Ana Sayfa / Tahminler / 30 MART 2018 CUMA KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

30 MART 2018 CUMA KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

Uzun bir aradan sonra herkese selamlar. Hepimizin şansı bol, bahtı açık olsun. Yazdığımız gibi gelsin diyerek Kocaeli tahminlerime geçiyorum;

1.AYAK: Oldukça süratli gecmesini beklediğim zorlu koşuda, son yarışında oldukça ön planda tutulmasına rağmen, yapmış olduğu etkili ataklar ikincilikten öteye geçemeyen 1-HARPUTLUNUN OĞLU yakaladığı güzel formuyla son metrelerde adını birinciliğe yazdırabilir. İlk isimdir. 6-ROYAL CAPUCİNO favorimin hatasında devrede olacak ilk isimdir. Hep iyi kosan ancak birtürlü kazanamayan bir isim olsada 4-ANTONOV ve ara sonrası koşusunu önde boş kalarak kazanırken göz kamaştıran 2-AYTEMİZ bu sefer o fırsatı bulamayabilir. Yinede kuponumda bulunsun diyerek, bu dört isimle risk alıyorum.. Bütçesi olanlar HEPSİ yaparak ilk ayaktan yatma riskini azaltabilir.

2.AYAK: Bir diğer zorlu koşuyla birlikteyiz. 3-SAYGON ve 4-VASEEM ikilisini ön planda tutsamda; sprinter isimler 2-KRALIN ADAMI ve 1-KIRMIZIKAYA'nın yanına, 8-KURYE ilavesini yaparsak rahatlarız diye düşünüyorum.

3.AYAK: Birçok kişinin bu koşuda 1-ZAFER MEYDANI'na güveneceğini ve kuponunu bu isme bağlayacağını düşünüyorum. Kazanmasıda normal sonuç olur. Ancak bu ismin kazanma konusunda biraz tereddütlerim olduğu için, takip listemin baş köşesinde yer alan 4-PİERRO'suz kupon yapmak istemedim.

4.AYAK: Bu ayaktan tek çıkaranın altılıyı bulacağını düşündüğüm bir yarış.. 1-TAŞKESEN doğal olarak favoridir ve yine yüklenmenin fazla olacağını düşünmekle birlikte bütün isimlerin eşit şansı olduğunu düşünüyorum. HEPSİ..

5.AYAK: 11-HARPUTLU ve 3-KING BURAK'ı önde tutsamda kalabalık geçeceğim bir koşu. Sıralamam şablondadır.

6.AYAK: Koştuğu ilk yarışındada kuponumda bulunan ve o gün gayet cazip ve süpriz konumdayken ilk yarışını kazanmasını dört gözle beklediğim, ancak beklentilerimi kazanamasada karşılayan ve tabela tamamlayan.. Bu kez kazandığı koşu tecrübesi ile hemcinsleri arasında maidenda fazla oyalanmayacağını düşündüğüm 14-TOKUŞ HANIM BANKOMDUR..

ALTILIM

1-6-2-4 // H
3-4-2-1-8
1-4
1-2-3-4
11-3-1-2-4-9-10-8
14 TOKUŞ HANIM

KUPON BEDELİ: 76.80 BOL ŞANSLAR

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

2
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
admin
Yönetici

Hoşgeldin Özgün bol şanslar

Mehmet28
Üye

Bol şans Özgün

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..