Ana Sayfa / Tahminler / 30 EYLÜL 2013 BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

30 EYLÜL 2013 BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

 • 1. AYAK

  2 - NIKOLAYEV çalışmalarında oldukça hazır gözüküyor, kazanması normal sonuç. İlk defa koşacaklar içinde tek atmayı uygun görmeyenler için 5 - COOPER, 7 - MISS TULIP ve 1 - FOREVER ATTACK rakip olarak önerilerimdir.

 • 2. AYAK

  Çok ters bir yarış tercihim maalesef HEPSİ.  Sıralamam bülten mevcuttur.

 • 3. AYAK

  3 - ALİŞİRİN OĞLU yarış içinde istenildiği vites değiştirebilen bir safkan,binicisi ne isterse onu yapıyor. Bunlara rağmen bu rakiplerine geçilirken ufak tefek öünün kapanmaları ve arada sıkışmaları oldu. Bu tarz aksilikler yaşamaz ise yarışı kazanacağını düşünüyorum, bankomdur. 7 - FENERLİCAN rakibidir.

 • 4. AYAK

  Geçen Bursa yarışında tabelaya giremeyen safkan 5 - HAYRİ BABA İstanbul'da  2 açık yarışta birincilik ve ikincilik aldı. Şimdi tekrar Bursa'ya geldi. O yarıştaki talihsizliği çözemedim ama yine favorimdir. İlk rakibi ikinci baharını yaşayan safkan 8 - EXCELLENT ROCK. Daha sonra 9 - SILK KAFTAN var. Safkan rakip ve grup farketmeksizin her yarış tabelada, bitirici sprinti ile fotoyu önde geçebilir. 1 - BABBOSH ve 4 - HAWK ATTACK'ta iyi durumdalar çok atta mutlaka yazılmalı.

 • 5. AYAK

  4 - BLACHERNAE ve 3 - NESRİN SULTAN favorilerim. 2 - JAW BREAKER ve 5 - MELEKOĞLU rakipleridir.

 • 6. AYAK

  9 - ŞAH REMO ve 10 - VAROLTAY favorilerim. 3 - BULUTAĞA, 2 - KİBAR, 5 - AKÇABEY, 6 - ALTINKILIÇ, 11 - KORKUTEBRU, 8 - NAZARAT ve 7 - ELİFİM rakipleridir.

  BOL ŞANSLAR
BANKOTAHMINLER
81 TL
1. Ayak2. Ayak3. Ayak4. Ayak5. Ayak6. Ayak
2
H
3
5
8
9
2
3
4
5
2
3
5
6
7
8
9
10
11

Yazar: admin

Avatar
At yarışlarında 20 yılı aşan tecrübe ile altılı tahminlerim her gün sizlerle. Canlı sonuçlar, günlük bülten ve canlı yayın linkleri ile tahminlerimizi mobil uygulamalarımızdan takip edin.