3 OCAK 2018 ÇARŞAMBA BURSA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ETC)

3 Ocak 2018 Çarşamba BURSA tahmin ve yorumlarımı yarışsever dostlarımın huzuruna sunar, bereketli, ikbalin ve ilhamın güzelliğiyle siz yarışsever dostlarımıza nice bol şans, huzur ve başarı dolu bir hafta dilerim..

1.AYAK: Yarış yaşamının ilk koşusunda, BURSA 1200 KUM pistte 1.16.93 ile grubunun en iyi bitiriş süresini elde eden MY SON BARAN bu defa daha iddialı görünümüyle Mustafa ÇİÖEK idaresinde önplanda olup, Volkan YÜCEL idaresinde alışık stiliyle bilinen QAZIM BABA da MY SON BARAN’ın net rakibi konumundadır.

2.AYAK: Sıkleti gayet yerinde olan, Furkan HİM idaresinde katıldığı son uzun mesafe koşusunu kazanan, idarecisine alışık stiliyle bilinen SOYUGÜZEL grubunun üstünde bir at olması nedeniyle de bankomdur.

3.AYAK: 17 Kasım tarihli KOCAELİ 1200 KUM koşusunda M.B. SAKALLILAR idaresinde elde ettiği ldierlik bir tarafa, son 4 koşusunda mesafe ve mekan ayırt etmeksizin oldukça parlak işler çıkaran KOMSHU ile yine mekan ayırt etmeksizin ortalama mesafede katıldığı son 4 kum koşusunun 3’ünd eliderlikler elde eden WHISPER, Mustafa ÇİÇEK idaresinde KOMSHU’nun en net rakibi konumundadır.

4.AYAK: Son koşularındaki etkili performanslarına binaen OLTACI ve MAVİYASEMİN arasında geçeceğini düşündüğüm ldierlik mücadelesinde baskın olan koşunun galibi olacaktır inancındayım. Ekürilerden CÖMERT ÇOCUK da ihmal edilmemeli ve koşu böylelikle kapatılmalıdır.

5.AYAK: İdarecisi Murat GÜNDÜZELİ’ne alışık stiliyle katıldığı son koşularının genelinde parlak liderliklerle ayrılan SUMEL HAN yine bu koşuda da grubunun en iddialı ismi konmumunda olup, bankomdur

6.AYAK: DAY KING – DRUMMER ikilisinin önplanda olacağı koşuda, eküri avantajı bulunan KUPALIM da ihmal edilmez ve tercihlenirse koşu garantiye alınabilir.

BURSA

1.AYAK: 6 – 7
(My Son Baran – Qazım Baba)
2.AYAK: 4
(Soyugüzel)
3.AYAK: 2 – 6
(Komshu – Whisper)
4.AYAK: 1 – 3 – 4
(Cömert Çocuk – Oltacı – Maviyasemin)
5.AYAK: 3
(Sumel Han)
6.AYAK: 1 – 2 – 5
(Day King – Drummer – Kupalım)
TUTAR: 2.16 TL
Bol şanslar

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: ETC

ETC
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Mehmet28

Bol şanslar

1
0
Tahmin paylaş.x
()
x