30 EYLÜL 2016 CUMA İSTANBUL 1.ALTILI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: Son yarışlarına nazaran daha uygun bir grup yakalayan 4-EMMİ ve son yarışında mesafe kaybetmesine rağmen güzel bir yarış koşan 8-SIGNORA arasında geçmesini beklediğim bir yarış olsa da ikisinin de eksik koşması durumunda devreye 1-ALTINKRAL, 7-SARAYCARİYESİ, 10-KIZIMDİLŞAH ve 9-YÜREKALP girebilir.

2.AYAK: Son yarışında geç kalınmış ama süper bir sprint atan 5-ASHRAQA bugün tutturabilirse kazanabilir rakip olarak ilk yarışındaki üçüncülüğünü çok beğendiğim 4-AQCUAPURA.

3.AYAK: Bu gruptan farklı olduğunu düşündüğüm 2-MANTICORE dinç gireceği bu koşuda rakiplerini mağlup edecektir.

4.AYAK: 6-ÇELEBİ CİHAN bir yarış görmüş olsa yanına asla at yazmazdım ama 5 aydan fazladır koşmamış olması kafamda soru işareti oluşturdu dolayısıyla yanına rakipler yazacağım. İlk rakip çok iyi koşacağını düşündüğüm 4-WIN FOR ME daha sonra ise istikrarlı 1-GOLDINIADIS, son iki yarışı güzel 2-KARA ARDA ve kalitesiyle 3-GOYGOCHEA.

5.AYAK: 8-NEVCİHAN ve 7-AHUBALASI‘nı başta tutsamda şanslı olacağını düşündüğüm başka isimlerde var şablonumda sırasıyla yazacağım.

6.AYAK: İlk startında güzel bir üçüncülük yapan 11-TOLGA iki ay aradan sonra çok güzel çalışmalarıyla katılacağı bu yarışda benim favorim tek rakip olarak gördüğüm isim son yarışında kazanacak havası vermesine rağmen sonlarda düşen temposuyla yakın bir üçüncülük yapan 1-ALEMİN KRALI.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 4-8-1-7-10-9

2.AYAK: 5-4

3.AYAK: 2

4.AYAK: 6-4-1-2-3

5.AYAK: 8-7-1-3-10-2-9-6-16-18

6.AYAK: 11-1

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.
admin
Yönetici
admin

bol sanslar