30 HAZİRAN 2017 İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNİ (RAMAZAN YILMAZ)

BİÇER – KIRKPINAR; Gruptaki diğer isimlere nazaran daha üstün performans sergileyen bu iki safkandan birisinin fotoyu önde geçeceğini düşünüyorum. Ayrım yapamadığımdan iki safkanıda yazarak bu ayağı geçiyorum.

BLACK WASP; Pedigri olarak potansiyeli çok yüksek bir isim. Henüz gerçek gücünü yansıtmamış olsa da yinede çim ya da kum ayırt ekmeksizin tabeladan düşmeyip tatminkar koşular sergiliyor. Her nekadar 2numaralı RYAN AREL çok güçlü rakibi olsa da idman pistindeki görüntüsüyle de hayran kaldığım safkanın bugün fotoyu önde geçmesini bekliyorum.

TRANSİT; Yedi aylık aranın ardından katılmış olduğu koşuyu zorlanmadan rahat kazanan safkan idmanlarında formunu koruduğunu gösteriyor. Orjin olarakta nitelikli bir tay olduğu için bu gruptada fazla oyalanmayacağı düşünüyorum. Rakipleri arasında TOROSDAGI ve KURTŞAH isimli safkanları ciddi rakip görsem de koşu eksikleri sebebiyle es geçiyorum.

KOCAÇINAR; Katıldığı ilk iki koşusunda Kocakaya’nın bilindik tarzı sebebiyle kantarmada boğulduğu için etkisiz kalan safkan bugün değişen binicisiyle maidene veda edebilir.

1.ALTILI GANYAN KUPONUM

1.AYAK : 1.2
2.AYAK : 3
3.AYAK : 5
4.AYAK : 9.8.15.1.4.6.11
5.AYAK : H
6.AYAK : 1.4.2.3.13

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.
9 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar Ramazan

Mehmet28

Bol şans Ramazan

bodrumlu

Bolşanslar üstad yazdıgin ganyan olsun daha cok tahminler bekliyoruz zevkle takip ediyoruz

Erdal

Bu siteyi takip tutturamayan tek benim galiba

admin

Yok değildi. 12 lira ganyanın tek verilmesini bekliyor herhalde.

9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x