Ana Sayfa / Tahminler / 30 OCAK 2017 PAZARTESİ BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

30 OCAK 2017 PAZARTESİ BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: Gruptaki en iyi dereceye sahip olan 3-NADIA DANCER bu yarış için yaptığı hazırlıklarında 600/38 25.4 R dereceli galobuyla formunu devam ettirdiğini belli etti favorim. Son koşusunda çok erken başa geçen bugün daha sabırlı bir yarış yapabilirse 4-BERBATOV, uzun süredir takibimde olan 6-DIAMOND GIRL ve Veliaht Betül'ün 2 boy arkasında ikinciliği bulunan 1-HARMANDALI sırasıyla yazacağım isimler.

2.AYAK: Korku tüneli gibi bir yarışla karşı karşıyayız ne kadar çok at yazarsak o kadar iyi olur ben kurgu gereği fazla at yazamayacağım. Sıralamam şablondadır.

3.AYAK: Kocaeli pistindeki son yarışını çok beğendiğim 4-ÖZBİLGİN favorim. Yine son yarışında Bursa'nın en formda isimlerinden Madrabaz'ı geride bırakan 5-ASARCIKLI, istikrar abidesi 2-MÜDERRİS ve son üçüncülüğünü gayet başarılı bulduğum hafif kilo avantajına sahip 9-MY CEM sırasıyla şanslı gördüğüm isimler.

4.AYAK: Her ne kadar son yarışındaki derecesine bir anlam veremediğim 4-SELLY favorim olsa da, Veliaht Betül ise Türkiye'nin favorisi olsa da ben bu yarıştan tırstım bambaşka bir isim gelebilir dereceler birbirine pek de uzak değil onun için tercihim HEPSİ.

5.AYAK: Son yarışındaki ikinciliği, günden düne artan formu, Bursa'nın baş jokeyinin tercihi, mesafeye olan uyumu ve uygun kilosuyla 11-WINTER GALLOP bugün için benim bankom.

6.AYAK: Ara sonrası iki yarış gören 6-KARAPANTER favorim. Sınıf isim 3-BERATBEY ve son yarışını kazanırken çok beğendiğim 1-AHMİN rakipleri.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 3-4-6-1

2.AYAK: 4-2-6-10-14

3.AYAK: 4-5-2-9

4.AYAK: HEPSİ

5.AYAK: 11

6.AYAK: 6-3-1

Hakkında COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.

8 yorum

 1. Arda üstad bol şans.Nacizane bir tavsiyem var sana.3. ayakta BOLVADİN i eklememisin bende bu safkanın bugün alternatif tek olarak görüyorum , hiç olmazsa BOLVADİN ide ekleyiver derim , yoksa kuponun çok iyi olmuş 5. Ayaktaki 11 geldiği takdirde…

 2. Kocaeli de katıldığı yarışları cok parlak 2 numaralı JIMFED bugüne kadar çok daha güçlü rakiplerini geride bırakmayı başarmıştır eğer safkan Bursa pistini yadırgamadigi takdirde sonlardaki güçlü ataklarıyla kazanması normal sonuç olacaktır günün bankosu olarak öneriyorum.
  3.ayak = Tam dişine göre rakiplerin yanında start alacak olan 4 numaralı ÖZBILGIN sprint mesafesini iyi ayaraladığı halde dengi rakiplerinin yanında birinciligin en güçlü adayıdır alternatif tek arayanlar banko yazabilir. Herkese bol şans bol kazançlar :)

 3. Che 21 ilk ayak için doğru söylüyorsun bende de ilk at 2 numara ..Arda üstad yazmamış bakalım herkezin yazdığı gibi gelmesi dileğiyle…

 4. Bu oyunun en güzel yani kendi bilginle oynamaktir kesin gelecek diye bi kayde yok sadece gözden kkaçmaması için deginmek istedim

 5. COMMANDANTE

  ikinize de bol şanslar olsun jimfed i tek yazmama sebebim Bursa pistinde ne yapacağı belli olmaması siz koşar diyorsanız yazın muhakkak ben risk aldım yazmayarak.

 6. COMMANDANTE

  tebrikler beyler devamı gelsin yazdığınız ganyan olsun

 7. Sağol Arda üstad ,iyi ki varsınız

 8. Iyi dilekleriniz için teşekkürler :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir