Ana Sayfa / Tahminler / 30 HAZİRAN 2015 SALI ANKARA ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED )

30 HAZİRAN 2015 SALI ANKARA ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED )

1. Ayak Gruba baktığım zaman ayağına çok fazla seri isim görüyorum. Gerilerden en etkili gelebilecek güce sahip olan (11) SELMET sonlarda grubu toplayabilir favorimdir. Son yarışını kesinlikle dikkate almadığım (6) ABRAJ, sürpriz yapma ihtimalini yüksek bulduğum (5) ROKSANA, ideal mesafesinde (1) YEGANE ve son olarak ise (3) DISTANT RISING son yarışında ki dirençsizliği beni bu safkandan biraz ürküttüğünden geri planda öneriyorum. Ara sonrası yarış gören (8) AYDEMİRBEY, mesafeyi kısaltabilirse (10) RIGHT OR WRONG sürprizde ise sert gruplarda farklılaşan isim (2) BALBALLILI yazacağım.

2. Ayak Rakiplerine oranla ön planda gördüğüm (4) FIRST EMPIRE bu tür maiden safkanları iyi idare eden jokeyiyle kazanmaya yakındır BANKOMDUR.

3. Ayak Bu koşuda kesin olarak (2) BADE HANIM favorim. Safkan görebileceği en uygun grubu bulmuş. İki stil özelliğe sahip olan bu safkan hem kaçabiliyor yeri geldiğinde ise sprint atabiliyor. Yarışı süratlendirmesini beklediğim DOLCE VITA ve SEBOŞ'un tempoyu yukarılara çekmesini hemen bu safkanların arkasında yer tutacak olan BADE HANIM'ın düzlük üzerinde yapacağı ataklarıyla sonuca gitmesi normal sonuç olur. Bu safkana tek rakip yazmak istiyorum o da yarış hayatının başlangıcından beri takibimde olan (6) GAZELLE EYES.

4. Ayak Aynı stilde 3 safkanın yarışında (1) HÜNKAR rakiplerine oranla daha önde gördüğüm isim olup favorimdir. (2) BİLDENBEY nasıl taktik sergiler veya HÜNKAR bu safkana liderliği bırakır mı orası muamma. Mesafenin uzaması kendisine ekstra avantaj sağlayacak olan (3) KIRKBİRLİCAN son olarak ise gözümün çok çarptığı ağır pistte ki çalışmalarıyla önde didişecek olan bu 3 safkanı sonlarda vurabilecek olan grupta ki tek sprinter safkan (5) AĞAATAKAN koşunun bombası olur.

5. Ayak Grubun üzerinde gördüğüm (4) KATRE süratli gidecek olan koşuda sonlarda ki etkili ataklarıyla sonuca gitmeye yakın duruyor BANKOMDUR. Bu tip süratli giden koşuları da seven safkan düzlük dönülürken önde ki rakiplerinden liderliği alacak olan BERTARAF geride ki rakiplerine direnmeye çalışacak olsa da KATRE'ye diş geçiremeyecektir.

6. Ayak Son yarışında aksiyon sıkıntılarına rağmen çok iyi yarış çıkartan (17) ŞEKERHALA favorim. Son yarışlarıyla dikkat çeken (6) HANEDANIM, mutlak yazılması gereken (18) ŞÖYLE BÖYLE, etkili sprintini ayarlayabilirse (4) GLOBAL POWER, dikkatimi çeken pedigrisiyle (1) ANGORA, sonrasında ise (14) KONYA GÜZELİ ve (15) KUPA ASI yazacağım.

ALTILI ŞABLONUM :

1. Ayak : 11,6,5,1,3,8,10,2

2. Ayak : 4 TEK

3. Ayak : 2,6

4. Ayak : 1,2,3,5

5. Ayak : 4 TEK

6. Ayak : 17,6,18,4,1,14,15

ŞABLON TUTARI : 26,88 TL'dir. Bol şanslar dilerim.

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
OZAN BOĞURCU
Ziyaretçi

SALI ANKARA ALTILI TAHMINLERIM…

Yorum yapmayacağım tek tutuğum safkanların ustunde duracağım…

5.AYAK= Son kosusunu aynı mesafede rahat kazanan ekürili (4/10),, KATRE/ MOĞOLGÜLÜ.. kendını tanıyan bınıcısı.. A.SÖZEN idaresinde kosuyu rahat kazanacağını dusunuyorum… BANKOMDUR….

ALTILI ŞABLONUM….

1.AYAK= 10,4,1,5,3,11
2.AYAK= 8,2,17,9,14,3,4
3.AYAK= 6,1,2
4.AYAK= 2,4
5.AYAK= 4/10 BANKO
6.AYAK= 3,5,9,13,14,17,5

KUPON TUTARI= 84.TL
BOL ŞANSLAR DİLERİM…
OZAN BOĞURCU….

Mustafa Kemal
Ziyaretçi
Mustafa kemal

Emeğe saygı…Emeğinize sağlık…bol şanslar…

Hüseyin Akgün
Ziyaretçi
Hüseyin Akgün

Son ayakta yeni sahiplerinde daha iyi duruma gelen orijin itibarı ile tüm mesafelerde cim de söz sahibi olabilecek (binajwaad-common grouns kisrak babası)4 numaralı global power tek olur….
Dördüncü ayakta neşe nin oğlu (tamerinoglunun öz kardeşi neşe)2 numaralı bildenhan tek olur
üçüncü ayakta uzunlari çok seven ağva mutlaka yazılmalı saygilar

eren
Ziyaretçi
eren

Abi ankara sağanak yağışlı şuanda koşular kuma alınır. Şablonunuzda neler degişir ?

Bombaci
Ziyaretçi
Bombaci

By creed selamlar bol şans. 2. Ayakta 15 i tek atip 5. Ayakta 4 numarayida deviriyordum. Senin yorumunla kuponum şöyle oluştu. izninle paylasayim istedim
3-6-8-11 //// 4-15 //// 2-6 /// 1-2-3 //// 4 tek //// 1-4-6-14-15-17-18

Yazar: Bycreed

Bycreed