30 Ekim 2013 İstanbul Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Altılı ganyanın ilk ayağını oluşturan koşu ilk kez start alacak olan 2 yaşlı İngiliz safkanlarına ait.Start problemi savrulma gibi sorunları göz önüne alarak ben bu ayağa HEPSİ diyorum..

2.AYAK : Denk safkanların zorlu mücadelesine sahne olacak günün 4.koşusu süprize açık.Hafif sikletiyle 5-RUNNING THUNDER favorim.8-ROBINHO ve bu yarışta çok şey beklediğim 13-SUNDANCE KIT kuponlara eklenmesini öneriyorum.Grup koşular gören 7-SUDE SULTAN ihmal edilmemeli.Kaliteli safkan 3-SIERRA BLANCA her an devreye girebilir.Çok fazla tutmasm da 4-TORCHY kalitesiyle yarışa ortak olabilir.10-MIA NUR sürpriz.

3.AYAK : Uyumlu binicisiyle beğendiğim safkan 7-MARVELOUS IRON bana göre günün kalesi.Rakip arayanlara önerim 8-ULTRAMARINE.

4.AYAK : Süprize açık tay koşusunda benim favorim 1.24.91 lük derecesiyle öne çıkan 3-LASER GIRL ikinci tekim. 7-FIRE AND ICE, 5-DYMAXION rakip arayanlara.

5.AYAK : HAŞMET, LADY DRAMALI ve BORGOTA bana göre grubun üzerinde safkanlar fakat koşunun handikap 17 olması hafif kilolu safkanların gelme olasılığı yüksek koşular.Sikletlerin çoğunluğunun hafif olması çok at yazmaya sürüklüyor.öne çıkan ilk safkan 6-SECRED FIGHTER.8-CALLIAPE, 10-SLEIPNIR, 9-GÖÇMENHAN startta oyalnmazsa 5-MİYUKİ.7-AKJOLTOI bomba.

6.AYAK : Gördüğü son GR1 koşusundaki performansıyla beğendiğim safkan 6-DEMİR REİS grubun üzerinde küçük kuponlara tek atılabilir.Son 3 yarıştır çok tuttuğum fakat bir türlü beni sevindirmeyen safkan 5-ÇİRKİNAĞA yine kuponuma ekliyorum.1-DORABEY, 2-TAHİRE,7-HALİSBEY benim sıralamam.12-HASKAN sürpriz.

Program ben görüşümce hatrı sayılır bir ikramiye verir.Bu yüzden tuttuğum tüm safkanları kuponuma ekleyerek paylaşıyorum.Düşürmek isteyenlere alternatif teklerimle şablonda veriyorum.

 

TUTTUĞUM ATLARIN SIRALAMASI :

1.AYAK : HEPSİ

2.AYAK : 5 – 8 – 13 – 7 – 3 – 4 – 10

3.AYAK : 7

4.AYAK : 3 – 7 – 5

5.AYAK : 1 – 2 – 3 – 6 – 8 – 1 0 – 9 – 5 – 7

6.AYAK : 6 – 5 – 1 – 2 – 7 – 12

 

ALTILI GANYAN KUPONUM :

1.AYAK : HEPSİ

2.AYAK : 5 – 8 – 13

3.AYAK : 7

4.AYAL : 3 – 7

5.AYAK : 1 – 2 – 3 – 6 – 8 – 10 – 9 – 5 – 7

6.AYAK : 6 – 5 – 1 – 2 – 7

TUTAR : 121,50 TL.

 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.