Loading...
Ana Sayfa / Tahminler / 3 KASIM 2016 PERSEMBE ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)
ankara altili tahminleri bombaci

3 KASIM 2016 PERSEMBE ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese 9 koşulu Ankara programın da her iki altılıya da tahminim olacak. şimdiden herkese bol şanslar.

1.KOŞU: Son yarışında pilotu biraz daha serin kanlı davransa nefis bir suprize imza atabilecek iken yarıştan ikincilikle ayrılan (1) BEYZA ilk safkanım. İlk yarışında bekleneni veremese de Karataş faktörü ile (7) PRENSES NEHİR ikinci şans verdiğim isimdir.  Baba tarafından inanılmaz temsilcileri olan ancak annesinin de ROYAL ABJAR olduğu gerçeği olan (8) WİN RIVER GİRL bu yarışta söz sahibi olabilir olmasa da ben bu karışımdan yetenekli bir safkan çıkacağını düşünüyorum üçüncü safkanımdır. Adı defalarca gündeme gelmesine rağmen yine bir hayal kırıklığı olan (6) OCEAN GODDESS dördüncü şans verdiğim isim olup yarışın suprizini ise (2) numaralı BİRCAN GÜLÜ 'nden bekliyorum. 

2.KOŞU: Bu yarışın iki safkan arasında geçmesini muhtamel görüyorum.  (1) BENAZİR KIZ ve (2) AKANHAN. Zorlu gördüğüm programda bu iki safkana inanıyorsam tek hakkımı burada kullanmak istedim. Son yarışında uzak ara BANKOM dediğim GÜRSU arkasında ikincilik elde eden (1) numaralı BENAZİR KIZ risklide olsa BANKOMDUR. 

3.KOŞU: Her geçen gün geriye giden kalitelerin önünde her geçen gün formunun üzerine koyan gençleri bu yarışta daha önde tutuyorum. (9) IRKIM ilk safkanımdır. Siklet avantajı ile de (6) REİS BABA ikinci şans vereceğim isimdir. Yaşlı kurtlar (3) HASAN ŞAH ve (5) KARA ESER sonraki ihtimallerim. 

4.KOŞU: Yine kafa burun photo fnish e dalınması muhtamel bir yarış. Kim ne derse itirazım olmaz çünkü hafif formunun üzerine koysa bu mesafeyi 1.09 un içinde koşamayacak safkan yok gibi. Bir CHERI CHERI LADY vakası daha yaşamak istemiyorum o anlamda ayırmadan yazacağım iki safkan (4) TÜRÜTCAN ve (8) LADY KRAKOW olacak. Ağzı ile kuş tutsa yarış severlere bir türlü kendisini kabul ettirmeyen (1) MAGFELLOW cezalandirabilir. Karataş tercihi ile (6) STAR OF MELİH ve yine kalitesine inandığım (3) I SAW THE SUN sonraki tercihim. 

5.KOŞU: Bu safkan yüzünden dünyaları kaçırdım. Bu defa tek atmayacağım. Bunun en onemli sebebi ise birinci den ikinci altılıya geçiş ayakları olan 4-5-6 cı koşuları tek bırakmak istemiyorum. (6) numaralı BRAVE APTE alternatif BANKOM olup ilk safkanımdır.  Rakip gördüğüm isimler ise (3) MARK HOLMS, (5) KUPA ASI olup yarışın suprizini ise (9) POWER OF BROTHERS dan bekliyorum. 

6.KOŞU: Kalite (2) AUF WIEDERSEHEN bu defa yaklaşık 4 ay sonra Ankara da Karataş ile sahnede ilk safkanımdır. Vermiş olduğu uzun ara sebebi ile yanına sadece (3) COCHABAMBA ve (6) SOWYER yazıp bırakacağım. Kalite kalitedir diyenler AUF WIEDERSEHEN ı tek bırakabilirler.  

7.KOŞU: Koşmuş olduğu iki çim yarışından da birincilikle ayrılan sin yarışında yine Karataş la kumda İLKAAN önünde ikincilikle ayrılan (5) TOUCH THE WOLF BANKOM dur. 

8.KOŞU: Bu yarışa takı değişikliği ile çıkacak olan (8) UZAK ARA ve (6) SELLY arasında ki mücadelenin yarışın birincisini belirleyeceğine inanıyorum.

9.KOŞU: Son yarışında güzel bir birincilik elde eden (3) ÖZ REİS bu yarışta da ilk safkanım olup devamı şablonum da olacaktır.

1. ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 1-7-8-6-2

2.AYAK: 1 TEK

3.AYAK: 9-6-3-5

4.AYAK: 8-4-1-6-3

5.AYAK: 6-3-5-9

6.AYAK: 2-3-6

2. ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 8-4-1-6-3

2.AYAK: 6-3-5-9

3.AYAK: 2-3-6

4.AYAK: 5 TEK 

5.AYAK: 8-6

6.AYAK: 3-1-7-8-5-2

Loading...
Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
Loading...
Ahmet
Üye
Ahmet

Tsk ler bombacı yorumun için bol şans

imdat
Ziyaretçi
imdat

8 koşuda 3 numara despedida şartlı 1 koşuyu 1.05 koşmuş . bu at hakıındaki fikriniz nedir.

elegans1324
Ziyaretçi
elegans1324

Bombacı usta bolşans 8 koşu 4.numaralı GENÇ CEYDA şampiyon yavrusu çalışmalarda ii 2 kere çim denemiş tutmamış kumda nedersin denemeye değmezmi?

06 cengo 06
Ziyaretçi
06 cengo 06

Ankaradan herkese selamlar Bol sanslar..Ankarada hava çok guzel gunesli bir hava var tam altili bulmalik hava :D burada bugun Ahmet celigin bindigi Karaeser gelir deniyor…karar sizlerin :)

06 cengo 06
Ziyaretçi
06 cengo 06

Bombaciya katılıyorum selly den beklenti yüksek ben tek atıp altılıyı kuracam..

crone
Ziyaretçi
Crone

Bol sanslar bombaci…
Ankara benim isim buarada :))

Adrian
Üye
Adrian

Başarılar kardeşim

06 cengo 06
Ziyaretçi
06 cengo 06

Crone iş görelim o zaman icraat zamanı 😊😊

crone
Üye
crone

2.8.1.3
12.3.2.5.7.6.9
3.6.1
5//
2.1.8.6
1.2.4.6.8.3//5.7

benim altılımda böylee..

crone
Üye
crone

1. ayakta 8 tek olur bence….

Ahmet
Üye
Ahmet

Harika yorum bombacı tsk ler

06 cengo 06
Ziyaretçi
06 cengo 06

Şu altılıları bulamıyoruz deli olacam yaa 😕

Elegans1324
Ziyaretçi
Elegans1324

Insanda şans olucak arkadaş

Elegans1324
Ziyaretçi
Elegans1324

Valla usta sen 6 tek olur diyince bende tek bıraktım tabi 9 liraya düştü bizim sesimiz duyulmaz sen duyur bari tjk burun olayını kaldırsın:))

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.