3 OCAK 2017 SALI ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: Bu yarışı kafamda koşturduğumda bültenlerin favorisi Lokomotif ve Katı Semih’in yanı sıra Sedatbey’in de önde liderlik mücadelesi yapması senaryosunun aklıma en yatkın senaryo olduğuna karar verdim dolayısıyla risk alıp üçünü de eledim sonlarda etkili gelecek 10-YÜKSELİM, 9-TUNAHANBEY ve 2-DAŞTANBEY yazacağım eğer kafamdaki yarış koşulursa bu üç isimden biri muhakkak kazanacaktır ama aklına yatmayan bence böyle olmaz diyen takipçilerimiz muhakkak Lokomotif ve Katı Semih’i eklesinler.

2.AYAK: Ara sonrası gördüğü yarış benim için gayet başarılı sayılan fazlalıklarından kurtulan ve usta pilotunun tercihini alan 7-CUBA LIBRE favorim. Eksik koşması halinde son yarışında hücumda geciken 6-AUF WIEDERSEHEN, son ikinciliği başarılı 3-LEGENDARY QUEEN ve yaşına rağmen uygun grupta ve dinçlikle 1-OFSAYT etkili olabilir.

3.AYAK: Bugün önde boş kalacak olan 1-BİLBİLAN‘ı sonlarda yakalarsa 4-DİŞİ KURT yakalar bu iki isim buraya yeter.

4.AYAK: Bugün kendi temposunu vermesini beklediğim yarışda 3-ENDEREFE‘yi sonlarda 4-FİRİKYA yakalayabilir burayı da iki atla geçmeye çalışacağım.

5.AYAK: İlk defa bu mesafeye çıkacak isimlerin mücadelesinde ben kısrak babası THUNDER BOLT olan 1-GİRAY KASIRGASI‘na başta şans veriyorum. Daha sonra uzunlarda daha başarılı olabilir diye düşündüğüm 2-JUST EAGLE ve koşunun favorisi 7-RUMET yeterli olur diye düşünüyorum.

6.AYAK: Çok zor bir maiden yarış 1-ALİ‘yi rakiplerinin bir adım önünde görsem de çok at yazacağım sıralamam şablondadır.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 10-9-2

2.AYAK: 7-6-3-1

3.AYAK: 1-4

4.AYAK: 3-4

5.AYAK: 1-2-7

6.AYAK: 1-8-9-12-2-6-3-4

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.
17 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
can

Bolşans..

Adrian

Başarılar kardeşim

can

sonda bi at duydum ama ne kadar dogru ne kadar yanlıs bılmıyorum paylasıcam ilerleyen dakikalarda :)

can

akıllara zarar :)

yusuf

Bekliyorz can arkadas

Yusuf

Al o zman akkillari😀😀😀

istanbullu

Can arkadas tekin varsa verebilirmisin bea dakika bi zamanim var

can

Adrian 7 atla yazmamış ya benim atı ben söylemim kafa karışmasın :))

Ankaralı

Can bey tüyonu bekliyoruz Sevindir bizi

endee

11 numarami can

can

Sonda 2 çok iyi koşar duydum. Tek rakibi 3 numara dendi ama bende tek. Kafa 6 sonda 2 tek yazdım. Gelir gelmez bilmem herkeze bolşans..

can

İlk tek favoride olsa geldi :)

Onbasi

bu da benim minnoş kuponum

Can

Sonda ki pencere çok tehlikeli 😳

17
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x