30 HAZİRAN 2018 CUMARTESİ ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese Ankara altılı tahminlerim şu şekilde

1.ayak: Yarışın kum olması süpriz olabilme ihtimalini artırıyor. İlk yarışlarına istinaden vasat görüntü içinde olan safkanların henüz 2 yaşında olduklarını göz önüne aldığım zaman bana göre üzerine koymaya devam edecekler ve adından söz ettirebilecek kısraklar bu gruptan çıkacaktır diye düşünüyorum. İlk şansı kapalı kutu olan ve bu mücadele de iyi bir bekleme ile gruba hakim olabilme ihtimali olan (4) numaralı GİZMO ya vermek istiyorum. İlk rakip gördüğüm isim ise burada ki rakiplerine istinaden iyi bir kum performansı gösteren (9) numaralı TÜRKİSH RANSOM olacak. Bu iki safkanın eksik koşması halinde ise durum bana göre vahim. Yarışın kum olması yine kendisi için soru işareti olsa da LION HERAT yavrularını 2 yaşında kollamakta fayda var (1) numaralı AFBRİ üçüncü şans verdiğim isimdir. (3) numaralı FINDIKKIRAN belli olmaz bakarsınız MENDİP in kumda ki en iyi temsilci olur. Olur mu olur :)

2.ayak: (2) EZHARBEY, (4) KRAL DOĞU ve (6) PARAMPARÇA arasında ki mücadelenin yarışın birincisini belirleyeceğine inanıyorum. Ben bu yarışı bu üç safkanla riske edecek olsam da bu üç safkanın takiplerinden ayrıldığını düşünüyor olsam da yeri olanların bu ayağı kalabalık tutmasında fayda var diye düşünüyorum.

3.ayak: Yarışları birbirinden başarısız görünse de kaliteli olduğunu düşündüğüm safkanın gücü burası için yeterde artar bile. Ancak yarın ikramiye anlamında agf de geri planda kalırsa tek olarak deneyeceğim (2) numaralı LUA LUA yanına burada (1) numaralı WILDEST INDOCHINA ve (5) SOLID BROTHERS a yer vereceğim.

4.ayak: Mesafe safkan için kısa görünse de form durumu ve kalitesi itibari ile rakiplerinin çok önünde olan (2) numaralı AMANKAYA benim tek olarak riske edeceğim safkandır BANKOM

5.ayak: Son yarışında güzel bir birinciliğe imza atan safkanın uzayan mesafe ile daha da şanslı olduğunu düşünüyorum (7) numaralı PRATİK NEVZAT ilk safkanım olup rakipleri şablonumda olacaktır.

6.ayak: Grubun çok üzerinde bir görüntüsü olan safkan buranın haklı favorisi olup benim de alternatif BANKOMdur. (2) PERSISTANCE için düşündüğüm rakipler şablonumdadır. Herkese bol şanslar

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 4-9-1-3

2.ayak: 2-4-6

3.ayak: 2-1-5

4.ayak: 2 tek

5.ayak: 7-2-4-6-5

6.ayak: 2 /// 9-1

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar

Mehmet28
Üye
Mehmet28

bol şans bombacı. ikinci ayak için toplamda 8 atın 7sini yazmışız ortak olan yok :)

BAYUZMAN
Ziyaretçi
BAYUZMAN

bolşanslar ATEŞBİBi,,, CİBEK OĞL SÜPER STAR gibi isimleri geride bırakmış mücadele etmiş bir NUR AYŞA BANKOM
YAKUTİYE BANKOM
VE ATLAS BEYİ
1.AYAK 9 TURKISH RANSOM ,,,,,4,3
2.AYAK 5 NUR AYŞA
3.AYAK3 ATLAS BEYİ
4.AYAK1,2,3,4,5,6
5.AYAK 2 YAKUTİYE
6.AYAK4,,5,,7,,1,,2,,3,6,,8,,9,,10
12…60 LİRA

BAYUZMAN
Ziyaretçi
BAYUZMAN

atlas beyini yıkmak isTEYEN son ayak son ayak 2..PERSISTANCE Yİ TEK YAZABİLİR

M, miroğlu
Ziyaretçi
M, miroğlu

Günün en sağlam bankosu, 3ayak (1) numarayla beşli Ganyan bolşanslar