 1.liği ile favoriye sert rakip olacaktır.

4.AYAK: 1 - AKALP arka arkaya kazandığı yarışlar sonrasında uygun mesafede yine favori. Verdiği araya rağmen düzenli idmanda olan 6 - GÜLFEM, İzmir'den formdan gelen 5 - YÜCELİR ve hataları değerlendirebilecek 2 - ASARCIKLI rakipleridir. 3 - MANİDAR sürprizde.

5.AYAK: Koştuğu 4 koşusunun 3'nü kazanan 4 - YAZ AĞASI yine çok şanslı, banko tercihimdir.

6.AYAK: 1 - ALWAYS ON MY MIND ve 9 - LAYD LION son yarışları ile gruptan farklı gözüken isimler. İlk koşusunda güçlü rakibine denk gelen 13 - POWER OF ANGELS verdiği araya rağmen maiden da iş yapabilir. 8 - HIGH LEVEL, 12 - MY GÖKSU ve 15 - STRONGER çok atta düşünülebilir.

Kupon

4-8-10-1
3-5-6-7
2-4
1-6-5-3-2
4
1-9-13-8-12-15

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Bay Balcı
Ziyaretçi
Bay Balcı

bol şanslar admin

Anonim
Ziyaretçi
Anonim

Bul şans abı

Anonim
Ziyaretçi
Anonim

Slm admın ıstanbul yorum olacakmı

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.