adana altili tahminleri adrian

30 EKİM 2017 PAZARTESİ ADANA ALTILI TAHMİNLERİ (ADRİAN)

3. Koşu : Burada ekürisi ile FEVERAN(4/5) favorim. İyi hazırlanan JOLLTY(8) rakibidir.

4. Koşu : Son yarışı ile GÜLENEFE(2) favorimdir. Müsait kilosu ile KALAYCIKAYA(8), HAVAS(9), hedeflenen CENGO(7), ŞAHDEMİR(3) ve ÖZLENEN GÜL(5) rakipleridir.

5. Koşu : Ağır kilosuna rağmen İREM SU(1) favorimdir. VASILY(7), HEYAMOLA(3), DESTINO(5) ve KHOR KALBA(2) rakipleri olacak.

6. Koşu : Son yarışını kazanan PİRSUSLU(1) favori. BEYŞEHİRLİ(4), SATANHAN(2) ve HÜMA SULTAN(6) eklediklerim.

7. Koşu : 2 yarıştır 2. kalan KAMİLEHATUN(8) bugün kazanmaya yakın.

8. Koşu : Binicisi hata yapmaz ise FASHITIVE(7) burada kazanmalıdır. YOSUN SULTAN(15)’ı dileyen eklesin.

 

 

ALTILI GANYAN

1.Ayak : 4-8
2.Ayak : 2-8-9-7-3-5
3.Ayak : 1-7-3-5-2
4.Ayak : 1-4-2-6
5.Ayak : 8
6.Ayak : 7  // 15

 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Adrian

Adrian
1972 Ankara doğumluyum. Bilgisayar programcısı olarak özel bir şirkette çalışıyorum.15 yıldır at yarışları ile ilgileniyorum.
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar

ETC
Üye
ETC

Tercihlediğiniz atların ayaklarının uğuruyla, huzurunuza bol şans sunmalarını temenni ediyorum.

Ekonomik- Misli olarak hazırladığım kuponu size sunmaktan ayrıca memnuniyet duyuyorum.

1.AYAK: ÇİM pistte tatminkar performansları bulunan, ilk defa KUM pistte izleyeceğimiz FEVERAN’ın avantajı ekürisi olup, bir diğer avantajı da ikilinin en dış kulvardan birlikte start alacak olmasıdır. Bankomdur.

2.AYAK: Musa İLERİ’ye alışkın KUM stiliyle bilinen ve Musa İLERİ ile katıldığı son 2 KUM sınavında harika işler çıkaran GÜLEN EFE bu defa liderlik için selam etmektedir. Grubunun en ağır sıkletinde bulunmasına rağmen ilk tercihimdir. Rakibi ise ADANA’daki ilk uzun mesafe KUM sınavında elde ettiği 2.likle dikkat çeken ve bu defa Müslüm ÇELİK idaresinde grubunun en hafif sıkletinde piste çıkacak olan HAVAS’tır.

3.AYAK: Ağır sıkletine rağmen 19 Ekim tarihli sınavında iyi bir liderlik elde eden İREM SU başta olmak üzere, 9 Ekimde elde ettiği bitiriş süresiyle bu mesafede grubunun en iyi bitiriş süresine sahip olan VASILY önceki koşuda olduğu gibi yine Müslüm ÇELİK idaresinde liderliğe oynayacaklar. Ama belirtmem gereken bir mevzu daha var, 42 gün aradan sonra yeniden pistlere dönen, özellikle 18 Ağustos tarihli İstanbul ÇİM sınavında ULUDAZ gibi kalite bir atı Hışman ÇİZİK idaresinde geride bırakarak liderliği elde eden DESTINO da yine Hışman ÇİZİK idaresinde katılacaktır, ayrıca PADRINO da İstanbul deneyimli olup ÇİM pistte tatminkar yarışlar çıkarmıştır ihmal edilmemelidir.

4.AYAK: ANKARA tecrübesini elinde bulunduran ve katıldığı 5 koşunun tamamını tabelada tamamlayan BEYŞEHİRLİ özellikle bu koşularda UMUTLU, ARTUKLU gibi kalite atların az farkla gerisinde derece elde etmiş ve tecrübesiyle ön plana çıkmaktadır, elbette bankomdur.

5.AYAK: İlk KUM Sınavında 1200 ve 1400 KUM bitiriş süreleri diğerlerinden oldukça iyi durumda olan, 18 Eylül tarihli ilk koşusunda 1.17.44 lük bitiriş süresiyle 2.lik elde eden KAMİLEHATUN yine bankomdur ihmal edilmemelidir.

6.AYAK: Bu koşuda sırasıyla başta yakın zamanda grubunun en iyi bitiriş süresini elinde bulunduran FASHITIVE olmak üzere, uzun mesafe koşularında 2.likleri bulunan klas at YOSUN SULTAN ikilisini birlikte önemsiyorum. Yarış boyunca birbirleriyle çekişme içinde olacaklardır, dikkat çekmek istiyorum.

ALTILI GANYAN

1.AYAK: 4
2.AYAK: 2 – 9
3.AYAK: 1 – 5 – 6 – 7
4.AYAK: 4
5.AYAK: 8
6.AYAK: 7 – 15

Şans sizinle olsun

5 MİSLİ: 4.80 TL

yuemfa
Ziyaretçi
yuemfa

1, 3, 4, 7, 8, 12
5, 8
VASILY
BEYŞEHİRLİ
1, 4, 8, 10, 11
6, 12

Herkese bol şans…

yuemfa
Ziyaretçi
yuemfa

2.ayağın sıralı ikilisini vermişim ;)