Ana Sayfa / Tahminler / 3 HAZİRAN 2015 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED)

3 HAZİRAN 2015 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED)

 

BANKOLARIM :

GASTEMENA : Son yarışını BURSA'da yapan safkan güçlü rakipleriyle mücadelesinde yakın ara 3.lükle ayrıldı. O yarışında düzlük dönülür dönülmez çok etkili bir sprinte kalkan safkan mesafe uzun olsa yarışı daha iyi yerlerde bitirebilirdi. Bir önce ki yarışında bu gruptan daha üstün rakipleriyle mücadelesinde ön grubu yakın markaja alıp düzlük dönülür dönülmez ataklarını sıklaştıran safkan gruba hakimiyeti kolay olmuştu. Bugün A.SÖZEN'in aynı taktikle yarışı önlerde kabulleneceğini rakiplerinden erken sıyrılıp geriden gelebilecek olan en güçlü rakibi İKRAM KIZ'ın önünde fotoyu geçmesini bekliyorum BANKOMDUR.

GÜZELKAYA :  Gruba baktığım zaman birbirinin stili 3 safkan görüyorum. EYVAH UZUN MEHMET, ÇEVİKNAZ ve ESANADOLU. EYVAH UZUN MEHMET son yarışında ısrarcı stiliyle numarayı kapıp sonlara kadar rakiplerine direnip yarışı kazanmıştı. ESANADOLU ise son yarışında ön gruba yakın yürüyüp düzlük dönülür dönülmez liderliği alıp geride ki rakipleriyle mesafeyi koruyup maidena veda etmişti. ÇEVİKNAZ ise çok varlık gösteremese de ayağına seri bir isim önde ki rakiplerine baskı kurması normal olacaktır. Bu 3 safkanın arasında şuan en iyi gördüğüm safkan EYVAH UZUN MEHMET bu safkanın bir önce ki yarışında önde çok boş kalmasına rağmen sonlarda güçlü gelen GÜZELKAYA'ya çok kolay teslim olmuştu. Bugün önde rahatsız edileceğini de hesaba katarsam o yarışında bomboş kalmasına rağmen GÜZELKAYA bu safkana rahat hakim olabiliyorsa tekrar olmaması için bir neden yok GÜZELKAYA BANKOMDUR.

FAVORİLERİM :

GECE RÜZGARI : Son yarışında çok güzel bir taktik izleyen aynı şekilde koşmasını beklediğim safkanın ARTIC MAN'in hemen arkasında yarışı götürmesini bekliyorum. Düzlüğe yaklaşılır yaklaşılmaz bu safkandan kurtulmak isteyecek olan safkan güçlü rakibinin duvarına toslamasından korktuğumdan ve geride ki rakiplerinin formda olmasından dolayı ters bir sonuç beklediğim yarışta favorimden öte gidemeyecek.

YARAMAZ ÇOCUK : Tam sevdiği şartlarda koşacak olan safkanı aslında ilk etapta banko olarak önermeyi düşünüyordum. Padokta ihtişamlı görüntüsüyle gerçekten göz boyayan bu safkan pistte de gerçekten çok etkili yarışlar çıkartıyor. Lakin gruba baktığım zaman gerçekten kalite safkanların biraraya gelmesinden dolayı ve de form durumları yok sayılamayacak kadar ciddi rakipleri bulunan bu safkanı favori olarak öneriyorum.

1. Ayak : 7,4,5,1,(2-9),8,3,6

2. Ayak : 4 TEK

3. Ayak : 1,3,2,5

4. Ayak : 8,6,3,5,2,4,10

5. Ayak : 2 TEK

6. Ayak : 2,1,11

ŞABLON TUTARI : 40,32 TL'dir. Bol şanslar dilerim.

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
Özgür
Ziyaretçi
Özgür

Bolşans yine döktürmüşsün.

Huseyin
Ziyaretçi
Huseyin

Dünkü adana yi sayende yakaladım…iki tekinide aynen tek yazdım teşekkürler

Ahmet Ziya
Ziyaretçi
Ahmet Ziya

İSTANBUL
3 2// 1 8 4 5
8
3 4 1 2 5
8 5
3 2
13 1 11 2 5

36 tl
benim oyunumda

5ayak
ESANADOLU TEK

Herkese bol şans.

Sedat
Ziyaretçi
Sedat

Emeğine sağlık

soner
Ziyaretçi
soner

1.Ayakda HABER KARTALI süprize
2.Ayakda 5 HAPPY VALENTINE gelirse kimse şaşırmasın
4.Ayakda günün kalesi Yaramaz çocuk lakin benim içimdeki ses 5 MARVELOUS IRON sürpriz yapar diyor
6.Ayakda LADY KRAKOW yine sürpriz
Herkese Bol şanslar dilerim.

Yazar: Bycreed

Bycreed