3 Kasım 2013 Adana Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

Yorumuma geçmeden önce belirtmek isterimki bugün altılı kurgumu safkanların form durumu, galop veya hislerle değil koşu şartlarına göre oluşturuyorum.Şimdiden yazığımız gibi gelmesi ümidiyleherkese bol şanslar.

1.AYAK : Altılı ganyanın ilk ayağını oluşturan koşu zorlu gözüküyor.Fakat ben Handikap 16 koşu olmasından ötürü safkanlar arasında yaptığım analizde 5-IŞIKHAN banko öneriyorum.Nedenine gelince daha alt grup handikap koşulardaki şartını tamamladı diye düşünüyorum.Kazandığı Handikap 14 koşuda H.Puanı sıçrayan 5-IŞIKHAN siklet avantajını bu koşuda değerlendirecektir..Eğer Handikap düşürmeye giderse 12-ÇELİKSOY, 4-KURUCAŞİLE ve 3-BİLGEALP devreye girecektir.Bende 5-IŞIKHAN tek rakip arayanlar diğer önerdiğim safkanları değerlendirebilir.

2.AYAK :  2 Yaşlı İngiliz tayların mücadelesinin favorisi kuşkuşuz H.KARATAŞ’lı 8-BEN TEN eğer sahibi bu safkana güveniyorsa üst gruplarla mücadeleeder diyorsa koşuyu kazanır.Fakat önce biraz masrafları çıksın alt gruplarda derse bu safkanı bu koşunun kazanmaması içten biledeğil.Bu yüzdn rakip yazmakta fayda var.Handikap ve kazan bakımından en rahat yerde duran safkan 2-BABAÖZGÜR benim favorim.Yine sınırda duran 6-KIŞ favorinin enyakın takipçisi.Henüz handikap koşulara sokulmayan 5-BENGÜLAY sahibi güveniyor demekki dikkat edilmeli.Yine 10-CRITICAL SCORE kazanç olarak rahat konumda.

3.AYAK : Günün maiden mücadelesinde yeterinde maidende oyalanan 8-MİNE HANIM kazanma vakti geldi.Maidene veda eden isim olur.

4.AYAK : Bu ayakta tahminimce yarışseverlerin çoğunluğu 7-AKARÇAY ve 5-MANSOOR arasında tercih yapacaktır.Bir kısmıda bu iki safkanı yazıp bırakacaktır.Benim görüşüm KV7 sürprize açık koşulardır ve favori plase ayrımı yapmaksızın bir ikide geliri olan safkanlardan yazıp bu ayağın patlama olasışığıyla keyifli bir yarış izlemektir.Bu yüzden 1-DİRENTAY, koşua göremesede 3-DİRENTAY ve işi zor olmasına rağmen 2-HUYSUZ kuponlara eklenmeli.En azından bir nebze zevkli yarış izleme adına.

5.AYAK : Bu tip mesafelerin etkili ismi 2-BANDİDAS bu grupta kayıp vermez.

6.AYAK : Günün son mücadelesinde yerimolduğu için ben HEPSİ diyorum.Yeri olmayanlara sıralamam: 1-MURATOĞLU, 2-SALFORD, 14-ZEYTUNLU, 16-PENNYS SONG, 13-KING BOLT, 6-MULAN, 8-ALTINKAYA ve 3-HINZIR

ALTILI GANYAN KUPONUM :

1.AYAK : 5

2.AYAK : 2 – 6 – 5 – 10- 8

3.AYAK : 8

4.AYAK : 7 – 5 – 1 – 3 – 2

5.AYAK : 2

6.AYAK : HEPSİ

 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.