30 HAZİRAN 2018 CUMARTESİ ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

Ankara’da oldukça cazip bir program mevcut. Bütün Yarışseverlerimize Bol şanslar dilerim.

1.AYAK : Maiden mücadelenin dişilere ait olması koşunun ön planda olan isimlerinden olan yarışın favori konumunda ki 9 TURKISH RANSOM koşuyu kazanmaya en yakın isim olup, ufak ve misli kuponlarda alternatif tek olarak tercih edilebilir. İkramiye açısından yanına ilk koşusunu baz almadığım bugün ki hazırlıkları güzel olan 7 MONTİ ve koşu tecrübesiyle farklı bir yarış yapabilecek hazırlıklara sahip 1 AFBRİ sıralamasının koşuda şans verdiğim isimlerdir.

2.AYAK : Kendisinin erkek olması durumunda çok kolay bir şekilde kuponumda banko olarak tercih edebileceğim bir isimdi bugün ki hazırlıklarıyla çok etkili bir yarış koşmasını beklediğim 5 NURAYŞA koşuyu kazanmaya en yakın isimdir. Kaldı ki üzerindeki ismin bugün tek nurayşa için Ankaraya geldiğini de gözden kaçırmamanız gerekir. Fakat koşuda erkek isimlerden en az favori gördüğüm isim kadar hazırlıkları güzel olan 2 EZHARBEY hata affetmez diyor ve iki isimle koşuyu geçiyorum.

3.AYAK : Uzun bir aranın ardından koşu gören ve o günde kuponumda yer alan isimlerden olan bugün ki hazırlıklarıyla koşuda ön planda olmasını beklediğim 5 SOLİD BROTHERS koşuyu kazanmaya yakın isim olup, Zor gruptaki yarışlarından sonra uygun gruba dönen ve uzun işlerinde etkili galoplar çıkaran 2 LUALUA ve bu mesafelerde olmazsa olmazlardan koşunun favori ismi 1 WİLDEST İNDOCHİNA koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

4.AYAK : Koşunun kısraklarından iki isim ön planda tuttuğum isimler olup 2 AMANKAYA ve 6 TEMİZKAAN ön planda olup, yarış hazırlıkları rakipleri için yeterli olan erkek isimlerden 1 PARPALİ ve 3 ERKMEN koşu için yeterli olduğunu düşünüyorum.

5.AYAK : Adana pistinden Ankaraya getirilen ve kilosuna rağmen kendisine denk isimler yanında koşuyu kazanmaya en yakın isim 1 DEMİRCENK olarak görüyorum. eksik koşması durumunda bu tip mesafelerde etkili isimler olduğunu düşündüğüm 2 YAKUTİYE ve 3 FÜLANE kupon için yeterlidir.

6.AYAK : Ara sonrası gördüğü yarışlarla kondisyonunu yeteri kadar geliştiren ve son çalışmalarında ki artan formuyla koşuyu kazanmaya yakın isim 2 PERSİSTANCE ilk şanslı isim olup, son startında güzel bir yarış sergileyip koşuyu kazanmasını bilen 4 VİCTORY CRY, olmazsa olmazlarımdan olan ve her koşusunda kuponumda eksiksiz yazdığım formda isim 5 İBRİŞİM, bugün koşunun büyük bir sürprizine imza atabilecek 6 SAMOTRHAKİ koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

ANKARA ALTILI GANYAN ŞABLONU

1.AYAK : 9,7,1

2.AYAK : 5,2

3.AYAK : 5,2,1

4.AYAK : 2,6,1,3

5.AYAK : 1,2,3

6.AYAK : 2,4,5,6

TUTAR : 60,48 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar