izmir altılı tahminleri

3 OCAK 2021 PAZAR İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (ADRİAN)

AKKUŞBEY   :  1400 metrede 2. olduktan sonra 1600 metrede kazanan safkan daha sonra Bursa’da çok kötü bir yarış koşup yarışı sonlarda tamamladı. OYMAKBEYİ yavrularından olan safkanın uzayan mesafede çok daha iyi koşmasını beklediğim için bugün Gökhan Gökçe ile kazanmasını bekliyorum. Rakip olarak ÇELA yavrusu ALPEREN AĞA (7) öneririm.

KIZILHAN   : Sevdiği mesafe ve pistte koşacak olan safkana Mehmet Kaya, formu artan AŞIKBEY’i de bırakarak safkanı tercih etmiş. Ben safkanı bugün çıktığı gibi bitirmeye yakın görüyorum, ALTERNATİF bankomdur.

MY ROYAL SUN   :  Aradan dönüş yarışlarını gayet iyi yapan safkan önde kendisi gibi kaçan SERPİNTİ’nin çok direnemeyeceğini düşündüğümden dolayı, binicisi Hüseyin şimşek idaresinde kazanmasını bekliyorum. Rakip olarak GÜÇLÜ KIZ (5) öneririm.

JUNIOR ÇINAR  : Son yarışında PİRİ REİS KOŞUSU’nda koşup buraya gelen safkan bugün önde boş kalmasını beklediğim isim olup sonlara kadar direnebilir, ALTERNATİF bankomdur.

ALPTUĞHAN : Binicisi Mehmet Kaya BOMBACAN (3) ile 62 kg ile kazandıktan sonra bugün safkanı tercihlemiş, bir diğer ALTERNATİF bankomdur.

ADAHAN  : Son iki yarıştır Mustafa Çiçek ile koşan safkan Maiden özürlü gibi dursa da ben bugün artık formsuz rakiplerini geçebileceğini düşünüyorum, ALTERNATİF bankomdur. Rakip olarak son yarışında SK takısı eklenince iyi koşan SAVAŞÇI EGE (5) yi öneririm.

 

ALTILI GANYAN

1.) 2
2.) 6     //  1-7-2-4-5
3.) 2
4.) 2    //  1-3   / 4
5.) 1    //   3       /// 4-5
6.) 1    //   5

Yazar: Adrian

1972 Ankara doğumluyum. Bilgisayar programcısı olarak özel bir şirkette çalışıyorum.15 yıldır at yarışları ile ilgileniyorum.
7 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Savaşçı Ege’ye bol şans Mustafa kardeşimizin ati

Bol şanslar Adrian usta,

2-4-5
8
1-2-4-5
2
1
1-3-5-6-9

Yahu 1 at çıkardım kupondan :)

Sağlık olsun abi adana inş içerde güzel yorumlarınla

Trilya uygun grupta uzuna koşmuşlar, tek denerim ama güven %50.

2-4 yüklendim bitmiş ikili diye Serpinti 6 boy startta kaldı. İki gündür bu kaçıncı oldu, strese girmeden bugünü erken kapatıyorum.

Evet abı haklısın bu hafta çok sansızlık oldu

7
0
Tahmin paylaş.x
()
x