30 EKİM 2019 ÇARŞAMBA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

1.AYAK: Uygun mesafede 2 FARİLYALI ve iyi durumu ile 1 GANANDO SOLO ağır kilolarına rağmen şanslılar. Hafif kiloları isimlerden son beş koşusunun dördünü kazanan 6 SILK ROAD favorilere rakiplerdir.

2.AYAK: İlk defa start alacak isimlerde sıralamam galoplarına göre 1 BABA ARON, 3 CAPTAIN OF THE SEA, 8 YOUR EYES, 10 STRONG PRINCESS, 7 RED MOUNTAIN ve 5 KINGDOM OF FIRE.

3.AYAK: İlk kum koşusunda rahat bir birincilik alan 7 LEGEND OF LOVE ve uygun grupta start alacak 2 LA QUERDA favorilerim. Her sonuca müsait bir koşu fakat son ayağı çok atla geçmek daha cazip geldi.

4.AYAK: Koşuları ile 5 SÜLÜNBİKE favorim. 6 ZAMAN HATTI yakın rakibi olup bu koşu DB takısı denenecek 4 SARRAFŞAH sürprizde.

5.AYAK: Kazandığı koşu sonrası formunu koruyan 2 BU DA BATOR’un bu grubu da geçmesi gerek, bankomdur.

6.AYAK: Satış koşusu sürprize müsait. Sıralamam şablonda.

Güncelleme: 1, 2 ve son ayakta eksiltmeler ve 3. ayağa eklemeler yapıldı. 4. ayak Başaydın eklendi.

KUPON

2-1-6
3-7-8-9
7-2 // 3-1-6
5-6-4-7
2
2-1-4-17-11-3

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
guest
61 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
ihatar

Istanbul ilk yorum benden olsun.
1. Ayak: Ganando Solo
2.Ayak: 1,2,3,4,5,6,7
3. Ayak: Folgore ve Latik
4. Ayak: 3,7,8,9
5. Ayak: Bu da Botor
6. Ayak: 2 veya 5 gelmezse ben kimin geleceğini bulamam.
Herkese bol şanslar. Şartlı 1 olduğunda ya ağır favoriler kazanıyor veya bomba oluyor. Diye düşünüyorum ama ben nereye çok at yazarsam orda favori geliyor.

Biratakan1907

Merhaba Admin,
Size ve tüm site arkadaşlarıma bol şanslar dilerim.
Bugün bir değişiklik yapıp duyum tahmini vereceğim. Neden derseniz dün Adana da ilk ayak 8 tek 4.ayak 4 tek 2. ve 3. ayaklar kapalı son ayak 9,4,8,10 veren 5.ayaktan 5 kazanır rakipleri 1,9,10 dediğinden dolayı 5 tek yazıp (güvenip ilk ayak 8 tek bırakamadık) altılıyı oradan kaybettiğimiz ünlü bir haranın antrenörü abimin verdiği oyunu sizlerle paylaşacağım. Umarım bugün de dünkü Adana gibi başarılı bir tahmini olur.
ilk ayakta 8 ilk sıradan veriyor , hatta ismini yazmayacağım kendi baktığı favori çıkabilecek ‘bizim attan daha iyi durumda’ dediği 8 GÖRKEM altılınızda bulunsun.
2.ayak 3 kazanır , yazarsanız 1 ve 8
3.ayak yine ilginç ve cazip bir isimi ilk sıradan veriyor , 6 BOUDICA 2 ve 7 ile birlikte
4.ayak aynen dediği gibi yazıyorum ‘SÜLÜNBİKE ile uğraşmayın , kazanır”
5.ayak 2 BU DA BATOR tek
son ayak karışık çok at yazın dedi.
Bunları yazdım ama bazı arkadaşlar yine kafa karıştırıyorsun hani gelmedi vs gibi şeyler yazabilirler ancak samimiyetime inanın sadece ufak da olsa bir faydası olabilir diye yazıyorum. Dün Adana için verdiği oyunu burada paylaşmadığım için de fazlasıyla üzgünüm,belki de bir çok arkadaşımız faydalanacaktı.
Benim düşüncelerim ise şöyle ;
ilk ayak bu isimlerin hangisi yarışı kazansa şaşırmam 2 FARİLYALI sonlarda öldürücü sprintle gelecek diye düşünüyor ve biraz önde tutuyorum ama yine de çok karışık Hepsi denebilecek bir koşu.
2.ayak Ben şahsen idman pistinde çok beğendim , yeteri kadar uzun galopları da var ve diğerleri de (1 isim hariç) hoşuma gitmediği için banko yazacağım , isterse gelmesin bende 3 tek. 10 numara ile de ikili oynayacağım.
3.ayak 2 LA QUERDA’yı daha önde tutuyorum bu isimi de tek oynayacağım.
4.ayak herkesin çok at yazdığı bu ayağı abime güvenip 5 SÜLÜNBİKE tek bırakıyorum.
son iki ayağa elimden geldiğince fazla at yazacağım , biri H15 biri satış ben favori biteceğini sanmadığım için , 3 tekle son iki ayağı epey bir kalabalık geçeceğim.

Bundan sonra duyumlarımı son dakikalarda da olsa sitede paylaşmaya çalışacağım , 5 li 4 lü oynayan arkadaşlara belki faydamız olur.

Herkesin şansı yanında olsun , yazdığınız gibi gelsin.
Selamlar…

RISING

iSTANBUL

İlk ayak formda ve hafif kilolu iki safkanı yazıp bırakacağım..Aslında mesafe 2800 olduğu için sürpriz hakkımı bu ayakta kullanıp çok at yazacaktım ama hem formda isimlere güveneyim hem de ilk ayaktan yatarsak beşli ganyana bütçe ayırayım diye iki atla geçeceğim..
İkinci ayak ilk defa koşacak taylar arasında tabii ki en iyi gözüken Kurtel ekürisinin Karataş’a emanet ettikleri tayı..Özcan’ın bindiği Baba Aron ilk rakip..Özcan’ın tay yarışlarında kazanma yüzdesi de yüksek..Başka rakip yazacak olursak çok at yazmak lazım..
Üçüncü ayak La Querda ve Folgore biraz öne çıkıyorlar,Temsil’in kardeşi Latika ve yine Kurtel ekürisinden Legend Of Love ile ilk yarışını kazanırken bütün dikkatleri üzerine çeken hatta duyduğum kadarı ile kendisinden beklentilerin yüksek olduğu Boudicca sonraki yarışlarında beklentileri karşılayamamış olsa da ben bugün için de takipe devam etmek istiyorum.
Dördüncü ayak Sülünbike ,Kısa bir ara verip bir yarış gören Belalı Tumbul, ilk yarışını kazanmış Başaydın, Son yarışında çok geride bekleyip sonlardaki atakları ile tabelaya giren Kocayürek ve yine kısa aradan sonra iki yarış gören Hürreis benim yazacağım safkanlar..
Beşinci ayak Bu Da Bator bu grupta kazanmaya en yakın isim…Altılı kuponumda tek yazacağım..Özellikle startta takılmazsa 1 nolu Rey, ve aradan sonra iki yarış gören son yarışında nispeten iyi koşan 9.Lex Tallionis favoriye rakip olarak gördüğüm safkanlar..
Son ayak bir çoğu formsuz ,istikrarsız safkanlar bir araya gelmiş..CV olarak baktığımızda hemen göze çarpan bir iki isim var ama onlar da eski performanslarını gösteremiyorlar..Zaten gösterseler bu grupta koşu yapmazlar :) Ben ilk şansı startta takılabilme riskine karşın yine de Ryan Arel’e veriyorum..Son yarışında İyi koşan Eskayra , belli bir istikrar yakalayan Dallas, zaman zaman çok etkili koşan Torpedo ve yine performans olarak beğendiğim Cape Town yazıp bırakacağım.

1-) 6,8
2-) 3
3-) 2,3,1,7,6
4-) 5,1,7,9,3
5-) 2 / 1,9
6-) 17,2,6,4,1

Herkese bol şanslar diliyorum.

bosh34

Öncelikle herkeze merhaba
İstanbul şablonum
1)2.3.4.1.8
2)1.3.5.8
3)5.1.4
4)5……4.10.8.1
5)2
6)5.2.1.6.11.4.3
HERKEZE BOL ŞANS

sadrazam

Merhaba Admin ve değerli dostlar. Herkese iyi haftalar ve bol sıfırlı kazançlar diliyorum. Yazdığınız gibi gelsin.
1. Ayak: 2800 m. herkes hafif kg gelir diye düşünüyor, ama büyük handikap koşusunu geçen yıl 63 kg kazandı. Bir hafif kg kazanacaksa 10 kg boşaltan H. ÇİZİK ile (5) MAGNUS ilk tayım, öldürücü sprintiyle (2) FARİLYALI şeklinde bu ayağı geçmeye çalışacağım.
5-2
2. Ayak : Şartlı-1 mücadelede gözüme batan bir orgin göremedim. Karataş ın tercihlediği (3) CAPTAİN OF THE SEA uzun galopları ile, (5) KINGDOM OF FİRE son galobunda tırnağının ucunda ben geliyorum demiş. Fazla kurcalamadan burayıda 2 tayla geçeceğim.
3-5
3.Ayak : (2) LE QUERDA ile çok uğraşmayacağım. Hem derece olarak hem de sprint kabiliyeti olarak oldukça üstün bir kısrak. BANKOM
2-LE QUERDA
4. Ayak : Son koşusunda kendisinden bekleneni veremeyen (10) ÖZGÜNSTONE ağır favorim, ilk def sentetiğe çıkacak olan (7) BAŞAYDIN ve son H14 koşuda bu grubun nerdeyse tamamını geride bırakan ve 2. olan (5) SÜLÜNBİKE yi yazıp geçiyorum.
10-7-5
5. Ayak : (1) REY çok rahat kazanır, bu gruptan önce zorlu gruplarda dahi diş gösterdi, tabela yada tabela dibinde koşuları tamamladı D. KAYA ya çok güvenmesem de kazanır diyorum. Rakip (2) BU DA BATOR
1 // 2
6. Ayak : Satış koşusu satışa gelmeyelim. Sıralamam şablonda olacak.
2-3-1-6-17-12-14-15
ALTILIM
5-2
3-5
2-TEK
10-7-5
1 // 2
2-3-1-6-17-12-14-15
HERKESE SELAMLAR OLSUN.

ALBERTO

selamlar arkadaşlar istanbul altılı oyunum

1 ayak;:6 silk road güzel formu ile bankom
2 ayak:3 captaın of sea çok güzel hazırlıkları ile bankom
3 ayak:2 la qarde bankom
4 ayak:6,1,4,2,3,5,7,10 şeklinde olacak
5 ayak:5,6,2,8 şeklinde olacak
6ayak:13 2,1,6,11,17,3,4,5,12 şeklinde olacak bence burası sürprize açık bir koşu

şans bizimle olsun bol şanslar

VELOCIVENOM

Herkese Merhaba

Bugün İstanbul programında koşulan ayaklara bakıldığında, birçok farklı görüş paylaşıldığını görüyorum.Bu da altılıyı bugün tutturmanın zor olacağını gösteriyor.Ben de kendi düşüncelerimi paylaşarak katkıda bulunmaya çalışacağım.

1.AYAK: 2800 M mesafeli bu yarışa bakıldığında, bu mesafede koşup 2. olma başarısı göstermiş bir FARİLYALI bariz şekilde ön plana çıkıyor.Zaman zaman yaşadığı start problemini bugün yaşamadığı takdirde, ben kazanacağına inanıyorum.Bir de bu kilo konusuna çok takılmamak lazım.İyi at her zaman kilo kaldırır.Normal şartlarda Farilyalı’nın yanına at yazmayacaktım; fakat start sorunu nedeniyle yanına son yarışında, bu gruptan önde bir isim olan ŞEKER HANIM’ı geçen GANANDO SOLO iyi durumuyla favorinin hatasında ilk devreye girecek isimdir.Son olarak İstanbul’a geldikten sonra koştuğu iki yarışını da kazanarak tüm dikkatleri üzerine çeken SILK ROAD, favorilerin hatasını en iyi şekilde değerlendirmeye çalışacaktır.

2.AYAK: Burada kabiliyetli bir isim izlenimi uyandıran CAPTAIN OF THE SEA orjiniyle de dikkat çekiyor.Ben burada Karataş idaresindeki bu isme güvenerek tek yazacağım.

3.AYAK: Kazandığı son koşusunda adeta ben açık yarış atı olacağım diyen LEGEND OF LOVE, bana göre buradaki safkanlardan çok daha kaliteli bir isim.Geleceğini oldukça parlak gördüğüm bu safkanın arttırdığı kondüsyonuyla daha iyi koşup kazanmasını bekliyor ve bir diğer tek olarak öneriyorum.

4.AYAK: Günün en zor yarışı bana göre.Hani derler ya, “kimi yazmazsan o gelir” işte tam da öyle bir yarış.Bu sebeple ben bu ayakta risk almayacağım.

5.AYAK: Bugün kulaklık takısı çıkarılacak REY, eğer koşacağım derse bu rakiplerini mağlup etmesi normal sonuç olur.Kazandığı son koşusuyla kısa mesafelerde başarılı koşacağı izlenimi veren BU DA BATOR favorinin en sert rakibidir.Yakın zamanda Bursa’da koşup 2. kalan EFEHALİL, son yarışında aldığı 4.lük ile REACTIVE, zaman zaman etkili olabilen MYSTIC GREEN,çime ilk kez çıkacak olmasına rağmen boş bir isim olmadığına inandığım MINOR EMPIRE ve son yarışında kıpırdayan LEX TALLIONIS zor geçmeye aday koşunun şanslı isimleridir.

6.AYAK: Yine zor bir yarış.Buradaki birçok isim sorunlu.Ben eli yüzü düzgün gördüğüm birkaç ismi ön plana çıkaracağım.İlk ismim CAPE TOWN sonlarda rakiplerini geçerek kazanabilir.Yine aynı şekilde ALBANY sprintini tutturduğu zaman çok etkili koşuyor.Kocaeli’den gelen RESURRECTION,hala maiden olsa da, tatminkar yarışları bulunan TORPEDO ve eski günlerinde olmasa da ESKAYRA benim şans vereceğim isimlerdir.Hepinize bol şans diliyorum.

İSTANBUL ALTILI GANYAN

1.A: 2 // 1-6
2.A: 3
3.A: 7
4.A: 5-10-4-6-3-9-1-7-2-8
5.A: 1-2-5-6-8-10-9
6.A: 1-11-3-4-2

TUTAR: 24.50TL – 73.50TL

Kavas

İstanbul
6-2-4
3 – CAPTAIN OF THE SEA
2-4-1
1-8-7-10
2-8-6
6-4-5

AVCI

TSN580C-EF67-5D81Koşu Tarihi2019-10-30Hipodromİstanbul Veliefendi HipodromuBahis türü6’lı GanyanKoşu3Bahis sayısı180Misli1Tutar12,60 ₺

1.Ayak

1 – GANANDO SOLO

2 – FARİLYALI

3 – BELEKİ

5 – MAGNUS

6 – SILK ROAD

7 – SPREAD THE JOY

2.Ayak

3 – CAPTAIN OF THE SEA

3.Ayak

2 – LA QUERDA

4.Ayak

1 – BELALI TUMBUL

2 – ÇELEBİOĞLU

3 – HÜRREİS

5 – SÜLÜNBİKE

7 – BAŞAYDIN

5.Ayak

9 – LEX TALLIONIS

6.Ayak

1 – CAPE TOWN

2 – ESKAYRA

4 – TORPEDO

5 – ZU HAT

6 – DALLAS

17 – RYAN AREL 

Bol şanslar

Buca06

~ İSTANBUL ALTILISI ~
______________________________________________________________________________________
Bugün İstanbul altılısında şahsen çok sürpriz sonuçlar bekliyorum, istiyorum, umuyorum… Yanılıyor da olabilirim her ayağın favorileri yada plaseleri kazanarak sonuçlanabilir de…
Kuponum zaten küçük yatarsam da böyle yatayım.
______________________________________________________________________________________
1. AYAK: 3-8-4
Favori ve plaseleri dışarıda tutarak sonuncu at görünen BELEKİ’nin tecrübesi ile bu ayağın mega bombası olabileceğini düşünüyorum ve ilk şansı ona veriyorum, GÖRKEM ve BURAKŞAH sonraki isimler olacak bende…
______________________________________________________________________________________
2. AYAK: 10-4-8-3
Bu zor koşuda da farklı düşünmüyorum ama AGF %50 üstü ile dikkat çeken 3 numarayı da ekledim,
koşunun 10-4-8 numaralar arasında geçeceğini tahmin ediyorum.
______________________________________________________________________________________
3. AYAK: 1-2-5-3
Bu ismler dışına çıkmaz diye tahmin ediyorum.
______________________________________________________________________________________
4. AYAK: 9 <<< KOCAYÜREK
Son yarışını çok beğendiğim kalite ismin aynı binicisiyle bu sefer yarışa erken adapte olur ve takip mesafesini iyi ayarlarsa koşuyu kazanacağını düşünüyorum. Takip ettiğim bir isim olup bugün farklı koşacaktır.
______________________________________________________________________________________
5. AYAK: 6-9
Bu iki isim çok önde çıkıyor benim için…
______________________________________________________________________________________
6. AYAK: 4 <<< TORPEDO
Kalabalık koşuda şansı olacak çok isim bulunabilir, benim tercihim TORPEDO olacak, bakalım nasıl koşacak?
_____________________________________________________________________________________

BOL ŞANSLAR….

Justlee

7.6.1.2.4
3
2.7.1.3
7.5.2.3.9.10/h
2.6.1.8.9.5
2

SPREAD THE JOY mesafenin uzun oluşu numarayı alıp tempoyu kendi belirlenmesinden ötürü gelme ihtimaline karşı yazılmasını şiddetle tavsiye ediyorum.
ESKAYRA. Bu kadar kötü bir grupta diken gibi göze batan bir tek bu at var.Ata güvenmeyen ler Tabeladaki Buda Bator’u deneyebilir.
Bugün yatıracağım kupon budur.

muratmert

Selam. Admine ve yorumda bulunan herkesin emeğine sağlık. Herkese bol şanslar.

SPREAD THE JOY
CAPTAIN OF THE SEA
3, 2, 7
10, 7, 5, 2, 8, 9
9, 1, 2
4, 6, 17, 3, 2, 1, 11, 5

TUTAR 30.24 lira
Herkese bol şanslar…

legrunt

Merhaba,
İstanbul kuponum aşağıda ki gibidir.

1. Ayak : 3 BELEKİ ve 4 BURAKŞAH
2. Ayak : 8 YOUR EYES
3. Ayak : 7 LEGEND OF LOVE
4. Ayak : 5,7,9,10
5. Ayak : 2,6,10
6. Ayak : 1,2,3,4,5,6,7,8,11,14,16

Kupon bedeli:18,48 TL

Bol şanslar dilerim.

Alternatif kuponum,

1. Ayak : 2,3,4,5,6
2. Ayak : 3,8
3. Ayak : HEPSİ
4. Ayak : 5,9
5. Ayak : 2
6. Ayak : 6

Kupon bedeli
9,80 TL

adanaliyarissever

selam bol şanslar istanbul

1.Ayak
1 – GANANDO SOLO
2 – FARİLYALI
4 – BURAKŞAH
8 – GÖRKEM
2.Ayak
1 – BABA ARON
3 – CAPTAIN OF THE SEA
8 – YOUR EYES
3.Ayak
2 – LA QUERDA
6 – BOUDICCA
7 – LEGEND OF LOVE
4.Ayak
2 – ÇELEBİOĞLU
5 – SÜLÜNBİKE
7 – BAŞAYDIN
8 – ÇİFTETELLİ
9 – KOCAYÜREK
10 – ÖZGÜNSTONE
5.Ayak
1 – REY
2 – BU DA BATOR
5 – EFEHALİL
6 – REACTIVE
8 – MYSTIC GREEN
9 – LEX TALLIONIS
6.Ayak
1 – CAPE TOWN

Muto

Bilet no480E-9001-5D81Tarih30/10/2019 13:07:15Hipodromİstanbul Veliefendi HipodromuBahis türü6’lı GanyanSonuçlar/////Koşu3Misli1Bahis sayısı480Tutar33.60 ₺DurumOynandı

1.Ayak

1 – GANANDO SOLO

2 – FARİLYALI

5 – MAGNUS

6 – SILK ROAD

8 – GÖRKEM

2.Ayak

3 – CAPTAIN OF THE SEA

3.Ayak

1 – LATIKA

2 – LA QUERDA

6 – BOUDICCA

7 – LEGEND OF LOVE

4.Ayak

5 – SÜLÜNBİKE

7 – BAŞAYDIN

10 – ÖZGÜNSTONE

5.Ayak

2 – BU DA BATOR

6.Ayak

1 – CAPE TOWN

2 – ESKAYRA

4 – TORPEDO

5 – ZU HAT

6 – DALLAS

14 – KEEP DANCING

15 – ZEHTER

16 – BAVYERA 

butik55

İstanbul
3, 4
3 tek
1, 2,7
1,2,3,4,5,6,7, 8
2 tek
2,5
Bol şanslar

stalingrad

istanbul altılı…
1=8.2.6.5
2=3
3=7.3.1.2
4=8.7.2.3
5=2.1.5.6.7.11
6=14
bol şanşlar…

AVCI

Tebrikler

stalingrad

ıstanbul 2altılı
1=4
2=10.5.6.7
3=2
4=5
5=1.2.3.7.8
6=H
BOLSANS….

61
0
Tahmin paylaş.x
()
x