Ana Sayfa / Tahminler / 30 MART 2017 PERŞEMBE İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

30 MART 2017 PERŞEMBE İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: SUZI GOLD'un anadan kardeşi olan 6-GOLDEN OK'un sonlarda yapacağı ataklar ile koşuyu lehine çevirmesini bekliyorum istenilen atakları yapamaz ise startın başında alacağını beklediğim liderliği sonlara taşıması muhtemel olan 1-CHASTE tek rakibi olur.

2.AYAK: Bugün kazanabileceği şartları bulan 3-BEY FIRAT üç yarıştır kendisine binen kantarmasını tanıyan jokeyinin idaresinde koşuyu kazanır diye düşünüyorum eksik koşar ise uzunda iyi koşacağını düşündüğüm 10-POWER OF VICTORY tek rakibi olur.

3.AYAK: Ara sonrası katıldığı son startında makineden 8 boy geç çıkması sonucu tabela dışında kalmasına rağmen sonlardaki aksiyonlarını çok beğendiğim 5-PLEIN CIEL'in bugün için aynı talihsizliği yaşamaması durumunda kazanmasını bekliyorum eğer startta takılır ise devreye 1-WEMBLEY FIRTINASI ve 2-OKYANUS SİSİ girebilir.

4.AYAK: Üç yarış önce çok daha sert grupta kazandığı mesafeye dönen 1-HARZEMŞAHLI favorim rakip gördüğüm isim ise eli kulağında olan 2-OĞLUM EMİR ve istikrarlı 3-VANLIMAHO.

5.AYAK: Son yarışında bir türlü istenilen tempoya giremeyen 1-CORITIBA'nın bu grupta çok zorlanmadan kazanması gerektiğine inanıyorum bankom.

6.AYAK: Çoğu kişi için CANKARDEŞLER mi YILMABAŞAR mı sorusunun sorulduğu bu yarışta benim sorum daha farklı olacak. 1-CANKARDEŞLER koşuyu kaç boy önde kazanacak ? Biraz iddialı oldu farkındayım ama benim düşüncem bu.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 6-1

2.AYAK: 3-10

3.AYAK: 5-1-2

4.AYAK: 1-2-3

5.AYAK: 1

6.AYAK: 1

Hakkında COMMANDANTE

COMMANDANTE

Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.

7 yorum

  1. Çok uygun bir kupon. Teşekkürler bol şans.

  2. Bol şanslar Arda

  3. Ramazan Yılmaz

    bol şanslar

  4. Bekir yağış

    Kardeş geçen gün urfada tek attığın eşek cok hosuma gitti
    Sana guveniyorum👏👏👏👏

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir