Ana Sayfa / Tahminler / 3 KASIM 2016 PERSEMBE ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)
ankara altili tahminleri bombaci

3 KASIM 2016 PERSEMBE ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese 9 koşulu Ankara programın da her iki altılıya da tahminim olacak. şimdiden herkese bol şanslar.

1.KOŞU: Son yarışında pilotu biraz daha serin kanlı davransa nefis bir suprize imza atabilecek iken yarıştan ikincilikle ayrılan (1) BEYZA ilk safkanım. İlk yarışında bekleneni veremese de Karataş faktörü ile (7) PRENSES NEHİR ikinci şans verdiğim isimdir.  Baba tarafından inanılmaz temsilcileri olan ancak annesinin de ROYAL ABJAR olduğu gerçeği olan (8) WİN RIVER GİRL bu yarışta söz sahibi olabilir olmasa da ben bu karışımdan yetenekli bir safkan çıkacağını düşünüyorum üçüncü safkanımdır. Adı defalarca gündeme gelmesine rağmen yine bir hayal kırıklığı olan (6) OCEAN GODDESS dördüncü şans verdiğim isim olup yarışın suprizini ise (2) numaralı BİRCAN GÜLÜ 'nden bekliyorum. 

2.KOŞU: Bu yarışın iki safkan arasında geçmesini muhtamel görüyorum.  (1) BENAZİR KIZ ve (2) AKANHAN. Zorlu gördüğüm programda bu iki safkana inanıyorsam tek hakkımı burada kullanmak istedim. Son yarışında uzak ara BANKOM dediğim GÜRSU arkasında ikincilik elde eden (1) numaralı BENAZİR KIZ risklide olsa BANKOMDUR. 

3.KOŞU: Her geçen gün geriye giden kalitelerin önünde her geçen gün formunun üzerine koyan gençleri bu yarışta daha önde tutuyorum. (9) IRKIM ilk safkanımdır. Siklet avantajı ile de (6) REİS BABA ikinci şans vereceğim isimdir. Yaşlı kurtlar (3) HASAN ŞAH ve (5) KARA ESER sonraki ihtimallerim. 

4.KOŞU: Yine kafa burun photo fnish e dalınması muhtamel bir yarış. Kim ne derse itirazım olmaz çünkü hafif formunun üzerine koysa bu mesafeyi 1.09 un içinde koşamayacak safkan yok gibi. Bir CHERI CHERI LADY vakası daha yaşamak istemiyorum o anlamda ayırmadan yazacağım iki safkan (4) TÜRÜTCAN ve (8) LADY KRAKOW olacak. Ağzı ile kuş tutsa yarış severlere bir türlü kendisini kabul ettirmeyen (1) MAGFELLOW cezalandirabilir. Karataş tercihi ile (6) STAR OF MELİH ve yine kalitesine inandığım (3) I SAW THE SUN sonraki tercihim. 

5.KOŞU: Bu safkan yüzünden dünyaları kaçırdım. Bu defa tek atmayacağım. Bunun en onemli sebebi ise birinci den ikinci altılıya geçiş ayakları olan 4-5-6 cı koşuları tek bırakmak istemiyorum. (6) numaralı BRAVE APTE alternatif BANKOM olup ilk safkanımdır.  Rakip gördüğüm isimler ise (3) MARK HOLMS, (5) KUPA ASI olup yarışın suprizini ise (9) POWER OF BROTHERS dan bekliyorum. 

6.KOŞU: Kalite (2) AUF WIEDERSEHEN bu defa yaklaşık 4 ay sonra Ankara da Karataş ile sahnede ilk safkanımdır. Vermiş olduğu uzun ara sebebi ile yanına sadece (3) COCHABAMBA ve (6) SOWYER yazıp bırakacağım. Kalite kalitedir diyenler AUF WIEDERSEHEN ı tek bırakabilirler.  

7.KOŞU: Koşmuş olduğu iki çim yarışından da birincilikle ayrılan sin yarışında yine Karataş la kumda İLKAAN önünde ikincilikle ayrılan (5) TOUCH THE WOLF BANKOM dur. 

8.KOŞU: Bu yarışa takı değişikliği ile çıkacak olan (8) UZAK ARA ve (6) SELLY arasında ki mücadelenin yarışın birincisini belirleyeceğine inanıyorum.

9.KOŞU: Son yarışında güzel bir birincilik elde eden (3) ÖZ REİS bu yarışta da ilk safkanım olup devamı şablonum da olacaktır.

1. ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 1-7-8-6-2

2.AYAK: 1 TEK

3.AYAK: 9-6-3-5

4.AYAK: 8-4-1-6-3

5.AYAK: 6-3-5-9

6.AYAK: 2-3-6

2. ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 8-4-1-6-3

2.AYAK: 6-3-5-9

3.AYAK: 2-3-6

4.AYAK: 5 TEK 

5.AYAK: 8-6

6.AYAK: 3-1-7-8-5-2

Hakkında Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.

21 yorum

 1. Tsk ler bombacı yorumun için bol şans

 2. 8 koşuda 3 numara despedida şartlı 1 koşuyu 1.05 koşmuş . bu at hakıındaki fikriniz nedir.

  • Bombaci

   Tabi baba tarafından diyebilirim ki kumun domuzu. Yüzde 100 kumcu. Tahmini yayinlamadan once ilk yarışını seyrettim Müslüm ÇELİK öyle bir binmiş ki safkanın son 300 de -enseye bassa da ki bence mecbur kalmış- yerlerde sürünmüş garibim. Startta takılınca çok ezmiş safkanı. Benim ancak üçte değil dört veya beşinci sırada yer verebileceğim bir safkan olur. İlk yarışında oldukça ciddi ganyana koşmuş olsada daha sert rakiplerinin yanında 2 at da ben şans vermedim çünkü o yarışından sonra pek hayır edeceğini sanmıyorum. Tabi bu benim fikrim. Her zaman at atı geçer. Bol şanslar

 3. Bombacı usta bolşans 8 koşu 4.numaralı GENÇ CEYDA şampiyon yavrusu çalışmalarda ii 2 kere çim denemiş tutmamış kumda nedersin denemeye değmezmi?

  • Bombaci

   MİRAMİS de yüzde 100 çimci bir safkan. Çimde bekleneni alamayınca kum yarışına yönelmiş olabilirler. Muhakkak bir beklentileri var demek ki. Ancak ne olursa olsun. SELLY olmadan bir oyun yapmanı tavsiye etmem çünkü CARACAS in son birinciliğinde yani bu safkanın 8. görüldüğü yarışta SELLY yarıştan çıkarıldi kosmadi o yarışta da CARACAS önünde favori idi. Ondan önce 8. olduğu yarışta ki KV6 yarış RUMET-DUBLİN-LADY TULPAR arkasında yine tutulan agf ye dördüncü sırada giren bir safkanıdı. Beklenti yüksek.

  • Teşekkürler usta orayı 2,6,7,8 yazıcaktım 4 numarayı biraz karıştırınca kafamı karıştırdı ama onuda eklicem 7 numara NECRESGO yavrusu oda kumcu bi at bide genellikle G.YILDIZ la koşmuş babası hemen hemen hepsini kazanmış sadece bi öneri geniş oynayanlara gözden kacıranlar için

 4. Ankaradan herkese selamlar Bol sanslar..Ankarada hava çok guzel gunesli bir hava var tam altili bulmalik hava :D burada bugun Ahmet celigin bindigi Karaeser gelir deniyor…karar sizlerin :)

 5. Bombaciya katılıyorum selly den beklenti yüksek ben tek atıp altılıyı kuracam..

 6. Crone

  Bol sanslar bombaci…
  Ankara benim isim buarada :))

 7. Adrian

  Başarılar kardeşim

 8. Crone iş görelim o zaman icraat zamanı 😊😊

 9. crone

  2.8.1.3
  12.3.2.5.7.6.9
  3.6.1
  5//
  2.1.8.6
  1.2.4.6.8.3//5.7

  benim altılımda böylee..

 10. Harika yorum bombacı tsk ler

 11. Şu altılıları bulamıyoruz deli olacam yaa 😕

 12. Insanda şans olucak arkadaş

 13. Valla usta sen 6 tek olur diyince bende tek bıraktım tabi 9 liraya düştü bizim sesimiz duyulmaz sen duyur bari tjk burun olayını kaldırsın:))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir