AT YARIŞI TAHMİNLERİ

30 NİSAN 2021 CUMA BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (MUSTAFA 1324)

Tüm site sakinlerine selam.

Bursa 1

1 koşu. Uzun mesafeli handikap yarışta BRAVE PRİNCE favorim. Bu aralar eli kulağında olan THE DIFFERENCE, gördüğü yarışlar’dan sonra sevdiği uzun çim koşacak olan RAY OF SUNSHINE, TEEN SPIRIT, HEADS ABOWE, HEROES yazıp biraz’da süpriz bekleyeceğim.

2 koşu. Kasım ayın hazır olup koşması planlanan tırnak problemi yaşayan bir süre tedavisi yapılan düzenli idman’da olan yarış hazırlıklarını mevsim ile yaptırılan tam hazır duruma getirilen QUICK KEY bankom.

3 koşu. S. Çetin’in şahsi safkanı olan bu yarışa’da ciddi galop’lar ile hazırlanan MISS DURU diğer bankom.

4 koşu. KUTUP haklı olarak yarın favori çıkacak. İdmanların’da aşama kaydeden GALİÇYA, IT MAY RAIN ve yaşlı kurt muhtemelen kaçıp bitirmeye çalışacak olan FORDA TEK rakipleri olur.

5 koşu. Bu yarışın bütün dengelerini belirleyecek olan safkan yaman güzeli olacak gibi start’tan çıkacakmı çıkmayacak’mı koşacak olan çoğu safkan’ın ilgilileri bile kafasında yarışı koşturdukların’da bu safkan üzerinden kuruyorlardır. Çıkmaması durumunda muhtemelen BALKANAĞASI yarışı yükünü çekecek gibi önde kendi temposun’da giderse diğerleri bu tempo’yu kabullenirse kazanabilir. ERDOĞRU geçen’de yazmıştım her yarışında kazanır denilen safkan üstünde’kine çok geç cvp veren bi safkan erken uyarılırsa kazanmaya yakın bir diğer safkan olur. Ciddi hazırlıkla bu yarışa gelen OLGUNALP, BOZAĞA, HASTİKAĞA, ULUÖZ, EYMENAĞA, sırası ile yazılır zor bi yarış olucak.

6 koşu. Muhtemelen KRAL ÖMER agf çıkacak. Ama açıkca söyliyebilirim şuana kadar maiden olan bütün safkan’lar sorunlu çıksalar bile zor günler bekliyor bu bizim safkan içinde geçerli malesef. GOOD FELLES bu yarışa uzun ve ciddi galop’lar ile geliyor benim kazanmaya en yakın gördüğüm isim. PORTOKAL en ciddi rakibi olur’ki yeri burası değildi asla. MAHDUM ilk defa çim koşacak olan ve her an ters bi yarış yapabilecek isim CORDELA süpriz hanesinde yazılır.

6.7.4.8.1.2.
7
3
7.6.3.2
3.1.2.6.9.7.5
2.14.6.4.11
Bir kaç gün uzak kaldım site ve oyunlardan dün yarışımız vardı hazırlıkları takip etmek için vakit ayırmam gerekiyordu ama istediğimiz sonucu alamadık malesef. Yarın bursa’da istediğimi sonucu alırız inşallah herkeze bol şans olsun.

Günün haber / tahmin yazısını 30 NİSAN 2021 CUMA BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (MUSTAFA 1324) olarak admin sizlerle paylaştı. 30 Nisan 2021 tarihinde buradaki Etiketler: , hakkında güncel haber ve yazılara daha sık ulaşmak için bizi soyal medya hesaplarımızdan beğenebilir ve takip edebilirsiniz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.