Ana Sayfa / Tahminler / 3 KASIM 2018 CUMARTESİ ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (ADRİAN)

3 KASIM 2018 CUMARTESİ ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (ADRİAN)

3. Koşu : Ekürisi ile SCOUTLEO (4/9) favori. LUCID (3), ALLORA (2),  ORDER OF THE ROSE (1), KLAUS (5) ve OĞLUM EREN (8) rakipleri.

4. Koşu : En son NECİP FAZIL KISAKÜREK'te yarışan ORTADOĞU (1) kazanmasını beklediğim isimdir.

5. Koşu : Ekürisi ile SEHERİNSESİ (1/4) formsuz rakipleri yanında normal şartlarda kazanmalı.

6. Koşu : Son dönemde çok iyi form tutan HAKK HANI (2) yine favori. ARROW (4), son yarışında sonlarda çok iyi gelen BRACCIOFERRO (6), AFTER DEAD (3) ve son dönemde kazanacak diye ortalarda gezinen ama kazanamayan İSMİHAN (8)'dan bomba gelebilir.

7. Koşu : Tekrar Ankara'ya dönen KAVZAN (4) aslında çok iyi durumda, bugün T.YILDIZ ile kazanıra çok yakın, eğer sonlarda acele etmez ise götürür. Yoksa her an karışacak yarış. Burayı kısaltan rahat bulur.

8. Koşu : Grup TURKISH RANSOM (9/7) için çok uygun ama sahipleri nedense eküri girmiş, böyle bir grupta eküri giriyorlar güya taktik yapacaklar ama ben korktuklarına eminim. Ben tek yazmıyorum, tercih sizin. HAKEEM yavrusu CATCHING GIRL (3), DİLBAĞI çıkartılan BEST OF HAZAL (2) ve geliyorum sinyalleri veren ACTALION (1) ekledim.

 

ALTILI GANYAN

1.Ayak : 4-3-2-1-5-8
2.Ayak : 1
3.Ayak : 1
4.Ayak : 2-4-6-3-8
5.Ayak : 4-6-7-5-3-2-1
6.Ayak : 9-3-2-1

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
Rıza aydin
Ziyaretçi
Rıza aydin

Kardeşim müthiş yarışlar veriyorsun tebrik ederim burda bahtsız ben tutturabilsem

Uzman34
Ziyaretçi
Uzman34

Bol şanslar

the sakal
Ziyaretçi
the sakal

Bol şanslarr. 4.ayakta 1 numara 5 atta yazılır sanki ama.Ben Hakk Hanı nı yazmayabilirim bile yanına belki beşlide.

Yazar: Adrian

Adrian
1972 Ankara doğumluyum. Bilgisayar programcısı olarak özel bir şirkette çalışıyorum.15 yıldır at yarışları ile ilgileniyorum.