3 NİSAN 2018 SALI KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese KOCAELİ altılı tahminlerim şu şekildedir:

1.ayak: Şu haliyle tek rakibi mesafe görünüyor ve ayrıca ileride çok iyi yerlere geleceği de kesin. Bu yarışta mevcut performansının üzerine koymasına da çok gerek Yok zaten 1 saniye geliştirsin en kötü ihtimalle MY ROYAL SUN olur :) Ancak dediğim gibi ikinci yarışında 1500 metre mesafede sahne alacak olması ilgililerinin hem risk alması demem hemde safkana güveniyor olması demek. (10) numaralı OVER ALL ilk safkanım.

2.ayak: Son düzlük dönüldükten sonra atakları en güçlü olanın ayakta kalacağı mücadelede ilk şansı dinçlik yarışı yapmasını beklediğim (5) numaralı HALİME HANIM a veriyorum.

3.ayak: Son yarışında İstanbul’da geçildiği at en az KV atı olacak düzeyde bir safkandı. Sevdiği pist ve bu mesafede gruba hakim olması muhtamel (8) numaralı CHOLE ilk safkanım.

4.ayak: Gerçekten isminin hakkını veren bir safkan. Ancak bir türlü kendisini ön plana atamadı ve şu ana kadar hep ekürilerinin gölgesinde kaldı. Bu yarışa baktığımız zaman ise hem çok sık koşturulan rakipleri olduğu gibi 3-4 aydır koşmayan birçok rakibi olduğunu görüyorum. Bu defa ekürisininde kendisine çalışacağına inandığım safkanı tek olarak riske edeceğim. (2) numaralı BABALARIN BABASI BANKOMDUR.

5.ayak: Tabiki (1) numaralı İLKAAN bu yarışta ve bu rakiplerinin önünde çok üst sınıf bir safkan. Yarın ağır favori çıkacak olan safkan benimde alternatif BANKOM olup ikramiyeye gitmek istediğim bugün de rakip olarak gördüğüm isimler şablonumda olacaktır.

6.ayak: Süpriz arayacağım yarışta tercihim HEPSİ olacak herkese bol şanslar dilerim.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 10-5-6-4-8

2.ayak: 5-8-3-6-4

3.ayak: 8-11

4.ayak: 2 tek

5.ayak: 1 /// 5-6

6.ayak: hepsi

YEDİLİ GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 1 tek

2.ayak: 10-5-6-4

3.ayak: 5-8-3-6

4.ayak: 8-11

5.ayak: 2 tek

6.ayak: 1 tek

7.ayak: 5-4-3-9-7

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
efe

Emeğine sağlık

admin

Bol şanslar Bombacı

COMMANDANTE

Bol sanslar reiss

admin

5 Nisan 2018 Perşembe günü Şanlıurfa Hipodromu’nda yılın ilk 9 koşulu programından itibaren uygulanmak üzere;

9 ve üstü koşulu programlarda çift 3’lü Ganyan yerine, 5 Nisan’dan itibaren çift 5’li Ganyan uygulaması başlayacaktır.

9 ve üstü koşularda geçerli olan Çift 6’lı Ganyan aynen devam edecek olup, Çift 3’lü Ganyan uygulaması artık sadece 8 koşulu programlarda olacaktır.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x