3 TEMMUZ İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ

İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ

03 Temmuz 2013, Çarşamba
 • 1. AYAK

  1 – DEKOR dereeceli işleri ile bankomuz. Rakip arayanlar için Bursa’dan gelecek olan 5 – NARKOZ’a dikkat. Son kum koşusunu rahat ve dereceli kazanan 4 – MY DEAR SON seri stili ile çim pistte gelirse bizce sürpriz olur.

 • 2. AYAK

  2 – MERTKAL mesafesinde favorimiz.9 -SARRAF rakibidir.  6 – RAST, 3 – PALA DAYI ve 8 -ÇELİKSÖMEK plasede tuttuğumuz safkanlar.  7 – USTA dengesiz yarışlar çıkarıyor, takibe devam.

 • 3. AYAK

  İstanbul pistinde adeta grup atlayan 1 – ÇILGIN SELİM favorimiz. 5 – RÜZGARTAY son koşusunun tesadüf olmadığını ispatlamaya çalışacak. 8 – YOLALAN formunu koruyor. Adana’dan gelen 3 – HANIM ABLA ve sürprizciler için  7 – YENİ KAYA  önerilerimizdir.

 • 4. AYAK

  KARATAŞ’ın da tercihi ile 2 – ROI DE TREFLE mesafesinde bugün bankomuzdur. 7 – QUEEN AMIDALA. 4 – REGION OF FIRE 5 aydır koşmamasına rağmen hızlı gidecek yarışta dinçlikle iyi bir yarış çıkartabilir, dikkat.

 • 5. AYAK

  8 – CANBERAT favorimiz. Son koşuda yaptığı derece sizi yanıltmasın bu at kumda süper yarışlar çıkartabilir. 2 – KIRBERK ilk rakibidir. 1 – BİÇER ve 4 – BUZKAYA ile bu ayak sağlama alınır. Çok at yazmak isteyenler için sıralama 3 – ATACAN KAN,7 -BALANSKAYA,  6 – AFŞİNBEY ve KARATAŞ’ın ısrarlı tercihi ile 9 –  DAĞLAREFESİ önerilerimizdir.

 • 6. AYAK

  Son ayak karakolluk bir yarış. Sürpriz bekliyoruz. HEPSİ ile altılı çatısını tamamlayacağız. Sırasıyla favorilerimiz ise 1 – SEMAHAT, 5 – SELNUR, 11 – TRIPLE BONUS, 6 – BIOTIC, 2 -BIG SHUT, 8 – CALLIAPE ve 13 – NIOSY BOY.

  BOL ŞANSLAR
GÜNÜN KUPONU
28 TL
1. Ayak 2. Ayak 3. Ayak 4. Ayak 5. Ayak 6. Ayak
1
2
9
1
2
5
7
8
2
1
2
4
8
H
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Tahmin paylaş.x
()
x