30 NİSAN 2018 PAZARTESİ BURSA 2. ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese Bursa altılı tahminlerim şu şekildedir;

1.ayak: 3 yaş Arap taylara ait 800 metrelik Maiden mücadelede ilk şansı geçen yıl bu zamanlar 210 bin lira bedelle satın alınan ve o günden bugüne kadar emin ellerde hazırlanan (2) numaralı ÇALTEPE’ye vermek istiyorum. Rakip gördüğüm isimler şablonumdadır.

2.ayak: Günün bir başka zor görünen mücadelesinde ilk şansı vermiş olduğu ara sonrası iki yarış gören ve bu yarışta oldukça etkili koşmasını beklediğim (4) numaralı CHIVIC e vermek istiyorum.

3.ayak: Uygun rakipleri yanında mesafe uzun görünse dahi safkan çok bariz şekilde göze çarpıyor. Kalitesi ile de bende ön planda olan safkan eğer kendini bozmadıysa burada söz sahibi rahatlıkla olur. (1) mumaralı SANAY ilk safkanım olup eksik koşması durumunda burası oldukça karışacak gibi duruyor. Yanına tek rakip olarak (2) GONCANUR yazıp bırakıyorum.

4.ayak: Son yarışını yürüyerek  kazanan safkanın burada yine aynı mesafede kazanması muhtemeldir. (7) numaralı PUZZLE BANKOM.

5.ayak: Yine beklentisi yüksek olan (3) nımaralı DÜNÜR ilk safkanım. Bu safkanın eksik koşması durumunda ise yine burası çok karışık görünüyor rakip gördüğüm isim şablonumdadır.

6.ayak: Son iki yarışında KOCAELİ ve ANKARA da yine 1400 metrede istediği birinciliğe ulaşamayan (6) numaralı SAYGON bu defa BURSA da söz sahibi olacaktır ilk safkanım.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 2-12-10-5-6-7

2.ayak: 4-1-3-2-5

3.ayak: 1-2

4.ayak: 7 tek

5.ayak: 3-6

6.ayak: 6-9-3-4-5-2

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Mehmet28

bol şans bombacı. üçüncü ayakta ayrı düşmüşüz :)
bu arada şablonda dünürün numara yanlış olmuş

Hasan

Hocam 5.ayak 2 değil 3 olacak dünür

admin

Bol şanslar

Sirkale

bol sanslar
bursada takip atlarim kosyormus bi kupon yaptim ve su safkanlari tek biraktim bakalim sansa
4MALAKKA mesafe jokey kilo hersey lehine tek soru isareti cim ..riski aldim banko
7PUZZLE disi olmasina ragmen jokeyinin yardimiyla banko
ve son kosu EFEYUREK kadir le banko gerisi sans

Cyrone

Bol şanslar

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x