ankara altili tahminleri bombaci

30 MAYIS 2017 SALI ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese Ankara altılı tahminlerim şu şekildedir.

1.AYAK: Oldukça vasat arap kısrakların koşusunda performansi ile üç safkanın ön planda olduğunu düşünüyorum. (4) JAMAIKA GİRL, son yarışına inanmadığım (6) KRALİÇE HERA ve (5) OCEAN EYE bu yarışta şans verdiğim isimlerdir.

2.AYAK: Başarılı sayılabilecek kısa mesafe işlerini bu mesafeye taşıması halinde söz sahibi olacağına inandığım (10) COCHABAMBA ilk safkanım. Adana’dan sonra Ankara da çıktığı ilk yarışında başarılı bir ikincilik elde eden (7) FAMILY JOY olmazsa olmazım, son yarışına inanmadığım ve yarış hayatına İzmir ‘de başlayıp aradığını bulamayan sonrasında ilgililerinin büyük çabası ile Urfa da fırtına gibi esen bu başarısını Adana da birincilikle taçlandıran sonrasında da Ankara yi hedefleyen (6) EZBERBOZAN üçüncü safkanım. Apranti indiriminden faydalanmak için Mücahidin deklare olmadığı ancak bir o kadar başarılı apranti ile sahne alacak olan (4) WHITE CREST dördüncü şans verdiğim isimdir. Önde boş kalması halinde ve arka grubun safkanı önemsememesi durumunda cezayı kesecek olan (9) MATİZ beşinci şans verdiğim isimdir. Yarış hayatının başlarında beklentisi olan ancak sonradan istenileni vermeyen safkanın üzerine yine çok gidiliyor şimdide H16 koşturuluyor bu aklınızın bir köşesinde bulunsun (12) KURT TO KURT altıncı ve son şans verdiğim isimdir.

3.AYAK: Bana göre günün ne olacağını kestirmesi en zor ve en zevkli yarışı burayı tek olarak çözebilen büyük ihtimal altılıyı yakalar diye düşünüyorum. Bana göre bu mücadele de gelemeyecek safkan yok tercihim HEPSI

4.AYAK: Son iki yarışında da istenileni veremedi gibi görünse de şimdi gerek sevdiği mesafe gerekse pistte sahne alacak olan (2) SEFIR BEY ilk safkanim. Son yarışında ki performansı ile (6) OCEA N GOODNES rakip gördüğüm isimdir.

5.AYAK: Adana dan sonra Ankara da koşabileceği en iyi rakipleri ile başa baş mücadele eden ve bana kalırsa pilotunun gazabına uğrayan bu yarışta ise Turkiye de start ile birlikte Mehmet Kaya ‘dan sonra en iyi yer tutan Özcan ile sahne alacak olan (7) BOZDAĞ EFESİ istediği akışı alabilirse bir solukta bitirecektir risklide olsa BANKOM dur.

6.AYAK: (10) PEARL GEM ilk safkanım olup rakipleri şablonumda olacaktır herkese bol şanslar.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 4-6-5

2.AYAK: 10-7-6-4-9-12

3.AYAK: HEPSİ

4.AYAK: 2-6

5.AYAK: 7 TEK

6.AYAK: 10-2-8-6

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Adrian

Başarılar Bombacı ;)

Ramazan Yılmaz

Bol şanslar bombacı
2/
7/
1.2.3.4.7/
1.2/
H/
H

admin

Bol şanslar beyler