3 ŞUBAT 2015 ÇARŞAMBA BURSA ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED )

1- Ayak Koşuya baktığım zaman rölanti tempoda gidecek bir yarışa benziyor. Koşuda ki safkanlara bakıyorum çoğu formsuz veya tam olarak kendini gösterememiş. Aslında burayı tek atıp atmamak konusunda çok kararsız kalsam da rakiplerine oranla çok daha formda olan yapmış olduğu 4.lükleri bile bu gruba fazlası olan (1) DİLBAR bu tarz gidişattaki yarışları iyi sürklase eden aprantisiyle bu gruba geçilmemesi gerekir BANKO olarak öneriyorum.

2. Ayak Form olarak bir kaç safkan ön plana çıkıyor lakin uzun süredir kazanma başarısı gösteremeyen sürekli birbirlerini farklı koşularda geçen safkanların mücadelesini kalabalık geçmekte fayda var sırası ile : (6) ALGUHAN, (1) SEVİMLİ, (2) GÖKDERE, (7) OĞLUM EMRE BEY, (3) BAŞYAZAR, (5) YİĞİT HORSE ve (4) YAŞARNUR'a eşit şans vereceğim.

3. Ayak Sürali gidecek olan koşuda 1. ayak olmasa ilk etapta banko olarak düşündüğüm (2) FINAL TRY sonlarda grubu toplayabilecek güce sahip olan bir safkan. Lakin safkanın start titizliği olsun düzlük üzerinde ki yetiştirememe korkusu içimde kaldı. Yarışı süratlendirmesini beklediğim (4) BLACK IRON bugün kendisini çok rahatsız edecek bir isim olmaz ise bitirebilir. Bugün bu şartlarda farklı koşmasını beklediğim (6) SAMBA düzlükte ki aldığı liderliği fotoya kadar sürdürebilecek güce sahip. Sonlarda etkili gelmelerini beklediğim (8) MAYAN ve (1) HARD STONE değerlendirilebilir.

4. Ayak Bilindik stiliyle liderliği almasını beklediğim VEZÜV hemen arkasına takılacak olan MY SULTAN'a fark yapmak isteyecektir ki böyle bir komutla koşturulması da olağan. MY SULTAN ise ön gruba yakın yürüyüp düzlük dönülür dönülmez liderliği alıp sonuca giden bir isim. 2 ismin ön plana çıktığı koşuda tercih kesinlikle (1) MY SULTAN olmalıdır. Ciddi rakipleriyle boy ölçüşen safkanın bu gruba geçilmesi için aprantisinin üzerinden düşmesi gerektiğini düşünüyorum. Handikap koşularda ki rakiplerini zor geçen VEZÜV 2.liğe bile zor tutunabilir.

5. Ayak 3 safkana eşit şansta şans verdim ki bunları ayıramadım desem yeri. Bunlardan biri (3) AĞACEMAL safkan uzuna ilk defa çıkacak olmasına rağmen ben düzlük üzerinde ki direncini çok beğeniyorum bugün süratli gidecek olan koşuda ön gruptaki yerini alıp düzlükte KEREMCAN'ı atlatıp sonuca gidebilir. Favorime rakip olarak (1) KEREMCAN ve (7) BABAMENDUH'a şans vereceğim.

6. Ayak Günün zorlu maiden mücadelesinde son yarışını mükemmel bulduğum (11) BENGU bugün daha iyi idare edilebilirse kazanabilir. Yarış gören (15) SHINING DANCER koşunun sürprizini yapabilecek güce sahip. Sonrasında ise (10) TARRAGONA, (7) KARA ARDA, (13) POWER ON, (2) ARCHMAN, (12) NİGOŞUM ve (14) SESSİCE GEÇER'e şans vereceğim.

ALTILI ŞABLONUM :

1- Ayak : 1 TEK

2. Ayak : 6,1,2,7,3,5,4

3. Ayak : 2,4,6,8,1

4. Ayak : 1 TEK

5. Ayak : 3,1,7

6. Ayak : 11,15,10,7,13,2,12,14

ŞABLON TUTARI : 50,40 TL'dir. Bol şanslar dilerim.

Yazar: Bycreed

Bycreed
OZAN944.
Ziyaretçi
OZAN944.

Öncelikle bol şanslar Creed Tahminlerimiz benzerlik gösteriyor bundan dolayı sevinçliyim. Fakat My sultan bukadar güvenmen beni etkilemedi deil. Aslında bugun birçok insanın güveneceği isimdir. Sana Tekrardan bol şanslar diliyorum şans yanımızda olsun..

EFSANE.
Ziyaretçi
EFSANE.

BURSA ALTILI TAHMİNİM BOL ŞANSLAR.

1. AYAK. 7.1.6.5./

2. AYAK. 4.3.1.5./

3. AYAK. 2.6.4.1./

4. AYAK. 1.5.4./

5. AYAK. 1.3./

6. AYAK. 2.14./

cihan
Ziyaretçi
cihan

bolşanslar.emeğine sağlık by creed.ben de şöyle bir kupon yapacağım.
1.ayak: 1-7-9-2-6-3-5
2.ayak: H
3.ayak: 2
4.ayak: 4-1-2-5-3
5.ayak: 1
6.ayak: 2
kupon bedeli: 21,00 tl

ErtanBey
Ziyaretçi
ErtanBey

Bol şanslar kardeşim.yine emek verip güzel yorumlarda bulunmuşsun.başarılar diliyorum

Adrian
Üye
Adrian

bol şans kardeşim :)

mustafa
Ziyaretçi
mustafa

üç yorumcununda yorumlarını okudum ilk ayak dilbar ile dilek gülü agır basıyor özellikle dilek gülü ne zaman kazanacak merak etmekteyim lakin çok at yazacak olanlar ekürilerden my first lady son yarısı kazanamazsa kayseriye doğru yol alacak
ikinci ayak rahat izlemek isteyen h yazsın kimi yazmaz ise o gelir ben burda da tercihimi son iki yarısı kalmış olan sah serdardan yana kullanacağım

üçüncü ayak final try bu kez bari kazansın yeter artık yazmaktan bıktık

dördüncü ayak vezüv my sultan ve belki sahibi bile yazmaz ama son kosusunun hatrına sürekli yazdığım fısfıs kayıkçıyı yazacağım derecesi çok iyiydi ve daha da üstüne koyabilecek gücü var vezüv hızlandıracak my sultan onu kollayacak derken en içten yine çaktırmadan kazanabilir çok zor ama neden olmasın

besinci ayak lebrizi son yarısında banko vermiştik bugün bir kez daha güveneceğim

son ayak 10,2 basta olmak üzere 12,13,14,7

cihan
Ziyaretçi
cihan

bolşanslar mustafa bey.my sultanın yanına at yazacaksanız 4-marissa yı atlamayın derim.