3 NİSAN 2018 SALI KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: İll startındaki performansından sonra koşucağı günü iple çektiğim ve bu yarışa daha hazır girecek olan 10-OVER ALL BANKOM.

2.AYAK: Yarışın temposunun lehine olacağını düşündüğüm 8-ELMASINKIZI hafif kilosu ve yetenekli jokeyi ile bir şekilde kazanmasını bilecektir BANKOM.

3.AYAK: Grup içerisindeki en potansiyelli isim olduğunu düşündüğüm 11-HALENAY favorim tek rakip gördüğüm isim ise istikrarlı 8-CHLOE.

4.AYAK: Her türlü sonuca açık gördüğüm mücadelede ekürilerin şansının da çok olduğundan dolayı iki eküriyi de yazarak HEPSİ diyorum.

5.AYAK: Kalite ve performans olarak üç isim grubun bir hayli önünde gözüküyor bunlar 1-İLKAAN, 5-VELİAHT BETÜL ve 6-OCIUS.

6.AYAK: Bu ayakta da bütçem müsait olduğundan HEPSİ yapıp en cazip isimi beklemek istiyorum.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 10

2.AYAK: 8

3.AYAK: 11-8

4.AYAK: HEPSİ

5.AYAK: 1-5-6

6.AYAK: HEPSİ

KUPON TUTARI: 43.20 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Mehmet28

bol şans

Bombaci

Bol şanslar.

efe

Emeğine sağlık

admin

Bol şanslar Arda

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x