Ana Sayfa / Tahminler / 3 OCAK 2017 SALI ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

3 OCAK 2017 SALI ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: Bu yarışı kafamda koşturduğumda bültenlerin favorisi Lokomotif ve Katı Semih'in yanı sıra Sedatbey'in de önde liderlik mücadelesi yapması senaryosunun aklıma en yatkın senaryo olduğuna karar verdim dolayısıyla risk alıp üçünü de eledim sonlarda etkili gelecek 10-YÜKSELİM, 9-TUNAHANBEY ve 2-DAŞTANBEY yazacağım eğer kafamdaki yarış koşulursa bu üç isimden biri muhakkak kazanacaktır ama aklına yatmayan bence böyle olmaz diyen takipçilerimiz muhakkak Lokomotif ve Katı Semih'i eklesinler.

2.AYAK: Ara sonrası gördüğü yarış benim için gayet başarılı sayılan fazlalıklarından kurtulan ve usta pilotunun tercihini alan 7-CUBA LIBRE favorim. Eksik koşması halinde son yarışında hücumda geciken 6-AUF WIEDERSEHEN, son ikinciliği başarılı 3-LEGENDARY QUEEN ve yaşına rağmen uygun grupta ve dinçlikle 1-OFSAYT etkili olabilir.

3.AYAK: Bugün önde boş kalacak olan 1-BİLBİLAN'ı sonlarda yakalarsa 4-DİŞİ KURT yakalar bu iki isim buraya yeter.

4.AYAK: Bugün kendi temposunu vermesini beklediğim yarışda 3-ENDEREFE'yi sonlarda 4-FİRİKYA yakalayabilir burayı da iki atla geçmeye çalışacağım.

5.AYAK: İlk defa bu mesafeye çıkacak isimlerin mücadelesinde ben kısrak babası THUNDER BOLT olan 1-GİRAY KASIRGASI'na başta şans veriyorum. Daha sonra uzunlarda daha başarılı olabilir diye düşündüğüm 2-JUST EAGLE ve koşunun favorisi 7-RUMET yeterli olur diye düşünüyorum.

6.AYAK: Çok zor bir maiden yarış 1-ALİ'yi rakiplerinin bir adım önünde görsem de çok at yazacağım sıralamam şablondadır.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 10-9-2

2.AYAK: 7-6-3-1

3.AYAK: 1-4

4.AYAK: 3-4

5.AYAK: 1-2-7

6.AYAK: 1-8-9-12-2-6-3-4

Hakkında COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.

17 yorum

  1. sonda bi at duydum ama ne kadar dogru ne kadar yanlıs bılmıyorum paylasıcam ilerleyen dakikalarda :)

  2. Al o zman akkillari😀😀😀

  3. Can arkadas tekin varsa verebilirmisin bea dakika bi zamanim var

  4. Adrian 7 atla yazmamış ya benim atı ben söylemim kafa karışmasın :))

  5. Can bey tüyonu bekliyoruz Sevindir bizi

  6. Sonda 2 çok iyi koşar duydum. Tek rakibi 3 numara dendi ama bende tek. Kafa 6 sonda 2 tek yazdım. Gelir gelmez bilmem herkeze bolşans..

  7. Onbasi

    bu da benim minnoş kuponum

Bir cevap yazın