Ana Sayfa / Tahminler / 30 NİSAN 2016 CUMARTESİ ANKARA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)
ankara altili tahminleri can911

30 NİSAN 2016 CUMARTESİ ANKARA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

Ankara tahminlerim aşağıda yer almaktadır. Yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle... can911

1.Ayak: Yarış yaşamlarına iyi başlangıç yapan isimlerin buluştuğu KV-7 Kızılcahamam koşusuyla güne merhaba diyoruz. Performans olarak yakın isimler görünse de iki ismi öncelikte vericem. Klasman olarak hep kendisinden üst seviye tercihi yapan 11 (NURHANBEY) ve çok sevdiğim Mystical Storm'un anneden kardeşi çim performansını da merakla beklediğim 7 (GUNNER). Performansını giderek yukarıya taşıyan 6 (EZOP KAHRAMANI), seri birinciliklerine burda da devam etmek isteyecek olan 4 (MATALON) ve son yarışında mesafeye tecrübe yapan idmanda iyi görünümüyle 3 (ERTUĞRUL) diyorum.

2.Ayak: Günün ilk maiden mücadelesinde mesafenin kısa olması, kalabalık ve dengeli bir grup olması nedeniyle tercihlerim biraz kalabalık olacak. 7 (RÜZGAR SERO), 13 (LUXANTE), 3 (GERGERİLİ BURHAN), 2 (ATEŞİM) ve 4 (GLOSS FOR US) şeklinde olacaktır.

3.Ayak: Günün zevkli Açık A3 mücadelesinde adından söz ettiren isimler bir araya gelmiş. Adana'daki son 2.lik performasıyla 4 (BAYBAŞKAN) önceliğim. Son yarışına nazaran koşuyu Güngör Baba veya Fly By Me gibi aşırı süratlendirecek isim olmamasını avantajına çevirebilecek 3 (SANZATU), çok taze kazanmış olduğu 2015 Yılın Atı, Yılın Miler Atı ve yılın 4 YK erkek atı ünvanına layık olduğunu göstermeye çalışacak olan 2 (PERFECT WARRİOR) ve çime 2.kez ayak basan, ilkinin henüz acemilik dönemi olduğunu kabul edip 5 (GOOD CURRY) son 1.liklerinin tesadüf olmadığını göstermek isteyecektir.

4.Ayak: Tecrübeli Arapların handikap koşusunda mesafeye olan yatkınlığıyla 4 (ÇİFÇİ BAŞI) ve bu mesafedeki derecelerini baz alarak bugün için oldukça uygun olan kilosuyla 9 (KÜÇÜKPRENS) birlikte değerlendirilmeli. Biraz daha yeri olup kuponlarını ikiye katlayabileceklere binici faktörüyle 5 (ARASHAN) ve uyumlu binicisiyle start alacak olan 7 (OĞLUM EMRE BEY) ilave edilebilir.

5.Ayak: Kariyerinin toplam 9 birinciliğinin beşini Ankara'da alan, burda daha başarılı olan, mesafenin uzamasının da önemli rakiplerine dezavantaj olacağını gördüğüm 1 (GÖKKALE) bugünkü BANKO tercihimdir.

6.Ayak: Günün kapanışını 2.maiden ayağıyla yapıyoruz. Biraz daha sivrilen isimler var bu sefer. Adana'da son koşusundaki 2.liğini zorlanmadan alan 4 (CAPE FREE), Aracı ekürisi demek kalite demek prensibiyle 11 (BOSTORGAY) ve çalışmalarını beğenidiğim Luxor Temsilcisi 14 (SHİNİNG DANCER) yeterli olacaktır.

Altılı Ganyan Şablonum:

1.Ayak: 11-7-6-4-3

2.Ayak: 7-13-3-2-4

3.Ayak: 4-3-2-5

4.Ayak: 4-9 /// 5-7

5.Ayak: 1

6.Ayak: 4-11-14

Kupon Tutarı: 28,80 TL (4.Ayakta 5-7 ilavesiyle geniş kupon 57,60 TL olup bütçe takdirinize bırakıyorum)

Hakkında can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla

36 yorum

 1. Bol şans can abi

 2. silivrili

  Can bol şanslar bugün 11 ile başlayıp 11 ile bitme ihtimali var mı sence ?

  • can911

   Öyle rakam inançlarım pek yoktur kardeşim, ama kuvvetli ihtimal öyle görünüyor silivrili

 3. Bence ciftcibasi tek olur

 4. atlara fısıldayan

  CAN911 üstad’a ve tüm arkadaşlara bol şans. program acayip zor çözmeye çalıştık olmadı o yüzden can ustanın kurgusunda olupta benim tuttuğum atlardan ufak bir kombinasyon yaptım..her zaman dediğim gibi kuponum ufak olabilir ama yan etkileri bir fili bile uyutmaya yeterlidir….)

  • can911

   Katılıyorum sana kardeşim, kombinasyonların gayet etkili

  • atlara fısıldayan

   can usta çiftçibaşını yıkmıssın. orda (1) boğazkere de tehlikeli bişeyler yapacak gibi duruyor. A.ÇELİK formda atı geçen hafta getiremeyince bu koşuda M.KESKİN’i bindirmişler..bunun dışında korktuğum tüm atlar zaten şablonunda. yazdığımız gibi gelsin..

  • can911

   Dediğin gibi Boğazkere de dahil bir kaç ismin şansı var, yazımda da ifade ettiğim gibi Küçükprens kilo uygunluğu nedeniyle sna şablona ilave ettim. Yoksa alternatif isimler daha da çoğalabilirdi, yazdığımız gibi olsun inşallah

 5. Selamlar.Herkese bol sans.Acaba bombacı da Ankara ya yorum yapacakmı?

 6. atlara fısıldayan

  tjk sitesinden kupon oynayan arkadaşlar. bugün düğmelerden uzak durun. bu programa bastığınız her kuruş boşa gider. ufak ufak boşaltırlar kasamızı..))

 7. rüzgarın sesi

  selam can abi kaç günde bir tuturuyorsunuz ben yeniyim sayfada dün bakmadım tutmuş galiba tebrikler

  • Barışçı buldu dün altılıyı. Hoş geldiniz.

  • can911

   Öncelikle hoşgeldiniz Rüzgarın sesi. Dün tutturan yazarımız duble yapan Barışçı oldu, ben değilim.Genelde hafta sonları tahmin verip oynuyorum.Saygılarımla

 8. ERKAN

  Can bey bol şanslar olsun

 9. ERKAN

  Bakalım bugün ilk ayak tekimin başına neler gelecek :)

  • can911

   Başına herhangi bir şey gelmez gibi görünüyor, ben tercihimi Gökkale’den yana kullandım, yoksa iyi bir alternatif tek, bol şanslar

 10. Selam gençler bol şanslar :)

 11. Admin adana tahmini yapmiyomusunuz

 12. Hadi ya kötü oldu güvenliğiniz bitek yokmu acaba:)

 13. can911

  Ramazan’ın dediği gibi adeta sıfır çektik bugün adminim, on numara oyunundaki gibi sıfır çekmeye ikramiye var mı? 😳 😜

  • Zor gündü abi, normal sonuçlar. Bir tane banko at gelmedi. Rotayı Adana’ya çevirdik bakalım artık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir