Ana Sayfa / Tahminler / 30 OCAK 2019 ÇARŞAMBA BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (YAZ AĞASI BANKOM)

30 OCAK 2019 ÇARŞAMBA BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (YAZ AĞASI BANKOM)

1.AYAK: İzmir pistinden 5'te 4'lük bir performans ile gelen 4 - TAMAHKAR, devam eden formu ile favorim. Geçen Kasım ayında Bursa pistinde uzak kazanan 8 - EMİRSOY bu başarısını tekrarlayabilecek bir isim. Uygun kg ile koşacak ve çalışmaları yeterli 10 - YARİSSA sevdiği pistte favorilere rakiptir. Son koşularında varlık gösteremese de 1 - BERATBEY nispeten uygun grupta sürpriz yapabilir.

2.AYAK: Bursa pistini seven 3 - LORD OF DARKNESS son kazandığı koşudaki şartlara sahip, favorimdir. İyi hazırlıkları ile 5 - FAITHFUL WOLF, 6 - SAVAŞ ATI, uyum sağladığı binicisi ile 7 - BABA DİNO favorinin yakın rakipleridir.

3.AYAK: Dişine göre rakipleri karşında 2 - EMEKYEMEZ bu sefer kazanmaya çok yakın. Mesafe sorun olursa 4 - IRRSISTIBLE bu mesafedeki 1.liği ile favoriye sert rakip olacaktır.

4.AYAK: 1 - AKALP arka arkaya kazandığı yarışlar sonrasında uygun mesafede yine favori. Verdiği araya rağmen düzenli idmanda olan 6 - GÜLFEM, İzmir'den formdan gelen 5 - YÜCELİR ve hataları değerlendirebilecek 2 - ASARCIKLI rakipleridir. 3 - MANİDAR sürprizde.

5.AYAK: Koştuğu 4 koşusunun 3'nü kazanan 4 - YAZ AĞASI yine çok şanslı, banko tercihimdir.

6.AYAK: 1 - ALWAYS ON MY MIND ve 9 - LAYD LION son yarışları ile gruptan farklı gözüken isimler. İlk koşusunda güçlü rakibine denk gelen 13 - POWER OF ANGELS verdiği araya rağmen maiden da iş yapabilir. 8 - HIGH LEVEL, 12 - MY GÖKSU ve 15 - STRONGER çok atta düşünülebilir.

Kupon

4-8-10-1
3-5-6-7
2-4
1-6-5-3-2
4
1-9-13-8-12-15

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

5
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
Bay Balcı
Ziyaretçi
Bay Balcı

bol şanslar admin

Anonim
Ziyaretçi
Anonim

Bul şans abı

Anonim
Ziyaretçi
Anonim

Slm admın ıstanbul yorum olacakmı

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.