Ana Sayfa / Tahminler / 3 TEMMUZ İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ

3 TEMMUZ İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ

İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ

03 Temmuz 2013, Çarşamba
 • 1. AYAK

  1 - DEKOR dereeceli işleri ile bankomuz. Rakip arayanlar için Bursa'dan gelecek olan 5 - NARKOZ'a dikkat. Son kum koşusunu rahat ve dereceli kazanan 4 - MY DEAR SON seri stili ile çim pistte gelirse bizce sürpriz olur.

 • 2. AYAK

  2 - MERTKAL mesafesinde favorimiz.9 -SARRAF rakibidir.  6 - RAST, 3 - PALA DAYI ve 8 -ÇELİKSÖMEK plasede tuttuğumuz safkanlar.  7 - USTA dengesiz yarışlar çıkarıyor, takibe devam.

 • 3. AYAK

  İstanbul pistinde adeta grup atlayan 1 - ÇILGIN SELİM favorimiz. 5 - RÜZGARTAY son koşusunun tesadüf olmadığını ispatlamaya çalışacak. 8 - YOLALAN formunu koruyor. Adana'dan gelen 3 - HANIM ABLA ve sürprizciler için  7 - YENİ KAYA  önerilerimizdir.

 • 4. AYAK

  KARATAŞ'ın da tercihi ile 2 - ROI DE TREFLE mesafesinde bugün bankomuzdur. 7 - QUEEN AMIDALA. 4 - REGION OF FIRE 5 aydır koşmamasına rağmen hızlı gidecek yarışta dinçlikle iyi bir yarış çıkartabilir, dikkat.

 • 5. AYAK

  8 - CANBERAT favorimiz. Son koşuda yaptığı derece sizi yanıltmasın bu at kumda süper yarışlar çıkartabilir. 2 - KIRBERK ilk rakibidir. 1 - BİÇER ve 4 - BUZKAYA ile bu ayak sağlama alınır. Çok at yazmak isteyenler için sıralama 3 - ATACAN KAN,7 -BALANSKAYA,  6 - AFŞİNBEY ve KARATAŞ'ın ısrarlı tercihi ile 9 -  DAĞLAREFESİ önerilerimizdir.

 • 6. AYAK

  Son ayak karakolluk bir yarış. Sürpriz bekliyoruz. HEPSİ ile altılı çatısını tamamlayacağız. Sırasıyla favorilerimiz ise 1 - SEMAHAT, 5 - SELNUR, 11 - TRIPLE BONUS, 6 - BIOTIC, 2 -BIG SHUT, 8 - CALLIAPE ve 13 - NIOSY BOY.

  BOL ŞANSLAR
GÜNÜN KUPONU
28 TL
1. Ayak 2. Ayak 3. Ayak 4. Ayak 5. Ayak 6. Ayak
1
2
9
1
2
5
7
8
2
1
2
4
8
H
Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.