3 Mayıs Ankara Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK :Yavaş yavaş eski formuna ulaşan 4-PASTACI etkili galoplarıylada bugün kazanabilecği sinyallerini verdi.İyi bir çıkış yakalayan ve formunun zircesdinde olan 8-YÜKSELİN OĞLU uygun sikletiyle kazanabilir.9-DEMİRİZ ve 7-KUBATOĞLU sonraki ihtimaller.

2.AYAK :Orjin olarak yüksek kan hattına sahip 5-CHANKARA önde fazla sıkıştırılmaz ise kazanır.1-MY MOON FACE mesafeyi iyi ayarlarsa rakiplerini fotoda avlayabilir.8-BELLA COSA ve son koşusunu kazanan 2-AYLARA şans verdiğim diğer isimler.

3.AYAK :Günün açık grup mücadelesinde 11-UÇANOĞLU uzun süredir yarış görmemiş olsada rakiplerini geride bırakabilecek kalitede.2-BABA MEVLÜT en güçlü rakibi.Ancak grupta oldukça kaliteli ve istikrarlı isimlerin birada toplanması sürpriz ihtimalini açık tutuyor.Bu sebeple HEPSİ demek mantıklı sonuç olacaktır.

4.AYAK : Muhtemel sorunları sebebiyle bir süre geri alınan 4-DEMİROK yatkın olduğu pist ve mesafede ilk şanslı isim.2-AYKUTALP, 5-HOZOPİN, 3-BAYSÖZHAN ve uzun süredir yarış görmemiş olsada 9-ANCELİNA yatkın olduğu pistte kazanabilir.1-ATAKTAY, 11-FÜSUNGÜZELİ, 6-SAFALIM sonraki ihtimaller.

5.AYAK : Son koşusunu kazanıp formda olduğunu gösteren 5-GAZİ EVRENOS birkez daha fotoyu önde geçen isim olur.

6.AYAK : Muazzam galop görüntüsü ve üst düzey potansiyeli ile 10-AÇİNA büyük ihtimalle günü kapatan isim olur.Rakip arayanlara 5-LADY MITA, 1-HUMA KUŞU, 3-ALY GIRL önerebileceğim isimlerdir.8-ESLEM sürpriz.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM :

1.AYAK : 4 – 8 – 9 – 7

2.AYAK: 5 – 1 – 8 – 2

3.AYAK: HEPSİ

4.AYAK: 4 – 2 – 5 – 3 – 9 –  1 – 11 – 6 

5.AYAK: 5

6.AYAK: 10

 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.