3 EYLÜL 2019 SALI ANKARA ALTILI 2. TAHMİNLERİ (ADRİAN)

4. Koşu : Çok iyi durumu ile ULTRA (7) benim favorimdir. Öne düşecek atlardan GÜZELÇOCUK (2), formda KAPIDAĞ (3) ve SEFİRA (6) rakipleridir. DARYÜZ (8) ve ALSİVASLI KIZI (9) süpriz yapabilir.

5. Koşu : Bu sefer DB da eklenen ROUGHNECK (3) benim ALTERNATİF tekimdir. Dileyen DUMBLEDORE (4), DUELLO (1), CHANCE OF MELOŞ (2), STEEL MATADOR (6) ve IMBARCO (8) da eklenebilir.

6. Koşu : SIH TAHA koşusunda 2. olan GİZMO (1) bugün kazanmasını beklediğim isimdir. Güvenemeyenler TUMBUL ÇİÇEĞİ (4) de eklesin.

7. Koşu : İstanbul’dan kazanarak gelen ARTS MAN (1) ı dileyen tek yazabilir. Ben yıkmak için yanına WIND BLAST (6), ALWAYS FORTH (2) ve BIG FARRIER (4) da ekledim.

8. Koşu : VICTORY GALLOP yavrusu REAL QUEEN (9/8) Halis ve Ahmet birlikteliği ile kazanmasını beklediğim isimdir.

9. Koşu : KG takısı çıkarılan ASİL RÜZGAR (8) benim favorim. DÖVER (3) ve KARAÇELİK (2) rakipleridir.

 

ALTILI GANYAN

1.Ayak : 7-2-3-6   ///  8-9
2.Ayak : 3      ///  4-1-2-6-8
3.Ayak : 1      //  4
4.Ayak : 1                 ////  6-3-4
5.Ayak : 9 
6.Ayak : 8-3-2

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Adrian

Adrian
1972 Ankara doğumluyum. Bilgisayar programcısı olarak özel bir şirkette çalışıyorum.15 yıldır at yarışları ile ilgileniyorum.
7 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Abi tebrikler

admin

Bugün yoktum, tahmini yorumunu görünce farkettim, çok güzel kurmuşsun. Tebrikler tekrardan.

Topuz

Tebrikler. Başarılarınızın devamını dilerim. Çok geç yayınlıyosunuz o yüzden tahminlerinizi göremedim.kurgumu daima yorumlarınıza göre yaparım

Topuz

Emegine saglik devamı gelir insallah.