Ana Sayfa / Tahminler / 30 MART 2017 PERŞEMBE İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

30 MART 2017 PERŞEMBE İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: SUZI GOLD'un anadan kardeşi olan 6-GOLDEN OK'un sonlarda yapacağı ataklar ile koşuyu lehine çevirmesini bekliyorum istenilen atakları yapamaz ise startın başında alacağını beklediğim liderliği sonlara taşıması muhtemel olan 1-CHASTE tek rakibi olur.

2.AYAK: Bugün kazanabileceği şartları bulan 3-BEY FIRAT üç yarıştır kendisine binen kantarmasını tanıyan jokeyinin idaresinde koşuyu kazanır diye düşünüyorum eksik koşar ise uzunda iyi koşacağını düşündüğüm 10-POWER OF VICTORY tek rakibi olur.

3.AYAK: Ara sonrası katıldığı son startında makineden 8 boy geç çıkması sonucu tabela dışında kalmasına rağmen sonlardaki aksiyonlarını çok beğendiğim 5-PLEIN CIEL'in bugün için aynı talihsizliği yaşamaması durumunda kazanmasını bekliyorum eğer startta takılır ise devreye 1-WEMBLEY FIRTINASI ve 2-OKYANUS SİSİ girebilir.

4.AYAK: Üç yarış önce çok daha sert grupta kazandığı mesafeye dönen 1-HARZEMŞAHLI favorim rakip gördüğüm isim ise eli kulağında olan 2-OĞLUM EMİR ve istikrarlı 3-VANLIMAHO.

5.AYAK: Son yarışında bir türlü istenilen tempoya giremeyen 1-CORITIBA'nın bu grupta çok zorlanmadan kazanması gerektiğine inanıyorum bankom.

6.AYAK: Çoğu kişi için CANKARDEŞLER mi YILMABAŞAR mı sorusunun sorulduğu bu yarışta benim sorum daha farklı olacak. 1-CANKARDEŞLER koşuyu kaç boy önde kazanacak ? Biraz iddialı oldu farkındayım ama benim düşüncem bu.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 6-1

2.AYAK: 3-10

3.AYAK: 5-1-2

4.AYAK: 1-2-3

5.AYAK: 1

6.AYAK: 1

Hakkında COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.

7 yorum

  1. Çok uygun bir kupon. Teşekkürler bol şans.

  2. Bekir yağış

    Kardeş geçen gün urfada tek attığın eşek cok hosuma gitti
    Sana guveniyorum👏👏👏👏

Bir Cevap Yazın