30 HAZİRAN 2017 CUMA BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

1.AYAK: Muhtemelen TJK Bankosu çıkacak olan 7-ÖKSÜZBEY, sert gruplarda koştu, tamam.. Dereceleri gruba göre gayet iyi, oda tamam.. Ancak benim bu tay için düşüncem, sprintini yetiştirmede sıkıntı yaşıyor olması.. Ben yarın yine aynı taktikle koşup, sprintte geç kalacağını düşünüyorum ve malesef altılıya tekle başlayamıyorum. Tek düşünenlere ve atanlara saygım sonsuzdur. Bunuda belirtmeliyim.. 3-DURMAZ AKAR ve 4-GÜMÜSKUŞAK’I ilk planda rakip olarak görsemde; ben ilk ayaktan ne olursa olsun HEPSİ yapıyorum ve güne malesef böyle başlıyorum..

2.AYAK: Risk alacağım koşu burası. Son yarışında ataklarına cok gec kalan, ancak fotoya cok diri girdiğini gözlemlediğim, formda olmasının yanısıra, uzun mesafenin ve uygun kilosunun avantajıyla 4-ÖZLENEN GÜL, daha önce geride bıraktığı rakiplerine birkez daha üstünlük sağlayacaktır. BANKOMDUR..

3.AYAK: 2-CLARK KENT’i bir adım önde tutsamda, 1-RUNNER CAT’siz kupon olmayacağını düşündüğümk oşuda ufak kuponlara bu iki isim yeterlidir. Ancak geniş kuponlar ve sürprizciler için 3-RED REBEL ve 6-IMPERFECTIONIST ikilisi ihmale gelmez..

4.AYAK: Bu pisti ve bu tür mesafeleri çok seven, uyumlu jokeyi idaresinde, uygun kilosununda avantajıyla 3-ESTERGON Bursadaki 2.BANKOMDUR..

5.AYAK: Mesafenin en iyilerinden, bitiriş derecesi olarakta grupta önde ön plana cıkan 1-EMBİRHAN haklı olarak koşunun favorisi. Kocaelinden gelen, yine bu mesafeleri seven kaliteli isim 5-BAYDARŞAH ilk rakibi olacaktır. 2-BUYÜKDÜŞÜN bu iki ismin hatası durumunda devreye girecek isimdir..

6.AYAK: Ekürilerinin desteği olmasada bu koşuyu kazanmaya en yakın isim olan 4-HACİVAT doğal olarak koşunun favorisi. Ve yarının sığınılacak bir başka limanı. Ekürilerinin desteğiyle kazanma ihtimali yüksek olan tayı dileyen tek kullanabilir. Ancak ben yanına yine 2-AYKARA, 3-BOZDENİZ, 6-PANAMA, 1-ALTEPE ve 10-ELLİBEŞ’i yazarak sürpriz bekleyeceğim..

ALTILI TAHMİNLERİM

HEPSİ

4 ÖZLENEN GÜL

2-1-3-6

3 ESTERGON

1-5-2

4-2-3-6-1-10

BOL ŞANSLAR..

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..
9 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar :)

Ramazan Yılmaz

bol şanslar

Ferhatx

Bursa

7,3,4

7,8,11,9,10,3

3

5

5,1

7,6,2

HocaEllezı

4
3
HEPSİ
4
1,2,3,5,6
3.10,5,1,6

Burak

Hoca selam.. Anlayamadım, yorumcuların altına yaptığın tahminler birbirini tutmuyor :) Son ayak 3 geçilmez, geçerse panama geçer diyorsun.. Değerlendirmeden geçmememizi tavsiye ediyorsun. Burada da bir baktım kapamışsın neredeyse son ayağı.. Sonra kuponlarından biri tutarsa, tutturdum demek inandırıcı olmaz açıkçası…

Taylan

Elbette tüm yorumcular harika fakat ben özellikle Ramazan Bey’in yorumlarını dört gözle bekliyorum hep. Neden daha sık yazmaz bilmiyorum, benimkisi bir rica sadece. Başarılar diliyorum.

9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x