Ana Sayfa / Tahminler / 3 OCAK 2017 SALI KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

3 OCAK 2017 SALI KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: İstanbul'da koştuğu tatminkar yarışlar sonrası ara veren bu  pistte bir yarış gösterilen 2-CANBULAN sert jokeyi ve artan kondisyonuyla bugün kazanabilir favorim. Takip listemde olan 5-ÖDÜL PEŞİNDE ilk rakibi olup daha sonra son üçüncülüğünde tekrar form tuttuğunu gösteren 1-BEDRİ, etkili galoplarıyla 3-ÇETİNBABA ve 10-LAŞİNKAY sırasıyla şanslı gördüğüm isimler.

2.AYAK: Verdiği 2.5 aylık ara sonrası bir yarış gören 11-VELİAHT için bugün şartlar çok uygun bomboş sikleti ve önde fazla rahatsız edilmeyecek olması şansını bir hayli arttırıyor favorim. Rakip olarak takip atım 12-ZEYTİNOĞLU'ndan bugün ters bir yarış bekliyorum. Daha sonra ise sonlarda güçlü gelecek 2-MEGAS, 5-SO HELP ME GOD ve 3-OĞLUM OZAN.

3.AYAK: Bugün önde kendisini bozabilecek kalibrede bir ismin olmayışı süratli kısrak 4-HANIM SULTAN'ın şansını çok arttırıyor eğer son iki yarıştır tek yazdığım 9-SAPANCALI KIR KIZ koşmasaydı muhtemelen tek yazardım ama ne zaman bir attan vazgeçsem hemen gelip cezayı kesiyor onun için 4-9 yazıp geçiyorum.

4.AYAK: Maiden'da uzak yaptıktan sonra handikap yarış gören o yarışını pek önemsemediğim 6-NYMPHADORA favorim. Rakip olarak gruptaki en iyi dereceye sahip 4-ZERŞİNA ve üç yarış önce kazanıp maidena veda ettiği piste geri gelen 5-MİZGİNHAT'ı görüyorum.

5.AYAK: Son yarışında binicisinin ne yapmak istediğini anlamadığım acayip bir bekleme yarışı yapan yarış bittiğinde sprinte kalkan 10-GÜMÜŞBAHAR favorim. Takibimdeki isim 3-BARBUT ilk rakibi. Daha sonra ise son yarışındaki düzlük sprintini çok beğendiğim 7-MAG BEY, son ikinciliği güzel 8-RECEPCAN, eli kulağında 4-DEDE KORKUT ve geçen yarış padoğuna hayran kaldığım 6-KIZGINÖFKE sırasıyla şanslı gördüğüm isimler.

6.AYAK: Son yarışına göre normale dönen sikleti ve etkili idmanlarıyla yanına kimseyi yanaştırmadan finishi görmesini beklediğim 3-YENİLMEZ bankomdur.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 2-5-1-3-10

2.AYAK: 11-12-5-3-2

3.AYAK: 4-9

4.AYAK: 6-4-5

5.AYAK: 10-3-8-7-4-6

6.AYAK: 3

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
admin
Yönetici

Bol şanslar Arda, hoş geldin :)

Utk
Üye
Utk

Merhaba.ben hicbir şekilde ikinci sayfa yorumlarını okuyamıyorum.uygulamayida indirdim yine olmuyor.ne yapmak gerekir sayın admin?

admin
Yönetici

Merhaba, sayfalamayı geçici olarak kaldırdık. Sorun kalmamıştır sanırım.

Timothy
Ziyaretçi
Timothy

Slmlar herkese. Commandante kardeşim, 2. Ayakta bu CHİCAGO nun hiç mi şansı yok? Ne senin, ne de Bombacı kardeşimin yorumlarında yok. Dün gece programa bakıp “Chicago için ne kolay bir grup” demiştim.şimdi kafam karıştı. Kocaeli’de uzun kumda iyi yarışları var. Grup da çok zayıf. İstanbul’daki son yarışı da çok iyiydi. Çok formda bir jokeyi var. Tolga Yıldız daha dün Bursa’da iki yarış çaktı. Bence bu atı bu kadar gözardı etmemek lazım. Herkese bol Şans.

Dursun Yilmaz
Ziyaretçi
Dursun Yilmaz

Iyi tespit chicago fakat;;
2. Ayakta megas”ın sprintine dayanabilirlermi mechul
4. Ayakta (3 numara MAGLEW) tek olur
6. Ayakta (1-2-5)
Bol şanss…

gakkos
Ziyaretçi
gakkos

Hocam size bi tek vereyim ucuncu ayak sarecan at yazmayin yanina tavsiyem budur herkese bol sanslar

Onbasi
Üye
Onbasi

aynen chicago ve 4. ayak da ki 2 nolu KIM i ben de çok tutuyorum

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.