Ana Sayfa / Tahminler / 3 NİSAN 2017 PAZARTESİ BURSA ALTI TAHMİNİ (RAMAZAN YILMAZ)

3 NİSAN 2017 PAZARTESİ BURSA ALTI TAHMİNİ (RAMAZAN YILMAZ)

1.AYAK : Altılı ganyanın ilk ayağını oluşturan koşuyu incelediğimizde iki isim ön plana çıkıyor. Virajdan sonra önlere sarkıp rakiplerinden ayrılmaya çalışacak olan 1.WIND RUNNER egerki virajdan sonra rakiplerinden sıyrılıp temposunu ayarlarsa üstünlük sağlayabilir. Öte yandan 3.BIÇKIN BEY yarışı çok gerilerden değilde üçüncülük ya da dördüncülükte seyredip sprintine geç başlamaz ise yetenekli binicisiyle rakibini fotoda avlayabilir. 7.APALBA ve 5.DRUMMER sonraki ihtimaller.

2.AYAK : Günün maiden mücadelesinde 9.UÇANŞAH, 6.ERKUTAY ve 4.CANBULAN hernekadar gruptan ayrıldı dursada birçok isim koşuya ortak. Kalabalık grupta süpriz ihtimali yüksek olmasından ötürü hepsi demek mantıklı sonuç olacaktır.

3.AYAK : Kan hattı olarak potansiyeli yüksek olan 4.KING OF SONALP idmanlarındaki görüntüsüyle grubu sırtlayabilir. 3.BÜYÜK BABA ve 2.BİRBEY HAN ayrımsız rakipleri. Bugün pek tutmasam da 1.JUST RUN bulundurmakta fayda var.

4.AYAK : Galoplarında oldukça hazır görünen 3.BABAMENDUH hafif sikletiyle favorim. Son koşusundaki ikinciliğiyle göz dolduran 5.YURTTAY hazırlıklarında da bugün için sinyaller verdi. 2.NİNOŞUN OĞLU sikletinden etkilenmezse yarışa ortak our.

5.AYAK : Kazandığı yarış neticesinde takip listeme giren ve gerek koşu içindeki aksiyonları gerekse eşgali sebebiyle dikkatimi çeken 3.BATI RÜZGARI ilerleyen günlerde de adından sıkça söz ettirecek gibi görünüyor. pedigri olarakta potsnsiyeli yüksek olan safkanın bugün rakilerini mağlup edeceğini düşünüyor banko olarak öneriyorum.

6.AYAK : Kendisine göre uygun sayılabilecek rakiplerinin yanında 3.KOBAT birinciliğe yakın görünüyor. Eğerki grubu çok fazla geriden takip etmez ve mesafeyi iyi ayarlarsa kazanır. Ekonomik kuponlar için diğer banko adayımdır. Favorimin eksik koşması halinda 4.BAHT ilk olarak devreye girecek isimdir.

ALTILI GANYAN KUPONUM
1.AYAK : 1.3.7.5
2.AYAK : HEPSİ
3.AYAK : 4.3.2.1
4.AYAK : 3.5.2
5.AYAK : 3
6.AYAK : 3.4

Hakkında Ramazan Yılmaz

32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.

15 yorum

 1. silivrili

  Başarılı tahminlerinize bir yenisi eklenecek gibi görünüyor.
  Bol şanslar.

 2. 1..WIND RUNNER

  10 .6.5

  1.2.4.6

  2.3.4

  1.3.4

  3.4.7.12

 3. TŞK LER HERKESİN YAZDIĞI GANYAN OLSUN

 4. silivrili

  Ramazan ninoşunoğlu kilo etkiler mi daha önce bu kilolar ile koşu kazanmış tek atmayı düşünüyordum fakat yorumunun beni biraz düşünmeye zorladı.
  İçinden çıkılmaz bir bilinmeze sürüklendim bütün kurgu alt üst oldu acil yardımını bekliyorum:)

  • Ramazan Yılmaz

   takipleri zayıf olsa siklette etkilemez ancak bugün babamenduh ve yurttaydan ümitliyim yazmanı tavsiye ederim ancak tek düşünüyorsan etkilemek istemem :)

 5. COMMANDANTE

  bol şanslar

 6. ASLINDA NİNOŞUN OĞLU BUNLARI 100 KĞ OLSADA GEÇER.SON AYAK 3 KUBAT TA SIRITIYOR.KAFA 1.3 ÜN ARASINA At GİREMEZ BÖYLE BİR KONTRA KUPON YAPILIR ASLINDA/1.3/H/H/2.TEK/H/3.TEK

 7. 1.3/h/h/2/h/3

 8. Kupon güzel Ramazan bol şanslar.

 9. BURSA MİSLİ DÖRTLÜ

  6
  2.4
  1.4
  3

 10. Kupon içerde

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir