3 EYLÜL 2020 ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ

1.AYAK: İstanbul’dan gelen 1 EZE EZE favorim. İlk koşusunu uzak ve dereceli kazanan 3 ÇİVİT ve rahat kazandığı koşu ile 7 NEMESİS favoriye ilk rakipler. Çatı izin verirse hepsi ile geçeceğim bir ayak.

2.AYAK: 9 SAILOR KINGDOM ve 6 LION CHILD ikilisi kazanan rakiplerine karşı bir şey yapamayacak olsalar da rahat aldıkları ilk koşu 2.likleri ile koşunun favorileri. Bu ikiliden ise 9 SAILOR KINGDOM çalışmalarında ilerleme gösteren isim olarak asıl favorim oldu ve banko bırakıyorum.

3.AYAK: KV koşuda da fark yapınca G1’de şansını deneyecek 8 AKYAKA, güzel formu ile 9 BABAİSMAİL ve başarısız çim koşuları sonrasında kum pistte 6 OĞUZBOYLU favorilerim.

4.AYAK: İyi durumu ile 3 HAKİMŞAH ve farklı kazandığı yarış sonrasında 7 BARTOLOMEO favorilerim. Uygun kilosu ile 9 LORD BABA diğer ihtimal.

5.AYAK: Ağır kilosuna rağmen 1 ÖZYEL ve iyi durumu ile 3 PRATİK NEVZAT favorilerim.

6.AYAK: Nihayet kazanan 4 SULEIMAN favorim. 1 TSARİGRAD, 2 YILMAZ HOCA, 5 CANBEŞİRCAN ve 3 GİZEMNAZ rakipleridir.

KUPON

1-3-7 / H
9
8-9-6
3-7-9
1-3
4-1-2-5-3

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
guest
49 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
sener1903

Selamlar adminim bol şanslar;

Ankara’da güzel yarışlar var, umarım yazdığımız ganyan olur. Herkese kolay gelsin.

1.Koşu: Zor bir koşu ile başlıyor, kilo farklılıkları ve form durumları sebebiyle. 5-1-4-3 sıralaması yeterli olur gibi.

2.Koşu: Çok formda isimler var evet. 3 yaşlılar arasında bu mesafelerin en iyi ismi Vahşi Kız bugünde kazanır.Bankom. (Yeri olanlar 2 yaşlılığını es geçip 3 yaşında koşmaya başlayan ve iyi bir isim olduğunu düşündüğüm Bedestan’a bir çarpı atabilirler.)

3.Koşu: 1 sene aradan sonra 1.lik alan Best of ela favori olmayı hak ediyor, İstanbul’dan çok formda gelen Şpildat rakibidir. Pandemi sonrası 1 yarış gören ve yeni ekibiyle daha hazır gireceği yarışta ben sürpriz de Canguven i mesafe ters olsa da yine peşini bırakmıyorum.

4.Koşu: Anneden kardeşi İlkbahar gibi her mesafeyi koşabilecek bir görüntü veren Nemesis favorim, hatta alternatif bankom. Rakip olarak tekrar çime dönen Akan Pınar, İstanbul’da 2 KV yarışta aradığını bulamayıp buraya getirilen Eze Eze, çok hazır olduğunu düşündüğüm Aladini, daha dinlemiş olup bu defa yarışı çalabilecek Gjilan ile burayı geçebilirsem ne mutlu.

5.Koşu: Yine zor bir koşu iyi isimler var, bunlardan ilki çimi daha çok sevdiğini düşündüğüm sprint mesafesini bu sefer daha iyi ayarlayabilirse Hişman’la Baronial favorim.Sonlarda bariyer dibinden güzel ve akışlı gelen Lion Child, yarış içerisinde aprantisini çok zorlayan ama yine de yarıştan kopmayan Firecracker, 2 yarıştır geçilecek rakip bulan bu sefer Kocakaya ile şansını deneyecek Tron yeterli olacaktır.

6.Koşu: Günün en önemli koşusu abiler, orta yaşlılar ve gençler bakalım kim kazanacak. Favorim Babaismail, rakibi yine genç isim olan Akyaka bu iki isim yeterli gibi. Çelikkalkan, Cevher ve Oğuzboylu daha sonrasında rakipleridir.

1.Altılı:

5-1-4-3
6
6-3-5
7-2-1-8-4
2-6-5-10
9-8 // 5-4-6

33,60 TL // 84,00 TL

7.Koşu: Son yarışını çok rahat kazanan Bartolomeo favorim. Yine son yarışında iyi koşan Hakimşah rakibidir.Kendisini tanıyan aprantisi ile Özdemir Bey ile geçelim.

8.Koşu: Nerdeyse tüm takip atlarım toplanmış. Form durumuyla Zazahasan ilk atım. Sırasıyla Yolkıran, Onatkan, Beyaz Adam, Pratik Nevzat, Babadağınoğlu, Yarissa, Özyel ile hepsi yapıyorum.

9.Koşu: Nihayet 1 sene sonra kazanan Suleıman bankom. ( Yeri olanlar Canbeşircan, Gizemnaz, Arabian Prince ve Tsarigrad ı unutmasınlar.)

2.Altılı

7-2-1-8-4
2-6-5-10
9-8
7-3-4
H
4

67,20 TL

Doğrular ve yanlışlar yoktur, sadece yorumlar vardır.
Nietzsche

Bol Şanslar.

O Gemi Buraya Gelecek

Çok beğendiğim 2. ALTILI programını hedef yaptığımı belirtmek istiyorum. Herkese bol şanslar.

1.AYAK) Bu yarışla şaka olmaz ve kim gelirse gelsin sitenin bir kısmına sürpriz olacak… Performanslarını kestiremediğimiz çok at var…Herkesin kuponunda kesin olacak ortak tek at olan ve benimde favorim 3 ÇİVİT gerisi herkes kendi gözlemine göre yazacak. Benim burada bu ata ilk rakip atım 6 KAÇER KIZI olacak. Sıralamam şablondadır. Ancak çok kalabalık geçiceğim bir yarış.

2.AYAK) Her kurgu bir risk barındırır. Kimi dağıtılmış, kimi bir yere toplanmış. Benim bugünkü kurgum, ilk yarışındaki akışlı halini çok beğendiğim ve mesafenin 200m uzamasının işine yarayacağını düşündüğüm 6 LION CHILD üzerine kurulu. S.Boyraz’ın ikinci kez bindiği tay BANKOM.

3.AYAK) Ben genelin aksine buradan beklenen dışında (8-9 numaralar) bir sonuç çıkabileceğini düşünüyorum. Her ikisi de maşallah çok iyi atlar olsalar da; bu yarışın hikayesi biraz farklı olacak. Akyaka bu zamana kadar viraj üzerinde tuta tuta gruba hakim olup bariyere yanaşıp, uzak çekti. Bugün çıktığı grupta viraj üzerinde aynı şeyi yapmaya çalışacak çok güçlü atlar var Cevher, Oğuzboylu, ve özellikle bariyeri tutacak Artuklu onun planlarını bozabilir atın aksiyonları bozulacktır bu sağında solunda gelişen olaylarda diye düşünüyorum. Baba İsmail ise ilk kez kuma çıkıyor. Sürpriz sonuç çıkmasını beklediğim bu ayakta ilk atım; uzun mesafelerde geç çıkmasının etkisini daha az yaşayan ve büyük ara kapatan sprintiyle 5 ÇELİKKALKAN, daha sonra millet orta kulvarda birbirini itip kakarken içerden 2-3 boy avantaj alıp bitirebilecek 2 ARTUKLU, 5 Ekim 2019 tarihinde benzer gruba bu mesafe ve pistte uzak çeken 6 OĞUZBOYLU, Hışman Çizik’in olağanüstü güçlü itişleriye orta kulvardan kendini 2-3 boy öne atarsa bu sefer direnebilecek 4 CEVHER, kuma gidicem derse 9 BABA İSMAİL ve merakla herkesin nasıl koşacağını beklediği 8 AKYAKA diyerek burayı geçiyorum.

4.AYAK) Uzun mesafeden sonraya kısaya dönüşler her zaman problemlidir. Bartolomeo için bu sefer işler kolay olmayacak çünkü temposunu yükselttirecek çok rakibi var. Onları yanıma yanaştırmayayım diye yüksek tempolara çıkacak, direnmeye enerji kalır mı görücez. Yine de E.Çankaya ve kilo avantajı ile 7 BARTOLOME ilk atım. Olur da fark kapanır ve sprinterler devreye girerse ilk şanslı isim 3 HAKİMŞAH olur. Daha sonra bugün iyi yarış beklediğim isimler olan 1 PASTOR, 8 JAMES, 6 PURO, 9 LORD BABA ve 4 ÖZDEMİR BEY. Esasen kuponu ufaltmak isteyenler burayı 3-7 deneyebilir ama Bartolomeo gelemezse burası bu binicilerle her şeye gebe bence.

5.AYAK) Açıkçası günün bir at bile çıkarsak korkmamız gerekn yarışı burası. Büyük bütçeli kuponların kapamasını tavsiye ederim. Site bütçesi kapsamında ilk üç atımı yazarak geçiyorum. İlk atım çok iyi koşmasını beklediğim 7 ONATKAN. Daha sonra iki yarıştır kazanan ve güzel görüntü veren 2 ZAZAHASAN. Son olarak bu gruptan çok üstün olan ve beğendiğim binicisiyle bu kiloyu bu gruba verebilecek 1 ÖZYEL diyerek geçmeye çalışacağım.

6.AYAK) Son yarışında duman arkası ikinciliğini beğendiğim ve bugün en ciddi iki rakibinin (yılmaz hoca ve suleiman) önde birbirlerini yıpratma ihtimali yüksekken kendisine uygun şartların oluştuğunu düşündüğüm 5 CANBEŞİRCAN ilk atım. Son yarışıyla birlikte nerdeyse bir yıldır herkesin kolladığı potansiyelini ortaya çıkarmaya başlayan 4 SULEIMAN yine kazanabilir. ((Bütçesi ve yeri uygun olanlar 1 ve 2 no.lu atları da ekleyebilirler))

KURGU:
————
3-6-1-7-4-2-5-8
6 (LION CHILD)
5-2-6-4-9-8
7-3-1-8-6-9-4
7-2-1
5-4

demirfaruk

ADMIN EMEGINE SAGLIK ,BOL SANS
ANKARA 2
7
8.9.10.1.6.7.5.
9.8.2
3..7.9
8.5.4.1.2.3
2.4…5

Bursa16

Ankara 1 ci altili
1.ayak..3.4
2.ayak.1.4.5.
3.ayak.1.3.4.5.6
4.ayak.2.3.5.4.7.1.10
5.ayak.8.no (00KAZI)banko bu ata dikkat!!!!
6.ayak.5.6.7.8.9
Bol sans herkese

OGEMI

Program çok hoşuma gitti bu altılıya oynanır:)

Selenbyk

Merhabalar herkese ;

Bugün Ankara’da çok güzel bir yarış olacak..

Ankara 2. Altılı:

1. Ayak: 1/2/3/4/7/8
2. Ayak : 1/2/5/6/7/8/9/10
3. Ayak : 8/9
4. Ayak : 3/7/9
5. Ayak : Pratik Nevzat (alt grupta ,bu mesafede rakipsiz benim için. Özyel’i kilosundan es geçiyorum)
6. Ayak : 1/2/3/4/5/7/9

At çıkaramadım,biraz çalışıp küçülteceğim. Şimdilik bu. Herkese iyi yarışlar ..

baranovici

Bol şanslar
Ankara2

2.3.4.5.6.7.8.10.11
6.8.9.10
9
7
5.6.7.8
7.8.9.10.11

erol5225

bol şanslar sitenin tüm yorumcularına benim bugünki Ankara tahminim nacizane. 2 ALTILI /BİRİNCİ AYAK. 3.TEK. İKİNCİ AYAK 9.6. 8./.ÜÇÜNCÜ AYAK. HEPSİ. DÖRDÜNCÜ AYAK 3.7. BEŞİNCİ AYAK 1.3.4. SON AYAK. 4.3.2. HERKESİN YAZDIĞI GANYAN OLSUN BOL ŞANSLAR DİLİYORUM

HaCi

Bol şanslar herkese,

Ankara 1

Boujee 5
3.6
Lualua 4
Hepsi
Hepsi
2.4.8.9

İlk kez yaziyorum. Verdigim araları hesaplamazsak Yaklaşık 22 yıldır at yarislarini, oynamadigim günlerde de ertesi gün sonuçlara bakmak kaydıyla takip ederim. Genellikle favori atları tek yazmayi sevmem. Küçük ve orta büyüklükte ikramiyeler yakaladiklarim oldu. Fakat büyük ikramiyeler nasip olmadı hiç. Tahmin önemli fakat daha önemlisi şans…Zaten bu bir şans oyunu.. Fazla da uzatmadan şansınız bol olsun diyorum.

KADİR

Herkese bol şanslar dilerim bir konuyu belirtmek istiyorum bir kaç aydır takip ettiğim kadarıyla site çok değerli çok bilgili insanlarla dolu ve ben yaklaşık 40 senedir altılı oynuyorum zaman zaman ara versemde inanılmaz keyif aldığım bir oyun ve hemen hemen hergün mutlaka siteye girip yorumlara bakarak oyunumu geçmiş bilgilerim ışığında kurgulamaya çalışıyorum beni ve siteye bakan insanları lütfen yorumsuz bırakmayın bu arada siteyi takip eden kişilerde de mutlaka ciddi bir alışkanlık oluştuğuna inanıyorum en azından benim için durum böyle zaman zaman paylaşımlar yapıp katkı vermeyi ümit ederim,şimdiden herkese çok teşekkür ederim.

daglarindoktori

Merhaba herkese bol şans
İkinci altılı
1@ 3,7,6,11
2@6-7-8-9-10
3@babaismail tek
4@3-6-7-8
5@zazahasan-pratik nevzat
6@1-4-5-7
Mehmet Gönültaş kupon bedeli:44.8 TL

KADİR

comment image

RISING

Bol şanslar adminim

bypatron

Bol Şanslar Olsun

2.Altılı Tahminim

1.Ayak 3-Çivit (Banko)
2.Ayak 7,9,6,10,2
3.Ayak 9,8,2,6,5,7
4.Ayak 3,8,4
5.Ayak 3,4,5,2,7,8
6.Ayak 1,2,7,10

Mehmet28

Bol şanslar. Pek cazip gelmedi program ama oynadık

1.Ayak
3 – ALLORA
4 – ALESSANDRA
2.Ayak
3 – BEDESTAN
6 – VAHŞİ KIZ
3.Ayak
3 – ŞPİLDAT
4 – LUALUA
6 – BEST OF ELA
4.Ayak
7 – NEMESİS
5.Ayak
2 – BARONIAL
3 – CANDEMİR
6 – LION CHILD
7 – OĞLUM ÇELİK
9 – SAILOR KINGDOM
10 – TRON
6.Ayak
8 – AKYAKA

Hüseyin

ANKARA 1. ALTILI
1***4
2***6
3***6,3
4***3,,,,,7,2,5
5***9,10,,,,,,6,7,1,2
6***6,8,9
Bol şanslar yazdıklarınız ganyan olsun.

Mustafa 1324

Ankara 1 yazdığınız gibi gelmesi dileği ilecomment image

Buca06

ANKARA -2 KUPONUM:
Admin ve tüm tahmincilere bol şanslar…
♨️ 6-8-11-(9/5)-10
♨️ 7-6-2-1-5
♨️ 9 *** BABAİSMAİL
♨️ 4-8
♨️ 6-8
♨️ 1 *** TSARIGRAD

derince

Zorlu bülten bol şans herkese

piyade

ANKARA 2…

3.7
6.9.7.2.10
9.6.2.8.7
HAKIMSAH
2.1.3.5.7
1.2.3.4.5

Kupon bedeli 87.5 ₺
Herkese bol sanslar

Kargon

1 ayak 2.3.4.5.6.7
2 ayak 6.9.10
3 ayak 8.9
4 ayak 3/7
5 ayak 3.7
6 ayak 4.5.7
Herkese bol şans

derince

İlk ayak yeri olanlara 11 benim gülüm

derince

Beşli

Hepsi
7289
7893
12368

Daha da kısalan mesafede Yılmaz hoca bankom..

stalingrad

kocaeli2

11.2.3
2.1.6.9.11.10
10.8
2
4.2.3
1

baranovici

Kocaeli 5li
2.3.4.6.7.9.10.11.13
1.3.4.8.9
2
4
1.2.3.4.5.9.10.11

49
0
Tahmin paylaş.x
()
x