30 KASIM 2017 PERŞEMBE DİYARBAKIR AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: Diyarbakır’da derece pek sağlam bir veri olmasa da en iyi dereceye sahip 8-AZRAZEYNEP favorim. Hışman Çizik ile start alacak 2-CANTURABİ, çimde bir yarış görüp Diyarbakır’ın yolunu tutan 3-DİLYAKUP, son üçüncülüğü tatminkar 7-ASİLCAN ve bugün çok iyi koşmasını beklediğim 6-YAVUZ ZAFERİ sırasıyla şanslı gördüğüm isimler.

2.AYAK: Eski takipçilerim belki hatırlar Ankara’da yarış hayatına başlayan ve o günden beri ikilileriyle ve kazandığı yarışla bayağı bir ekmeğini yediğimiz bir tay vardı iki yarış önce bu isimi Diyarbakır’da 1200 metrede 11,60 ganyanıyla görünce şok olmuştum sağolsun yine mahçup etmedi ekmeğini yedik :) daha sonra ise Şanlıurfa’da 1400 metreye çıktı altılıma çok atta dahi yazmadım çok çünkü at 1205 metrede dahi yok ideal ve iddialı olduğu mesafe 1200 şimdi yine iki yarış önce kazandığı pist ve mesafeye çıkıyor bence bugün yine kazanacaktır altılıma banko yazacağım ama ola ki sonlarda durur sırasız ikilimi onun üzerine kuracağım BANKOM 4-BEYZAM.

3.AYAK: Denk isimlerin bir araya geldiği koşuda tercihim HEPSİ.

4.AYAK: Aslında zor bir yarış ama ben birazda risk alıp burayı iki atla geçmeye çalışacağım bunlar; son dördüncülüğünü çok beğendiğim 3-ŞUBATHAN ve KV6 yarıştaki ikinciliği ile 7-ŞAHDEMİR.

5.AYAK: Kg farkı olmasa İPEKÇİHAN’ı tek atardım ama bu kadar kg farkı varken atmam imkansız, arkadaki diğer atlar da dengeli olduğu için burayı kapatıp sürpriz bekleyeceğim tercihim HEPSİ.

6.AYAK: Ben tek atıp kaybetmekten o ise beni mahçup etmekten bıkmadı ama ekmeğini yiyene kadar takibe devam. Artık bu kadar uygun şartları ve grubu yakalamışken bunları geç artık bir zahmet BANKOM 4-DARK BOY.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 8-2-3-7-6

2.AYAK: 4

3.AYAK: HEPSİ

4.AYAK: 3-7

5.AYAK: HEPSİ

6.AYAK: 4

KUPON TUTARI: 30,80 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.
efe
Ziyaretçi
efe

Bol şanslar üstad yazdiğin gibi gelsin

admin
Yönetici
admin

Bol şanslar

Efekan
Ziyaretçi
Efekan

Baba bol şans

ErtanBEY
Ziyaretçi
ErtanBEY

Comandante tebrik ederim harika bir kurgu tekler muazzam..

ETC
Üye
ETC

tebrik ederim Commandante dost..
deyim yerindeyse golün kralını bulmuşsun…

Mehmet28
Üye
Mehmet28

takip etmediğim bir program ama yorumlardan yakaladığın anlaşılıyor. tebrikler

Furkan
Ziyaretçi
Furkan

Tbrklr commantante

Bombaci
Ziyaretçi
Bombaci

Heh birtek Diyarbakır eksikti tamam oldu :)) tebrikler :)

mesut mert
Ziyaretçi
mesut mert

valla helal olsun kardeşim sana bütün yorumların harfiyen yerine geldi ben senin oyununu yapıcaktım zamanımız olmadı takip ediyorum sizi bol şans tebrikler

binbastar
Üye
binbastar

tebrikler commandante yaqı$ır

admin
Yönetici
admin

Tebrikler :)

yavuzhan41
Üye
yavuzhan41

Tebrik ederim commandante başarılarının devamını dilerim.