Ana Sayfa / Tahminler / 30 Haziran 2015 Adana At Yarışı Tahminleri (Mustafa)

30 Haziran 2015 Adana At Yarışı Tahminleri (Mustafa)

Öncelikle tahminlerime başlamadan bir konuya değinmek istiyorum DOĞU TÜRKİSTAN da sırf Müslüman ve TÜRK oldukları için katledilen nice canlar için Rabbimden bu duamı kabul etmesini tüm kalbimden diliyorum...
MAZLUMUN DÜNYASINDA KIYAMET KOPARKEN,
ZALİME YATAĞINDA  RAHAT VERME ALLAHIM...

1.KOSU:
Çim pist performansı Kum performansından kesinlikle daha iyi olduğu adımlarından ve fulelerinde belli olan isim 1-ASGARD her nekadar aprantisiyle biraz tereddütlü gibi dursa da beni endişelendiren üzerindeki apranti kesinlikle değil.  Beni asıl endişelendiren konu Safkanın start problemi arada nüksediyor olması. Ben ekonomik kuponlar için banko öneriyorum bu Safkanı...Rakip yazmak isteyenler son dördüncülüğünü çok beğendiğim 9- EFRUZ ECE ve galoplarında kıpırdayan 8- O BİR URFALI , 10- İNALINKIZI , 3- BENGİSEY, 11- KOZAN CEYLANI bu koşu için yeterlidir...

2.KOŞU:

Koşu ya baktığımızda sanki bir kaç gün öncenin rövanşı olacak gibi ama ben burada son yarışına kadar sadece 1 boy startta kalan hama son yarışında 8 boy startta takılan ve yarışın birincisinin taraklama 3 at girdiğini düşünürsek 8.liğini önemsemediğim 4- BİMEN bana göre bu yarışın tamamen içinde olacaktır. Rakipleri tabi ki 2-BABA SAÇAN, 3- BABA SÖNMEZ, 1- KATI EFE , 7-SARSAN dır.

3.KOŞU:

Her koşusunda başına türlü aksaklıklar gelen aksiyonlarini çok beğendiğim 11.80 ganyanla koşarken  tek attığım ama aprantisinin önüne geçen attan korkup aniden kantarmasına asılıp geri çeken son çim koşusunda yarış kazanmak için yarış kolladigini belli etti 14- ZEVİNKIZ  aşık olduğu çim pistte bu grubu sırtına alır diyor ve banko olarak öneriyorum...Rakip yazmak isteyenler 7- NECATİ AMCA ve 1- BERAZİ HAN yazabilirler.

4.KOŞU:

Aslında kendisinin uzun mesafeyle alakası yok ama nedense sahipleri tarafından sürekli uzun mesafede denenen 9- MISTIKHAN kesinlikle favorimdir  rakibleri yarışı forse edecek olan isim 1- THE MENTALIST,2-SHARK ATTACK, 10-AWFUL SCORE, 6- PARTNER SCORE dur.

5.KOŞU:

Bana göre geçilmesi için çok büyük talihsizlik yaşaması gereken 10- ESRAMKIZI  için kolay bir yarış olacaktır .BANKOMDUR.

6.KOŞU:

Bu grupla alakası olmayan herzaman sert bir kayaya çarpışan 8- YAMANER  benim bu koşudaki tartışmasız favorimdir,rakibi tabiiki son yarışlarında sınıf atlayan 2- ALTIN ÇOCUK tur.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 1//9,8,10,3,1
2.AYAK: 4,2,3,1,7
3.AYAK: 14//7,1
4.AYAK: 9,1,2,10,6
5.AYAK: 10
6.AYAK: 8,2

ÇATI ŞABLONU 3,00 TL DİR.
BÜYÜK ŞABLON 54,00 TL DİR.

HERKESE BOL ŞANSLAR.
2.ALTILI GANYAN TAHMİNLERİM YARIN GÜN İÇERİSİNDE BAŞLIK  ALTINDA OLACAKTIR....

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
OZAN BOĞURCU
Ziyaretçi
OZAN BOĞURCU

SALI ADANA ALTILI TAHMINLERIM…

Yorum yapmayacağım tek tutuğum safkanların ustunde duracağım…

4.AYAK= Son kosusunu 2000 çımde 47 kg ıle kazanan safkan.. bugun ise 1800 cıme 56 kg da katılan.. (1),, BLACK GHOST.. A.KAÇMAZ ile vasat bulduğum rakipleri karsısında fotoyu onde gecmesını beklıyorum… BANKOMDUR…

6.AYAK= Fazla söze gerek olmadığını dusunuyorum.. diyer rakiplerine göre daha dinç olan ekürüsü ile kosuda başa baş bile mücadele edebilecek güçte olan (15/9),, YOLBİLENKIZI/ NASİPLİBOL.. Benim bu programda sağlam BANKOMDUR….

ALTILI ŞABLONUM…

1.AYAK= 2,3,4,6,7,9,12,8
2.AYAK= 1,2,12,10,11,13,5
3.AYAK= 5,6
4.AYAK= 1 BANKO
5.AYAK= 11,10,5,6,7,8,3,13,2
6.AYAK= 15/9 BANKO

KUPON TUTARI= 60.TL
BOL ŞANSLAR DİLERİM…
OZAN BOĞURCU….

Mustafa Kemal
Ziyaretçi
Mustafa kemal

Bol şanslar diliyorum

Mustafa Kemal
Ziyaretçi
Mustafa kemal

3.koşu ZEVİNKIZ isimli Safkanın numarasi yanlışlıkla 10 olarak yazılmıştır ZEVİNKIZ 14 numaralı Safkan dır. ..kusurumuz affola…

aykut
Ziyaretçi
aykut

mirdan hani vermis hangisine guvenelim

aykut
Ziyaretçi
aykut

guzel cok ayni ayaga ayri tek olunca beyin duruyor

Mustafa Kemal
Ziyaretçi
Mustafa kemal

7.KOŞU:

Son koşusunu dereceli ve gösterişli kazanan 1- BLACK GHOST son yarışında bu rakiplerinin hemen hemen hepsini geçmişti bugünde geçmemesi için bir sebep bulunmuyor.Alternatif BANKOMDUR.Rakibi bana göre sadece 4- KASTAMONU EFESİ dır.

8.KOŞU:

Bugün önde bomboş kalacak olan ama Kumcu olmasi sebebiyle beni endişelendiren 1- BLUSHİNG GHOST pisti yadirgamazsa geçileceğini düşünmüyorum.Aslında bu saate kadar nerdeyse 30 kez izledim bu yarışı diyebilirim.Hislerim tek atmam gerektiğini söylüyor ve hislerimi dinleyecek banko olarak yazacağım.

9.KOŞU:

Sürekli iyi koşan ama sürekli kendisini geçecek bir rakip bulan 15-YOLBİLENKIZI kazanmaya çok yakındır zira etkili biniciyle yarışacak. ..Farklı kurgulara gidecek arkadaşlar için Rakipleri
3- BOTANHAT ve 6- FEHMİCAN. ..

2.ALTILI SABLONUM.

1.AYAK: 9,1,2,10,6
2.AYAK: 10
3.AYAK: 8,2
4.AYAK:1///4
5.AYAK: 1
6.AYAK:15//3,6

HERKESE BOL ŞANSLAR. ..

AYKUT bey en azından size söyle yardimci olmuşuz 15 at koşan bir ayağı 2 ata indirebilirsiniz.Yazdığınız gibi gelmesi dileğiyle. .

Mustafa Kemal
Ziyaretçi
Mustafa kemal

Ah bengisey ahahah. …

Mustafa Kemal
Ziyaretçi
Mustafa kemal

Böyle kaybettiğim zaman cildiriyorum en iç bariyerden ortaya alıyor Safkanı Müslüm çelik…yazımda da bahsettim kazanmaması için çok büyük talihsizlik yaşaması gerekirdi oda yaşadı. …Sağlık olsun. …

Ahmet Ziya
Ziyaretçi
Ahmet Ziya

Ramazan ayı jokeylerin formunu düşürdü galiba.
Atın üstünde zor duruyorlar, bu nasıl koşmak, nasıl at binmek.
Biz boşuna kendimizi yoruyor tahmin yapmak için zaman ve beyin tüketiyoruz
Yanlış yerde doğru analiz yapmaya çalışıyoruz. Belkide yapmamız gereken analiz atlar Pistler, dereceler üzerine değil. At sahipleri, Hipodrom komiser heyeti, jokeyler, olmalı.

Mustafa Kemal
Ziyaretçi
Mustafa kemal

Aynen iki tekiminde nasıl kaybettiğini izlediğinizi düşünüyorum.emeklerimize yazık. ..

Bycreed
Üye
Bycreed

Çok klas kurgu olmuş ESRAMKIZI boşuna kaybetti. Bengisey bende de vardı 3 atta ama olmayınca olmuyor.

ömer
Ziyaretçi
ömer

Mustafa artık at yarışı oynanacak bir oyun olmaktan çıkmış birilerinin tekeline geçmiş birileri bir ata gelecek diyo digerleride o atı getirmek için elinden geleni yapiyo mesela altın çocuk rahat beş boyla yarışı alabileceğine inanıyorum binicisine dikkat ettim elini oynatmiyor kirbacini vuruyormuş gibi yapıyor yazık bu sektörde sizin gibi emek veren ve para veren insanlar var sizce buda bir hırsızlık sekli degilmidir

Yazar: Mustafa Kemal

Mustafa Kemal
Adım, Mustafa Kemal 1979 doğumluyum.