Ana Sayfa / Tahminler / 30 AĞUSTOS 2013 İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

30 AĞUSTOS 2013 İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

 • 1. AYAK

  İşlerine göre sıralamam şu şekilde 4 - SARIKAMIŞ, 2 - GÖREME, 8 - GÜMÜŞ ESRA, 1 - BİLEK TUNÇ ve 7 - COŞKUNKIZ.

 • 2. AYAK

  4 - İPEKSU bankom. Erhan Yavuz'un İPEKSU'ya binmek için Bursa'da koşacak KULOĞLU'ndan vaçgeçtiğini de eklemek gerek. Bu sebepten dolayı eküri ile yolları ayrıldı.  İlk rakip 9 -  MISS ALEYNA. 1200m'de kazanırken rakiplere hiç şans tanımayan 3 - BAL ARISI uzayan mesafede plasede şansı var. Son yarışında jokeyinin eğeri kayan 5 - KEFALUKA çim piste ilk defa çıkıyor, iyi durumu ile bombacılar için tavsiyemdir. 11 - SUZI GOLD son koşusunda ayağında hafif bir sekme görülmüş fakat ahırdan yapılan açıklamayla durumunun iyi olduğu söylenmişti. Son işlerini pek beğenmedim, liderform'un galopları bazen farklı çıkabiliyor, dikkat edilmesi gerekir.

 • 3. AYAK

  10 - SATISFACTION uzun bir arada sonra rahat bir 2.lik aldı. Yine SELİM KAYA'nın tercihi ile favorimdir. 6 - LAVOKATO ve 7 - VIRTUES CHAMP sert rakipleridir. Çok atta 5 - GRAND EXPECTATIONS ve 9 - MISTER KERMIT yazılabilir.

 • 4. AYAK

  1 - THOR uygun grupta bankomdur.

 • 5. AYAK

  Formda safkanların bir araya geldiği koşuda tercihim HEPSİ olacak. Sıralamam online bültende mevcuttur.

 • 6. AYAK

  Kısalan mesafede 2 - DOKU'dan farklı bir yarış bekliyorum. Ufak bir aradan sonra koşu görüp nefes açan 1 - VIRGIN PEARL rakibidir. İyi durumuyla 4 - MARSHMALLOW plasede.

  BOL ŞANSLAR

GÜNÜN KUPONU
30 TL
1. Ayak2. Ayak3. Ayak4. Ayak5. Ayak6. Ayak
1
2
4
7
8
4
5
6
7
9
10
1
H
1
2
4

Hakkında admin

At yarışlarında 20 yılı aşan tecrübe ile altılı tahminlerim her gün sizlerle. Canlı sonuçlar, günlük bülten ve canlı yayın linkleri ile tahminlerimizi mobil uygulamalarımızdan takip edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir