30 AĞUSTOS 2013 İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

 • 1. AYAK

  İşlerine göre sıralamam şu şekilde 4 - SARIKAMIŞ, 2 - GÖREME, 8 - GÜMÜŞ ESRA, 1 - BİLEK TUNÇ ve 7 - COŞKUNKIZ.

 • 2. AYAK

  4 - İPEKSU bankom. Erhan Yavuz'un İPEKSU'ya binmek için Bursa'da koşacak KULOĞLU'ndan vaçgeçtiğini de eklemek gerek. Bu sebepten dolayı eküri ile yolları ayrıldı.  İlk rakip 9 -  MISS ALEYNA. 1200m'de kazanırken rakiplere hiç şans tanımayan 3 - BAL ARISI uzayan mesafede plasede şansı var. Son yarışında jokeyinin eğeri kayan 5 - KEFALUKA çim piste ilk defa çıkıyor, iyi durumu ile bombacılar için tavsiyemdir. 11 - SUZI GOLD son koşusunda ayağında hafif bir sekme görülmüş fakat ahırdan yapılan açıklamayla durumunun iyi olduğu söylenmişti. Son işlerini pek beğenmedim, liderform'un galopları bazen farklı çıkabiliyor, dikkat edilmesi gerekir.

 • 3. AYAK

  10 - SATISFACTION uzun bir arada sonra rahat bir 2.lik aldı. Yine SELİM KAYA'nın tercihi ile favorimdir. 6 - LAVOKATO ve 7 - VIRTUES CHAMP sert rakipleridir. Çok atta 5 - GRAND EXPECTATIONS ve 9 - MISTER KERMIT yazılabilir.

 • 4. AYAK

  1 - THOR uygun grupta bankomdur.

 • 5. AYAK

  Formda safkanların bir araya geldiği koşuda tercihim HEPSİ olacak. Sıralamam online bültende mevcuttur.

 • 6. AYAK

  Kısalan mesafede 2 - DOKU'dan farklı bir yarış bekliyorum. Ufak bir aradan sonra koşu görüp nefes açan 1 - VIRGIN PEARL rakibidir. İyi durumuyla 4 - MARSHMALLOW plasede.

  BOL ŞANSLAR

GÜNÜN KUPONU
30 TL
1. Ayak 2. Ayak 3. Ayak 4. Ayak 5. Ayak 6. Ayak
1
2
4
7
8
4
5
6
7
9
10
1
H
1
2
4

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.