30 AĞUSTOS 2020 PAZAR İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

İstanbul için görüşlerim şu şekilde

KAZANLI: Son çim yarışını sentetikte tekrar etmesi halinde kısalan mesafe ile mücadeleden birincilik ile ayrılmasını bekliyorum. Bu seviyedeki bir safkan İçin son yarışında 1400 metrede ki performansı benim için yeterli. Eksik koşması halinde karışacağını düşündüğüm mücadele de sonra ki ayakların çok daha zor olduğunu düşündüğüm zaman bana tek atmaktan başka çare bırakmıyor. Safkan riskli de olsa BANKOMDUR.

ESES FIRTINA – DEMİRYILDIZ: Bu iki Safkanın da 1600 metrelik bu mücadelede rakiplerinden bir adım önde olduğuna inanıyorum. Her iki Safkanın da eksik koşması halinde bende hepsiyle kadar gitmesi muhtemel yarışta bu iki safkanın trafik sorunu yaşamadığı taktirde rakiplerini ayıracağını düşünüyorum. Kalabalık görünen mücadeleyi bu iki safkanla riske edeceğim.

HEKİMOĞLU – WINTER FELL: Mücadelenin bu iki safkanın dışına çıkmasını beklemiyorum. Eğer ki çıkar ise öyle agf de ilk üçte bir safkan değil saçma sapan bir isim gelir diye inanıyorum. Az safkanın yarıştığı mücadele bir anlamda oyuncuların kısa geçmek için sığanacağı liman olacaktır. Bu iki ismin dışına çıkması halinde bana göre altılı ciddi para yapar ancak ben bu iki isimle geçeceğim.

İNÖNÜ KOŞUSU: Dişilere ait G3 mücadele son yarışına istinaden (9) MAÇA KIZI’nı kaile almamak çok zor. Hayta diyebilirim ki ben çok hafife almışım. Bir anlamda kendimi safkana affettirmek adına ilk sırada olacak.

ANAFARTALAR KOŞUSU: 3 yaş İngilizlere ait G1 mücadele de bağlasan durmaz safkanlar var. Çok süratli geçecek olan mücadelede ummadık taşlar baş yarabilir. ZLATIBOR ilk şans vereceğim isim olacak.

1.ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 5 tek

2.ayak: 11-5

3.ayak: hepsi

4.ayak: 2-1

5.ayak: 9-12-4-8-1

6.ayak: 17-7-9-3-15-6-11

tutar: 78.40,- TL

GAZİ KOŞUSU: CALL TO VICTORY nin haklı favori çıkacağı mücadele de son yarışına istinaden safkanın geçilmesi çok güç görünüyor. Dileyen tek olarak riske etmekte bana göre haklıdır. Safkanın gelmesi halinde ikramiyenin sınırlı kalacağına inandığım mücadele de rakip düşündüğüm safkanlar şablonumda olacak.

AKABBA GÖKTUĞ: İzmir’de ki birinciliklerinden son Ankara’da er meydanına çıkınca dağıldı. ANADOLU ASLANI, GÜLÜM OSMAN, GLITZY gibi kalite kumaşların önünde yarışın yükünü çekmek kolay değil. Ancak ilgilileri öyle bir yarışa sürdü ki ellerinde ki kumaşın ne olduğunu net olarak görme fırsatı buldu. Bu yarışta belki de agf de en sonda bulunacak ancak bu defa o yarışta ki gibi tempo koymadan biraz daha kendi temposunda son düzlüğe lider gireceği yarışta bana göre direnecek. İnşallah bu benim için finişi geçene kadar devam eder BANKOMDUR.

2.ALTILI GANYAN ŞABLOMUM

1.ayak: 9-12-4-8-1

2.ayak: 17-7-9-3-15-6-11

3.ayak: 6-2-1

4.ayak: 1-12-13-9

5.ayak: 1 tek

6.ayak: 10-11-5-7-1

tutar: 147 TL

Yazar: Bombaci

Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
8 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Adrian

bol şans Bombacı

admin

Bol şanslar Bombacı

gizli26

Bol şans Bombacı

can911

Bol Şanslar Bombacı

baranovici

Bol şanslar Bombacı

8
0
Tahmin paylaş.x
()
x