Ana Sayfa / Tahminler / 3 TEMMUZ 2019 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ

3 TEMMUZ 2019 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ

1.AYAK: 1900M çim pistte yarışın tüm yükünü çeken ve düzlükte teşvikli gelmesine rağmen arayı tekrar açan 4 UMUTLU, dışarıdan güçlü gelen Yetim Ahmet'e direnemedi ve 2. kaldı. O yarışta biraz rahat kalmıştı fakat 6 BEYZA SULTAN bu sefer ensesinde olacak ve virajdan sonra arttırarak koşuyu bitirmeye çalışacak. Bu ikilinin hemen arkasında ise 1 REİSOĞLU takip edecektir. Yarışın sonlarında ise kalan sprinter isimler öndeki gruba katılacaktır. Bu senaryo da dengeleri değiştirecek önemli etken ön grubun rakiplere göre ağır kg ile koşacak olması. Özalak'ın son 2 yarışındaki etkili sprinti, iyi durumdaki Moskova Ateşi hatta diğer isimlerinden bu senaryo da mutlak şansı bulunuyor. Kısa orta mesafede 1 REİSOĞLU'nu banko oynardım fakat mesafenin uzun olması ve ağır kilosu buna engel oldu. Kalan isimlerden 5 MOSKOVAATEŞİ, eğer ön grubu dışarıdan dolaşır kendini bariyere atabilirse veya içeriden yol bulabilirse kazanabilir. Aksi durumda pistte gezinmeye başlıyor. Bu ihtimal dışında, düzlükte ön grubun içinden güçlü bir şekilde sıyrılabilecek 6 BEYZA SULTAN var. Özetle koşu kafamdaki senaryoya göre geçerse 3 isim ön planda. 6 BEYZA SULTAN, 5 MOSKOVAATEŞİ ve 1 REİSOĞLU favori sıralamamdır. Çatı müsait olsaydı bu kadar kasmadan hepsi bırakırdım.

2.AYAK: İlk defa koşacak 3 yaşlı arap taylarında yarış kum olsa dahi galoba göre ayıklamak müthiş zor olacaktı. Hepsi tercihimdir. En iyi çalışmalar ise 1 DUMANOĞLU, 3 FEDAİ, 4 GUBAZ, 9 ASLA PESETME, 11 LAGÜN, 2 EJDERYÜREK ve 6 ÖZÇEVİK'te.

3.AYAK: 1 FLASHING GIRL, 3 ŞEKER HANIM ve 7 FUNNY FAMILLIAR arasındaki yarışta 1 FLASHING GIRL risk alınıp banko bırakılabilir. Son kum yarışında bu rakipler önünde, fark yapmasa da kazanırkenki görüntüsü rakiplerine göre çok iyiydi.

4.AYAK: Güçlü kısrak 2 ULUKIZ'ın devam eden formuyla favorim. Baba kardeşi 3 KAZDAĞI ve iyi durumu ile 7 CANKURTBEY rakipleridir.

5.AYAK: Sene başındaki performansından uzak olsa da 2 MEZİTHABER, bir önceki sentetik koşusunu kazanırken Kaizbert olduğunu hatırlayan 3 MAVİZAFİR, tatminkar yarışları ile 4 OLRIC ve güzel hazırlıkları ile 11 AĞANARLICA favorilerim.

6.AYAK: Bu gruptan farklı bir performans ile son koşusunu kazanan 2 REY'in kazanmasını bekliyorum.

KUPON

6-5-1
1-3-4-9-11-2-6 / H
1 // 3-7
2-3-7
2-3-4-11
2

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

51
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
Scarface
Ziyaretçi
Scarface

Sonunda prenses Begüm kazanacağı gurubu buldu

Mehmet yılmaz saral
Ziyaretçi
Mehmet yılmaz saral

3.ayak tek.Son ayak tek.117 tl ye buldu.

SEDO
Ziyaretçi
SEDO

ADMİN BOL ŞANSLAR
İSTANBUL

1)Zor bir koşu ile başlıyoruz. 3 atla geçmeye çalışacağız bakalım Önceliğim SARUHANAĞA Tayı UMUTLU da son koşusunda kv koşuda 1900çimde son metrelere kadar getirdiği koşuyu son anda kaybetti. 200 metre uzayan koşuda +1;5 kg ile hand koşuda bugün başarabilirmi?? Risk alabilirmiyim diye çok kafa patlatsakta pilotuna güvenemedim.rakip olarak iki Turbo tayını düşünüyorum ilki MOSKOVA ATEŞİ diğeri buranın kralı benim diyebileceği siklet avantajı ve uyumlu pilotu ile ALEMİN KRALI
Reisoğlu kilodan Hergele yakın ara ve 63 kilo ile koşacağından Özalak 4 gün ara ile koşuyor geçiyorum. beyza sultan dişi ve stili rakibi var onuda geçtim.SİNANLI da kararsız kaldım TEHLİKELİ Goben hem izmirden geliyor. Hemde bu grubta düşünmedim kalan 3 atı değerlendireceğim.
(4,5,9)

2) Şartlı-1- koşuda 1000i 1;08;5//27;5 R son galobuda 55//28;5R galobu ile DUMANOĞLU,,uzun galop çalışan son galobu 55//27;5HÇ yapan EJDERYÜREK,,mutlaka yazılması gereken bir AYABAKAN temsilcisi FEDAİ,,Bursada tüm galoplarını yaparak gelecek olan (6) nolu atıda yazıp bu koşuyu geçiyorum.
(1,2,3,6)

3) Gina montana olduğu için bu koşuda Şeker hanım benim oyunumda olmayacak zira bu atın gina montanadan numara alması bana göre çok zor. Süratli geçmesi muhtemel koşuda iki sprinter atı ayıramadım.
(1,7)

4)ULUKIZ ın tempo yapacağı koşuyu muhtemelen kazdağını presine maruz kalacak. Sprinter atlardan tam mesafesini bulan PATRONİÇE ve CANKURTBEY benim öncelikli isimleri kalitesi ile ULUKIZ ekürisi ile KAZDAĞI. MONTEGO bomba
(1,7,2,3,6)

5) Çelik kardeşleri yazıp geçiyorum,
(2,6)

6)Hand 14 koşuda 61;5 kg ile koşacak REY benim oyunumda olmasada bir grub ve kv tecrübesi ASHOKA reyin ekürisi mutlaka başta yer verilmeli. KALKANDERELİ,,NADAL,,MYSTİK GREEN,,ve Ekürisi ile henüz maiden olsda. GREEN WALLEY ihmale gelmez.
(3,4,5,6,8)

İSTANBUL
========
4,5,9……….
1,2,3,,,,,,,,6
1,7………….
1,7,2.3.6….
2,6………….
3,4,5,6,8….
=========

Hakan
Ziyaretçi
Hakan

Eline Sağlık ….

Timuroglu
Ziyaretçi
Timuroglu

Emeğine sağlık bol şans diliyorum

Kadir
Ziyaretçi
Kadir

Bol sanslar REİS

Deniz Tekin Deniz
Ziyaretçi
Deniz Tekin Deniz

Bol Şanslar ADMIN

Deniz Tekin Deniz
Ziyaretçi
Deniz Tekin Deniz

Bol Šanslar Arkadaşlar
Bu Kuponu Kafadan Yatarsa 5lisini Oynuyacam Hepinize Bol Şanslar
Istanbul
1. Koşu 3,4,6,8,9
2. Košu 2 SEMIHBEY TEK
ALTILI
1. Ayak 4 UMUTLU BANKO
2. Ayak HEPSI
3. Ayak 3,7,1
4. Ayak 2,8,6,4
5. Ayak 2 MEZITHABER BANKO
6. Ayak 4,6,2,7,1,9

baran
Ziyaretçi
baran

ADMIN ABIM DERİNCE YORUMLARINI GÖNDEREK Mİ BUGUN İKİNİZDE SÜPERSİNİZ

Derince
Ziyaretçi
Derince

Geceden attigim toplam 3 yazi silinmis.

Anonim
Ziyaretçi
Anonim

Hrk slm derince abı yorom bekliyoroz

Bangg
Ziyaretçi
Bangg

1/ 1-4-5-9
2/1-6-3
3/1
4/1-3-7
5/2-3-6-11
6/3-5-6-11

Derince
Ziyaretçi
Derince

İlk ayak
Beyza sultan beyaz müsait grupta favorim.
Rakipleri uygun kilosu ile alemin kralı ve Moskova ateşi
Sıralama 659478

2.ayak zor koşu gokcedil yavrusu Gubaz
Favorim.bugun sonuncu at çıksa da kobra yavrusu lagün kuponda olacak.
Sıralama 4-11-3-1-6

3.ayak flashing girl geçen yarışında banko versemde bugun üç ismin son yarışlarında ki rövanşı olacak
137

4.ayak son altınciliginda dahi arka tarafta bıraktığı isimler bile burada favori çıkardı.
Patronice favorim.
Ulukız rakip ve Şahintepe sine dikkat.
129

5.ayak son yarışlarında gözle görülür form sıçramı yaşayan ayderagasinin
Tam kardeşi mavizafir BANKOM.

Rakip her an ters koşu çıkartabilecek
Şanslı Kafkas zeki dayı , olric
Siralama 3…./ 864

Son ayak
Allegro fiddle ve başok gibi isimleri geçerek yaris hayata başlayan.
Mystic green bu gruptan hiç bir eksiği yok.. formunu yükselten safkan alternatif tekim.
Ekurilerden ashoka ve kalkandereli rakipler
6…./ 34

57 TL
Bol şans

Timuroglu
Ziyaretçi
Timuroglu

Emeğine sağlık bol bol şansslar dilerim herkese

husnu
Ziyaretçi
husnu

Bol şanslar admin ,,, Derince yorumlarını bekliyoruz

Timuroglu
Ziyaretçi
Timuroglu

Derinceee yi bekliyoruz sensiz olmaz Derinceee

Birol
Ziyaretçi
Birol

Merhaba Admin kardeşim,
işlerimden dolayı biraz ara vermek zorunda kaldım, hem sizleri takip edemedim hem de oyun oynayamadım , inşallah başarılı tahminleriniz olmuştur. Nasipse bugün çok güzel ve bir o kadar da cazip programda kupon yapmaya çalışacağım.

1.ayak : Ben genel kanının aksine ağır kilo da olsalar 1 REİSOĞLU ve 2 HERGELE’yi öncelikli tutuyorum. Aslına bakarsanız içimden 1 REİSOĞLU’nu tek yazmak geçiyor ama bakalım nasip belki de son anda tek yazabilirim.Sonrasında beyaz bayrak ayna yapabilecek kapasitede ki 4 UMUTLU , mesafe tutan 3 ÖZALAK ve biraz geri planda tuttuğum 5 MOSKOVA ATEŞİ ile bu ayağı geçmeye çalışacağım.
2.ayak : İlk bankom idman pistinde izleyip bayıldığım , üstelik ONURKAAN gibi bir babadan olan 1 DUMANOĞLU. Zaten bunu da tek yazamasaydım bugün bu programda oyun kurmakta çok zorlanacaktım.
3.ayak : 1 FLASHING GIRL form durumu ve kalitesiyle ilk sıradan yazılmayı hak ediyor. Ö.YILDIRIM ilk 3 ayakta bir banko 2 çok şanslı atlara bindiğinden (benim düşünceme göre) tek yazmaktan vazgeçip sonlarda sert gelecek 7 FUNNY FAMILLIAR ve bu yarış önde Gina Montana yarışı forse edeceğinden bekleme yarışı yapacağını düşündüğüm 3 ŞEKER HANIM ile beraber yazıyorum.
4.Ayak : 1 PATRONİÇE ‘nin yarışın haklı favorisi 2 ULUKIZ’ a son metrelerde zor anlar yaşatacağını hatta yarışı kazanabileceğini düşünüyorum. Son grup yarışında gerçekten çok sert atlarla yarıştı ve hiç de fena koşmadı. Bütçeme göre ya tek yazacağım ya da yanına 2 ULUKIZ ve 7 CANKURTBEY ilave edeceğim. bu ayakta sürpriz arayacak arkadaşlara eküriler ve 6 MONTEGO yazmalarını tavsiye ediyorum.
5.ayak : İşte geldik İstanbul da ki en zor iki koşuya. Bu zorlu koşuların ilkinde ağırlıklı favori gözükse de yüksek ganyanlı bir atın kazanacağını düşünüyorum. MEZİTHABER’in Sentetik pist formu tatmin edici değil , kaba kumda daha iyi koştuğunu ve grup zayıf gibi gözüktüğünden ağırlıklı oynanacağını düşünerek , belki de büyük risk ama kuponuma yazmayacağım. Sıralamam ; kaçarak bitirmeye çalışacak olan 11 AĞANARLICA , bu atla beraber koştuğunda 2 boy gerisinde kalan 7 HIRSLI , yarışlarında kendini ön grupta devamlı gösteren 1 KELEŞHAN , kısa araya rağmen kaliteli 6 ZEKİ DAYI , sentetikteki tek koşusunu kazanan 3 MAVİZAFİR öncelikli olmakla beraber patlama yapmaları sürpriz olmayacak 5 OZANEFE , 8 ŞANSLI KAFKAS ve 12 ATLI PRENS ve 4 OLRIC bu ayağa yazacağım atlar.
6.ayak : Yine zor bir koşu çünkü elle tutulacak daha doğrusu çok güvenebilecek bir atın bulunmadığı bir grup. Çok atın geliri olduğunu düşünüyorum. Yarış kazanması yakın 9 PRENSES BEGÜM, dereceleri iyi 3 ASHOKA , bu grupta ses getirebilecek yetenekteki 1 DOKUZAĞAÇ , patlama yapması an meselesi 7 AKDAĞ FIRTINASI , tabela diplerinde gezinen, yarış kazanabilecek durumdaki 6 MYSTIC GREEN , bugün iyi bir yarış çıkarmasını beklediğim 10 KEDİM ve yazmadan olmaz 4 KALKAN DERELİ ile kuponumu tamamlıyorum.

1-2 // 4-3-5
1 DUMANOĞLU
1 – 7 – 3
1 PATRONİÇE // 2 – 7
11-7-1-6-3-5-8-12-4
9-3-1-7-6-10-4

TUTAR 26,46 TL … // 198,45 TL

Tüm arkadaşlara ve Adminimize bol şans dileklerimle , yazdığınız gibi gelsin.
selamlar…

Timuroglu
Ziyaretçi
Timuroglu

Emeğine sağlık bol bol şansslar dilerim

Kavas
Ziyaretçi
Kavas

İstanbul
5-6
1
4-1-7
2-4-1
2-1-3
1-4-2-6

Butik
Ziyaretçi
Butik

İstanbul
4,5,1,7
1 tek
1,7,3
2,1,6,7
2,6
4,2,6,7,1,5,8
Bol şanslar 47 tl

Butik
Ziyaretçi
Butik

4.ayağa 9 numarayı ilave düşünüyorum

Transporter
Üye

TEBRİKLER

AVCI
Ziyaretçi
AVCI

İstanbul

2 tek
3.4.8.10
3.7
1.2.6.8
3 tek
4.6.8

Bol şanslar

zafoli
Üye

GÜNÜN TEKLERİ: 3.ayak Şeker hanım,4.ayak Patroniçe

Seyyah
Ziyaretçi
Seyyah

Herkese bolşans
1.ayak:4,5,8,9
2.ayak:1,2,3,6,9,11
3.ayak:1,6,7
4.ayak:2 ulukız banko
5.ayak:1,2,3,8,11
6.ayak:3.4.5.6.9
İst.6lı tahminim budur .hayırlı olsun arkadaşlar

Scarface
Ziyaretçi
Scarface

Kv6 favori gelmiyor

ugurksk
Ziyaretçi
ugurksk

H
1-4-6
1-2-3-7
2
2-6
2-4-5-9
Bol şanslar dilerim

O GEMI BURAYA GELECEK
Ziyaretçi
O GEMI BURAYA GELECEK

1.AYAK) 5,2,1 ( Son yaristaki diri durusuyla MOSKOVA ATESI ilk atim,, ust uste kazanamayan REISOGLU ve HERGELE rakip)

2.AYAK) HEPSI

3.AYAK) 7 Banko (bu sefer kendini son 400 de seker hanimdan kurtarip 2 3 boy one atacagini dusundugum Aracilarin atini sansli goruyorum)

4.AYAK) HEPSI ( Bu ulukiz bugun gelmeyecek sanki)

5.AYAK) 3,4 (ikilisi tavsidedir)

6.Ayak) 1, 6, 2, 4, 5

O GEMI BURAYA GELECEK
Ziyaretçi
O GEMI BURAYA GELECEK

Dokuzağaç ve Funny Familiar tek tutup boyle altiliyi bulamamak hep buyuk paraya oynamaktan oluyor:)

Byinan
Ziyaretçi
Byinan

Valla iki tek bulup altılıyı bulmamak tamamen sansizlik.

Kavas
Ziyaretçi
Kavas

Elazığ
1-2-9-8
2-9-3
3-7-9
10-1-3
3-9-6
7-Duke Of Kent

Butik
Ziyaretçi
Butik

Elazığ
2,5,6,1,8
2,6
4 tek
10,3,9
6,1,10,5,4,2,12
7,6,2,10,4
Bol şanslar 52tl

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.