Ana Sayfa / Tahminler / 3 Kasım 2013 İzmir AltılıGanyan Tahmin ve Yorum

3 Kasım 2013 İzmir AltılıGanyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Altılı ganyanın ilkayğını oluşturan maiden koşuda galop niyetine girdiği şartlı 5 koşuda son viraja kadar koşunun temposunu ayarlayan ve aksiyonlarını beğendiğim 6-YEPYENİ BEN risk alıp tek atmayı düşünüyorum.Tek yazamayanlara; çok çaba sarf etsede bir türlü fotoyu önce geçemeyen 3-HAKUNA MATATA A.Sözen'le bukez başarabilir.İlk koşusunda 10 boy geç çıkmasına rağmen grubu yakalayıp yarışı dördüncü sırada bitiren 5-PANTHERA startta oyalanmazsa maidene veda edebilir.Yine start problemi yaşayan 8-BEZMİ ALEM ve bukez farklı koşmasını beklediğim 2-GRAND SEA önerebileceğim taylar.

2.AYAK : 1.26.78 lükderecesiyle 3-MAVİ MELEK bankom.Rakip arayanlara 7-HELİNCAN, 1-AYÇİÇEK, artan formuyl 2-CARTANO, 6-KRALİÇEKARINCA

3.AYAK : Günün sürpriz ihtimalli koşusunda 4-YES TÜTÜN tek veya çok at.3-LUCKYEBRAR, 5-AYLARA, 1-ABSOLUTE STAR, 8-GELSEN, 2-ALTUN FIRTINASI benim sıralamam.

4.AYAK : 106 Handikap puanına sahip 6-ÜSTÜNHAN her nekadar gruptan üstün görünsede ben tek atılmayı düşünmüyorum.Uzun aradan sonra koşu görmesine rağmen oldukça iyi durumdagörünen 4-CANBERKTAY ciddi rakibi olacaktır.Yeri olanlar 1-HABERAL muhakkak kuponlara eklenmeli.

5.AYAK : Son iki koşusu ölçü olmayan 6-UÇAN MARTI grubun önüne sıçramaz ise fotoyu önde geçmesi benim için sürpriz olmayacaktır.A.SÖZEN kontrolunce 6-UÇAN MARTI banko olarak öneriyorum.En yakın rakibi 3-SEÇKİNER.

6.AYAK : Günün son koşusunda 2-ATEŞ ZAMANI etkili binicisiyle koşunun favorisi.7-MERRYGANTRY pisti severse yarışa ortak olabilir.6-SENSIBLE nezaman ne yapacağı belli olmayan bir safkan hafif sikletiyle dikkat edilmeli.Sürekli tabelayı zorlayan 4-FIRE OF ANATOLIA göz ardı edilmemeli diye düşünüyorum.Son ikinciliğini beğendiğim 3-BUSINESS MAN sonraki isim.14-ARASIN yarış hayatının sonkoşusu kazanıp yoluna devam edebilir.

 

ALTILI GANYAN KUPONUM :

1.AYAK. : 6

2.AYAK : 3

3.AYAK : 4 - 3 - 5 - 1 - 8 - 2

4.AYAK : 6 - 4 - 1

5.AYAK : 6

6.AYAK : 2 - 7 - 6 - 4 - 3 - 14

TUTAR : 5,40 TL

GENİŞ KUPONUM :

1.AYAK : 6 - 5 - 3 - 8 - 2

2.AYAK : 3 - 7 - 1 - 2 - 6

3.AYAK : 4 - 3 - 5 - 1 - 8 - 2

4.AYAK : 6 - 4 - 1

5.AYAK : 6

6.AYAK : 2 - 7 - 6 - 4 - 3 - 14

TUTAR : 135 TL

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

1
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
admin
Yönetici

6-YEPYENİ BEN STATOBLEST torunu, DIMAMENTE ve TARABYA gibi safkanların kuzeni oluyor. HAKUNA MATATA derece olarak, BEZMİ ALEM startta kalmazsa ve GRAND SEA galop olarak en iyi safkanlar. İKİBAK’de galop olarak iyi ve kilosuda uygun.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.