30 EKİM 2013 İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

 • 1. AYAK

  İç pistteki mükemmel galopları ile 4 – KHALASAR favorim. Yine derceli işleri ile 7 – RAMAELA sert rakibidir. Plasede ise 3 – KARAİNCİ ve 2 – BORN TO FLY yazılabilir. Genel olarak koşacak tayların hepsinin işleri iyi, bütçeye göre daha çok atla desteklenebilir.

 • 2. AYAK

  Sürekli olarak iyi idmanlarıyla ve durumuyla gelmesi beklenen ve gelmeyen safkanların toplandığı enteresan bir koşu olmuş. Favorisi yok gibi. Sıralamam 7 – SUDE SULTAN, 10 – MİA NUR, 13 – SUNDANCE KIT, 11 – RODOPLU, 12 – SOKOLLU, 5 RUNNING THUNDER, 8 – ROBINHO, 3 – SIERRA BLANCA, 9 – ERGÖZ, 6 – KIMURA, 2 – SERKAN BEY, 1 – MARAL ve 4 – TORCHY.

 • 3. AYAK

  7 – MARVELIOUS IRON‘un sprint mesafesini kısaltıp bu rakiplerini geçmesini bekliyorum, bir nevi KARATAŞ’a güveniyoruz. Rakip arayanlara formunu bulan 4 – STAR GATE ve 1 – KING ARDA önerebilirim. 6 – LUDOVICO ve 9 – ARCTIC MAN daha sonra.

 • 4. AYAK

  3 – LASER GIRL’ün tecrübesi ile u rakiplerini geçmesini bekliyorum. Son koşusunda olduğu gibi kayıba koşarsa 2 – CAMPIO sert rakip olacaktır. Çok atta 7 – FIRE AND ICE ve 6 – BEYAZ BULUT düşünülebilir.

 • 5. AYAK

  2 – HAŞMET son koşusunda bekleneni veremedi ya da geçildiği safkan 9 – GÖÇMENHAN daha iyi bir safkan. Uygun kilosu ile 9 – GÖÇMENHAN’ı bir adım önde görüyorum. Plaseler 8 – CALLIAPE ve 7 – AKJOLTOI. Sürprizde ise takibimde olans afkanlardan 3 – LADY DRAMALI, startta takılmazsa 5 – MİYUKİ.

 • 6. AYAK

  Son yarışı ölçü almadığım 12 – HASKAN favorim. Formunda düzelmeler gördüğüm ve kumda çok başarılı olacağını düşündüğüm 9 – YESARİ rakibidir. 6 – DEMİR REİS, 2 – TAHİRE, 7 – HALİSBEY ilk rakipler. Islak kumda kendilerini aşan iki safkan 1 – DORA BEY ve 3 – TEK ZULUT mutlaka yazılmalılar.  5 – ÇİRKİN AĞA sürpriz.

GÜNÜN KUPONU
124.8 TL
1. Ayak 2. Ayak 3. Ayak 4. Ayak 5. Ayak 6. Ayak
2
3
4
7
H
7
3
2
3
5
7
8
9
1
2
3
5
6
7
9
12
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
ozcan erdogan

Böyle bir ikramiyeyi bulmak için bence 1 tekle oyun kurmak gerekli..2 tek oldumu bir şekilde kaçıyor…Geçmiş olsun diyorum güzel tahmindi ama olmadı..İnşallah daha büyüklerini buluruz..

Ramazan YILMAZ

MARVELIOUS IRON üzerine kurulu güzel bir kuponla bulunabilirdi ama kısmet işte kalem gitmiyor yazmaya.

Ramazan YILMAZ

H.Karataş nezaman jüile yapar ozaman rahatlıkla altılı bulunur yazarsın bi dert yazmazsın ayrı bir dert :)

Ramazan YILMAZ

e öyle çok güvendiğin atı dahil o koşuda karataş varsa tek atamıyorsun kupon büyür gider karataşı tek atarsın bugün 47 bin vermeside karataş sayesinde ah Karataş ah yetmedimi 5007 birincilik bırak başkalarıda yesin :D neyse herkese bol şans :)

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x