Ana Sayfa / Tahminler / 30 KASIM 2016 ÇARŞAMBA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

30 KASIM 2016 ÇARŞAMBA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: Eküri avantajına sahip iyi form durumuyla 6-SİLAH favorim. Sabırlı bir beklemeyle rakiplerine üstünlük sağlayabilecek forma sahip 5-GEZEGEN ve son yarışında ağır kilosuna rağmen çok güzel bir yarış çıkartan 8-ADAM'dan bomba bir yarış bekliyorum.

2.AYAK: Start aldığı ilk yarışda adaptasyon sorunu yaşayan ama sonlarda jokeyinin teşviklerine cevap vererek müthiş bir son düzlük sprintine imza atan 2-EDERLEZI favorim. Ara sonrası bir yarış gören çalışmaları olumlu 4-GADDARA, bir yarış gören 5-İNCEDİKEN ve son yarışını çok beğendiğim 6-REKOR rakipleri.

3.AYAK: 7-SEDDIFI son yarışında bariyer dibinden çıkıp yol bulana kadar atı alan Üsküdar'ı geçmişti bugün aynı hataya düşmeyecektir ve İstanbul'da iki gündür yağan yağmur sentetik pisti nemli hale getirmiştir ki bu en çok SEDDIFI'ye yarar. Rakip gördüğüm tek isim son dördüncülüğü başarılı idman pistinde de başarılı çalışmalarıyla 4-CHACHKOVA.

4.AYAK: 600/39.7 26.2 R galobuyla artık kazanacak kıvama geldiğini belli eden 3-İLKADIM favorim. Son yarışından sonra geri alınan 4-NADİR BEY idmanlarında toparlanmış gözüküyor ilk rakibidir. Ağır kilosuna rağmen uygun grupta 1-GÜLENYÜZ ve son yarışında sıkıştırılmayan 2-ALTINOĞLUM rakipleri.

5.AYAK: Son yarışında agf de son sıralarda yer almasına rağmen kuponuma tek yazdığım ama aşırı bekleme sonucu beni de kendini de yakan 10-WEST LIFE yine ilk şansı verdiğim isim. İlk yarışında güzel bir dördüncülük yapan 4-ENTERTAINMENT ve aynı yarışının üçüncüsü 2-BORANTAY rakipleri.

6.AYAK: Son yarışını çok kolay kazanan 5-MAVİŞ HANIM bugünde fotoyu rakiplerinin önünde geçebilir favorim. Rakip olarak sonlarda kuvvetli gelebilecek olan 4-SANEM KIZ, eküri destekli 3-BUHARALI ve son yarışı daha sert grupta olan 9-FERACEHAN tutuyorum.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 6-5-8

2.AYAK: 2-4-5-6

3.AYAK: 7-4

4.AYAK: 3-4-1-2

5.AYAK: 10-4-2

6.AYAK: 5-4-3-9

Hakkında COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.

15 yorum

 1. silivrili

  Günaydın kardeşim
  Bol şanslar

 2. Günaydın bolşans üstad..

 3. Hepiniz istanbul çalışmişsınız d.bakır yokmu Ertanbeyyy nerelerdesinnn 😊😀👋

 4. Bol şanslar COMMANDANTE sıgınacak liman yok gibi desene :)))

 5. Sevgili commandante Diyarbakır yorum u yokmu yarışlar başlıyor nerdeyse şimdiden teşekkürler

  • COMMANDANTE

   Yok vallahi Emin bey Diyabakır’a hiç bakamadm belki son dk adrian usta ekler onun dışında zannetmiorm

 6. Tabeladaki 2 numarayi tek atsak risklimi olur acaba Özcan faktörü iki yarıştır Özcan la katılıyor mesafede uzadı ne dersiniz

  • COMMANDANTE

   Şanslı gördüğüm isimlerden ama o ayağı tek yazmam mümkün değil siz eğer tutuyorsanız atabilirsiniz şansı yüksek

 7. Yorumlarınızı beğeniyorum

 8. yunus metin tasci

  Mine hanim kac gundur ortaliklarda yok ozledik teklerini

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir