kocaeli altili tahminleri barisci

3 MART 2017 CUMA KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (BARIŞÇI)

1.Ayak: Sürprize müsait bir koşu. Sürekli birbirini geçebilecek safkanlar arasında ayırım yapmadan hepsi diyorum.

2.Ayak: Formunu tam anlamıyla bulan KOMSHU(3) koşuyu kazanmaya çok yakın, alternatif tekimdir. Kocaeli pistini seven AUF WIEDERSEHEN(1) rakip arayanlara önerim.

3.Ayak: 7’de 7  yaparak bu koşuya gelen GOLD FOOT(4) ilk defa bu mesafeye çıkacak ve rakipleri de daha zorlu. Yine de tüm koşularını kırbaç dahi yemeden kazanan safkanı tek yazmak isteyenlere hiçbir itirazım olmaz. En önemli rakibi konumundaki EDERLEZİ(3) de ilk defa bu piste ve mesafeye çıkacak. İki ismi ayırımsız yazacağım kupona.

4.Ayak: Bu koşuda da ayırımsız tüm safkanlara şans veriyorum.

5.Ayak: Çok müsait kilosuyla hızlı gitmeye aday koşuda sprintiyle söz sahibi olabilecek TOYGAR(10) favorim. Çok iyi formuyla SINABUNG(5) en ciddi rakibidir. İzmirden gelen KING YAVUZ(6) Kocaeli pistini sever, şanslı olur. FORTE(1) ve MUSYUS(2) her zaman bu grupta söz sahibi olurlar. Bu koşuyu kazanamazsa yarış hayatı bitecek olan ZEYTİNOĞLU(12)‘nu da ekleyelim.

6.Ayak: Çok acemi binicisine rağmen bu mesafede bu grubu çok rahat geçeceğini düşündüğüm AHMİN(1) bankom.

Altılı Şablonum

1.ayak:hepsi

2.ayak:3//1

3.ayak:4,3

4.ayak:hepsi

5.ayak:10,5,6,1,2,12

6.ayak:1 tek

Herkese bol şans…

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Barışçı

Barışçı
1981 doğumluyum yaklaşık 17 senedir at yarışlarını takip ederim ve bahis yaparım. İzmir'de ikamet etmekteyim. herkese bol kazançlar diliyorum...
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar Barış